dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 348 ogłoszeń

498 500 zł44,80 m² 11 127,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

! nowa Cena! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,8 m położone na os. Powstańców Warszawy w Poznaniu. Lokal znajduje się w budynku z 1992 roku i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²290 m² 16 530 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni biurowej przy ul. Baraniaka, poznań Dostępna nowa przestrzeń biurowa w dodatkowym budynku przy ul. Baraniaka w Poznaniu, w krytycznej lokalizacji biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

968 000 zł1 019 m² 949,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa polecam na sprzedaż Działkę o pow. 1019 m2 położoną w Poznaniu przy ul. Równej na pograniczu Rataj i Starołęki. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

97,83 zł/m²36,40 m² 3 561 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przestronny ( 36,4 m2 ) lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Poznania ,przy ul. G a r b a r y 54. Lokal znajduje się w narożnikowej kamienicy stojącej na skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- dostępne od maja - Poszukujesz komfortowego mieszkania, w samym centrum miasta - z widokiem na poznański skyline? Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł34,26 m² 14 156,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą | 2 pokoje | Poznań Łazarz, ul. Kolejowa Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania własnościowego z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł50 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z widokiem na panoramę Poznania - Red Park, dębiec Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 13 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam komfortowe, wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 na I p. w niskim bloku na osiedlu Jana III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 747 zł28,67 m² 13 559,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego startu w Poznaniu lub bezpiecznej lokaty kapitału? Ta oferta to prawdziwa perełka na pograniczu Jeżyc. Zapomnij o kompromisach - tutaj nowoczesny design spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż przestronne, bardzo wygodne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze kamienicy w samym centrum Poznania, ul. Wierzbięcice 13. 5 min piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,30 m² 9 432,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m , z niezależnym układem pomieszczeń, położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 351 zł41 m² 11 935,39 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja gotowa. Odbiory mieszkań od 06.2026. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 000 zł40,04 m² 13 161,84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,04m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²112 m² 5 824 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Centrum biurowe to idealne miejsce dla Twojej firmy. Przedmiotem oferty jest powierzchnia biurowa na 4 piętrze ,składająca się z : 33M2 jedno pomieszczenie 78M2 dwa pomieszczenia wysokość czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem | przestronne mieszkanie w kamienicy | ul. Szewska, garbary - Poznań Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 800 zł54,98 m² 10 618,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,98 m2 oferowane w ramach komfortowej inwestycji mieszkaniowej w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 383 zł31,30 m² 12 887,64 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,27 m z balkonem 5,17 m , położona na Winogradach - 3 minuty od przystanku tramwajowego. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym, ustawnym.

Szczegóły ogłoszenia

465 303 zł36,07 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania dla siebie lub lokaty z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta może być idealna! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,93 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł264 m² 6 439,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:516 m²

Gotowy biznes inwestycyjny dochodowy dom na wynajem w Poznaniu! Na sprzedaż dom o powierzchni 264 m położony na narożnikowej działce 516 m na Osiedlu Lotników Wielkopolskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 49 m z dużym balkonem i miejscem postojowym Naramowice Szukasz komfortowego mieszkania w nowym budownictwie, otoczonego zielenią, a jednocześnie świetnie skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł88 m² 8 511,36 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska   . Polecam do kupna 4-pokojowe mieszkanie położone na os. Wichrowe Wzgórze. Parter w wysokim bloku - atutem jest spory ogródek, który przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 455 zł54,92 m² 12 025,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł247 m² 23,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:834 m²

Na wynajem dom wolnostojący o pow. 213 m2 wraz z budynkiem gospodarczym o pow. 35 m2, aktualnie pełniącym funkcję podręcznego magazynu. * czytelny, rozpoznawalny adres * możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł146,89 m² 8 843,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 146,89 m , położony na przestronnej działce 664 m w spokojnej części Poznania dzielnica Grunwald. Idealne miejsce dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł124,16 m² 11 912,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Wygodny dom w doskonałej lokalizacji, kameralna ulica na Podolanach - pomiędzy ul. Strzeszyńską i Obornicką, blisko szkoły i boisk sportowych. Istnieje możliwość zakupu przez.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 000 zł1 244 m² 8 037,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:328 m²

Polecamy do zakupu wyjątkowo zlokalizowaną kamienicę położoną na płycie Starego Rynku w Poznaniu , ul. Paderewskiego 11 / ul. Stary Rynek 70. Powierzchnia działki: 328 m2 Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,60 m² 9 348,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję i dla rodziny Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 726 zł35,94 m² 15 240,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Podolany - nowozabudowywana dzielnica Poznaniaków , mieszkanie : przestronna dwójka wykończona pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł200 m² 11 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Komfortowy, jasny dom wolnostojący W rewelacyjnej lokalizacji - 6 pokoi 2 łazienki idealny dla rodziny Z dziećmi lub jako siedzinba firmy Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł47,20 m² 13 665,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- brak podatku pcc przy pierwszym zakupie nieruchomości, - 0% prowizji dla Biura pośrednictwa - kompleksowa obsługa - Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

599 148 zł712 m² 842 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Poznaniu na ulicy Rubież dzielnica naramowice. Idealne miejsce na Twój nowy dom w otoczeniu natury. Przedsprzedaż - Kupujący nie płaci podatku pcc! Oferujemy piękne.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Osiedle Zwycięstwa,do sprzedaży wyjątkowo zgrabna i ustawna kawalerka w doskonałej lokalizacji. Opis Mieszkanie o pow. 32 m2 położone jest na 5 piętrze w 13-piętrowym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 849 647 zł3 015 m² 945,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 3.015,0 m2, Poznań Pokrzywno Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 3.015,0 m2, położonej przy.

Szczegóły ogłoszenia

461 769 zł39,98 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt i prezentacja: katarzyna Trębacz - tel.   Oferta bez prowizji! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł12 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Do wynajęcia pokój położony w mieszkaniu w samym Centrum miasta przy ulicy Wierzbięcice 5, koło Nowego Rynku. Mieszkanie położone na 3 piętrze, w niskim, kameralnym budynku. Korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł48,80 m² 10 450,82 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w wysokim 16 piętrowym bloku z 2 windami na os. Orła Białego na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 48,8 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

14,50 €/m²1 672,56 m² 24 252 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowej w jednym z najnowocześniejszych biurowców klasy A w Poznaniu, zlokalizowanym w sąsiedztwie jeziora Maltańskiego i Galerii Malty. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 171 664 zł109,68 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żelazko historia, prestiż i inwestycja z duszą Wizualizacje i projekt wykonany przez ms studio szymkowiak @ms.studio.szymkowiak Na rogu Ogrodowej i Krysiewicza, w sercu Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł254 m² 3 543,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:402 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym, idealny, aby prowadzić tam działalność gospodarczą, wynająć na pokoje lub samemu zamieszkać. Nieruchomość typu bliźniak o powierzchni 254.

Szczegóły ogłoszenia

586 500 zł50,81 m² 11 543 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,81 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji. Doskonała oferta dla osób szukających miejsca do życia, oraz dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł200 m² 8 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.