dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 342 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 342 ogłoszenia

62 zł/m²50 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro z parkingiem podziemnym Adres: ul. Kopanina, grunwald/górczyn, poznań Powierzchnie: od ok. 30 m do 430+ m (możliwość łączenia modułów) O budynku: nowy kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł82,16 m² 12 889,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 82,16 m - Winogrady, os. Na Murawie Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane przez architekta mieszkanie o powierzchni 82,16m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł27 m² 11 962,96 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 27 m , zlokalizowanej na poznańskich Winogradach, na osiedlu Kosmonautów. Mieszkanie znajduje się na 11.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł26,41 m² 15 486,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mam ogromną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wykończonej kawalerki znajdującej się na trzecim piętrze kamienicy, wybudowanej w 1905 roku przy ul. Grobla, która obecnie przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

445 557 zł36,64 m² 12 160,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

63,55 zł/m²74,74 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| polecam na wynajem lokal usługowy / gastronomiczny 74,7 m - nowe jeżyce wysokie witryny | zgoda na alkohol | nowe osiedle Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł16 m² 15,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia miejsce postojowe nr 177 położone w hali garażowej w budynku przy ul. Krańcowej 56 w Poznaniu. Miejsce dostępne od zaraz,. Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 zł530 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Przedmiot wynajmu: powierzchnia magazynowa o pow. łącznej ok 530m2, w tym: a) II piętro o pow. ok. 230m2 (z dostępem do windy towarowej o nośności do 1000 kg oraz rampy na parterze).

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł431,80 m² 3 682,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:664 m²

Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Stendel i jestem Specjalistą ds. sprzedaży nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 000 zł61 m² 12 491,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone w pięknej lokalizacji zaledwie 150m od lasu na poznańskim Grunwaldzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 61m2 + balkon 4,58m2.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dostępna na wynajem część obiektu magazynowego wraz z zapleczem socjalnym oraz biurowym. Hala magazynowa o pow. ok 500 mkw z możliwością powiększenia do 1000 mkw. Wysokość użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł74,50 m² 8 711,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1985

Promocja cenowa do końca września 650 000 zł do negocjacji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane na 9. piętrze bloku na Osiedlu Stare Zegrze w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 266 zł75,96 m² 12 444,26 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 556 zł86,10 m² 11 307,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem i tarasem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²29 m² 1 566 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super,klima,aneks Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł30 m² 12 966,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam! po remoncie Kawalerkę z całym wyposażeniem Przytulne mieszkanie położone w dogodnej lokalizacji Poznania, bardzo dobrze skomunikowane, położenie dogodne zarówno dla singli, par.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²531 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek Biurowy Delta znajduje się w ścisłym centrum Poznania, naprzeciw Dworca Poznań Główny pkp. Budynek posiada 5 wind: 4 osobowe i 1 towarową oraz dwie szerokie klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²188 m² 9 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do wynajmu nowoczesnych i komfortowych powierzchni biurowych w odrestaurowanej kamienicy na poznańskim Starym Mieście! Prace remontowe zostały wykonane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 553 zł35,97 m² 12 831,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²480 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Skalar Office Center, poznań Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu klasy A - Skalar Office Center, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł906 m² 6 512,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn w doskonałej lokalizacji - Niepruszewo, zachodnia część Poznania. Obiekt znajduje się w strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł61,50 m² 8 439,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

= na sprzedaż = = dostępne od ręki! = = pomagamy W sprawach kredytowych = Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe położone w Poznaniu w Antoninku. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 782 000 zł1 800 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży prestiżowej działki budowlanej położonej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania Smochowicach. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł34,66 m² 12 377,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 887 zł32,26 m² 13 542,68 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł65,10 m² 13 502,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Elegancja, komfort i Przestrzeń - Twoje Nowe Lokum na Osiedlu Nove Olendry Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz z walizką i od progu poczujesz się u siebie ? Odkryj wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł43,50 m² 11 954,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnych, 2-pokojowych mieszkań zlokalizowanych w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł41,41 m² 11 712,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szybki termin! 2 pokoje 41 m na parterze z ogródkiem - Wysokość mieszkania 3m! Klucze w czerwcu! -opcjonalnie mp w hali Kredyt z nami? Dorzucamy rok ubezpieczenia nieruchomości za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

956 144 zł71,48 m² 13 376,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł460 m² 7 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego kompleksu mieszkalnego położonego w atrakcyjnej części Poznania - Ławicy. Nieruchomość o łącznej powierzchni 460.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł260 m² 5 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:951 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego - Poznań, szczepankowo Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 260 m , położony na działce o powierzchni 951 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 861 zł36,01 m² 11 965,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,01 m2 oferowane w ramach komfortowej inwestycji mieszkaniowej w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł33,70 m² 12 908,01 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow.33,7 m2, położone na 3 piętrze w niskim , kameralnym budynku przy ul.Garbary w Poznaniu. Lokal charakteryzuje się wygodnym i ustawnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 504 000 zł7 520 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny - 1,4 ha (2 działki) pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż nieruchomości gruntowe o łącznej powierzchni 1,403 ha, składającą się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 656 000 zł8 300 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę przy ul. Garaszewo w Poznaniu. Nr działki 2/7 obręb Krzesiny.Powierzchnia 8319 m2.Działka w całości ogrodzona płotem betonowym,.

Szczegóły ogłoszenia

744 150 zł55,35 m² 13 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł49,52 m² 18 073,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament w sercu historycznego Poznania - Manufaktura Stare Miasto | ul. Bóżnicza Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,52 m , położone na 1. piętrze.