dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 363 ogłoszenia

3 590 000 zł410 m² 8 756,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom na sprzedaż Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą miejskiego domu, który będzie przechodził generalny remont, potrwa do 4 kw 2025r. Oferowana nieruchomość jest wyjątkowa gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

63,55 zł/m²74,74 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| polecam na wynajem lokal usługowy / gastronomiczny 74,7 m - nowe jeżyce wysokie witryny | zgoda na alkohol | nowe osiedle Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 021 800 zł68,30 m² 14 960,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji dla kupującego! Odbiór kluczy II kwartał 2025 roku. Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Stendel i jestem specjalistką ds. sprzedaży nieruchomości. Bardzo chętnie pomogę Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł976 m² 3 176,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży nieruchomość przy ulicy Droga Dębińska w Poznaniu (dzielnica: wilda, obręb: wilda). Oferowana nieruchomości jest przeznaczona pod zabudową mieszkaniową wielorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

435 000 zł34,66 m² 12 550,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inwestycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 580 zł33,47 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i bez podatku pcc! Przy zakupie za pośrednictwem naszego biura otrzymujesz 10 15% rabatu u partnerów na materiały wykończeniowe oraz elementy dekoracyjne. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62,70 m² 8 755,98 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

> dlaczego warto Polecam do zakupu sprawdzoną inwestycję 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poznańskim Piątkowie, na os. Jana III Sobieskiego. Lokal został przygotowany jako gotowiec inwestycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 354 m² 731,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż bardzo dobrze położoną działkę w Poznaniu, na Kotowie na ulicy Sąsiedzkiej o powierzchni całkowitej 1354m2. Przeznaczenie: pod zabudowę mieszkaniową oraz usługi.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł88,95 m² 8 870,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne mieszkanie z balkonem w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, w centrum poznańskich Jeżyc. Mieszkanie Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 88,95m2 położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną pod nowoczesny dom z dachem płaskim! Działka budowlana z mpzp położona w okolicy ul Gościnnej o powierzchni 2000 mkw ustawienie- wschód/ zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Otoczenie Polecam do zakupu klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Jeżycach w oficynie cichej kamienicy przy ul. Polnej. W najbliższej okolicy wszelkie miejskie udogodnienia:.

Szczegóły ogłoszenia

42,30 zł/m²85,10 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na wynajem lokal biurowy o powierzchni 85,1 m , położony na pierwszym piętrze kamienicy u zbiegu ulic Św. Marcin i Wysokiej. To propozycja dla osób szukających funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł49,12 m² 10 787,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 49,12 m | 3 piętro | Chwaliszewo 67 | Centrum Poznania Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,12 m , usytuowane na 3 piętrze historycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,06 m² 10 147,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji Poznań ul. Raszyńska! Na sprzedaż komfortowe, bardzo ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 095 zł31,30 m² 13 421,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 000 zł31,27 m² 12 887,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup kawalerka gotowa do odbioru Informacje telefoniczne 9:00-20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc - Zakup bezpośrednio od dewelopera! Jeśli szukasz mieszkania, które stoi gotowe tu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49,30 m² 52,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Mieszkanie przy ul. Umińskiego o powierzchni 49,30 m2 szuka nowych lokatorów! Możliwy również zakup mieszkania! :o apartamencie:.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł47,80 m² 11 276,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,8 m na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku bez windy na Winogradach. Układ: salon z dostępem do balkonu, dwa oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 584 zł38,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu komfortowego mieszkania o powierzchni **38,96 m ** w nowoczesnym budynku na poznańskich Winogradach. Mieszkanie znajduje się na **3/10 piętrze** i charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64,70 m² 10 030,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Ładne, przestronne mieszkanie w zadbanej kamienicy. Teren wokół ogrodzony. Na podwórzu miejsce postojowe. Kamienica ocieplona. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze. Parę lat temu przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 232 zł33,62 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tą ofertę. Pokój dzienny ma dużą ilość światła i sensowną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 068 zł43,71 m² 13 522,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania. >promocyjna cena< *promocja ograniczona czasowo* Pracujemy 7 dni w tygodniu.

Szczegóły ogłoszenia

66,79 zł/m²52,40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesna powierzchnia biurowa przy Starym Rynku na wynajem w biurowcu Kupiec Poznański. Powierzchnia z genialnym widokiem na Ratusz, do aranżacji wg potrzeb i oczekiwań Klienta, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59 m² 12 694,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam ofertę mieszkania o powierzchni 59 m , zlokalizowanego na cenionym i dobrze skomunikowanym osiedlu Łokietka w Poznaniu. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodzin, par,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł33 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Poznań, jeżyce Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy na Jeżycach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł81,10 m² 9 432,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowo przestronne| komfortowe 80m2 mieszkanie| 3 pok.| OSOBNA KUCHNIA| BALKON Nietuzinkowe mieszkanie na os. Chrobrego, piątkowo -niski blok 81,10 m + balkon 8m 3 pokoje, przestronna kuchnia Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 999 zł453 m² 9 933,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części Poznań na rogu ulic Szpitalnej i Miodowej, w bezpośrednim sąsiedztwie pętli Ogrody. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie 3 pokoje 53 m2 z loggią Grunwald. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym ( 21 m2), 2 sypialni (13 i 10 m2), łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł65,30 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do zakupu lokal przygotowany pod produkcję cateringową., całkowicie wyremontowany i w pełni wyposażony. W cenie także cesja umów z 5 przedszkolami (250 pełnych posiłków.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²2 000 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia halę magazynową 2000 m2 z rampą, zlokalizowaną w Poznaniu, w dzielnicy Kotowo. W hali dostępne są również pomieszczenia biurowo-socjalne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł58,15 m² 13 155,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe na I piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Kameralne osiedle z 2024 r., bardzo wysoki standard przestrzeni wspólnych, monitoring. Videodomofon, duża winda.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²15 m² 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja - centrum.Jedno pomieszczenie biurowe o metrażu ok 15 m2.Oddzielne wejścia z korytarza .Lokal znajduje się na III piętrze ,korytarze ,piętro odmalowane i odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł369 m² 159,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do kupna działkę rod z małym domkiem na Rodzinnych Ogródkach Działkowych (rod) Pogodna w Poznaniu Działka zagospodarowana, ogród z nasadzeniami drzewami owocowymi: śliwa,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska   . Polecam do kupna kawalerkę zlokalizowaną na ul. Sióstr Misjonarek - Morasko - własnościowe z kw o pow. 30m2. Mieszkanie jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczny apartament z dużym tarasem | Maratońska | przy Starym Browarze Jeżeli szukasz mieszkania w centrum, które daje jednocześnie światło, przestrzeń i prywatność, ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64 m² 10 609,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania trzy niezależne pokoje z oddzielną jasną kuchnią oraz z trzema balkonami, położone na II piętrze w niskim bloku bez windy. Budynek z lat dziewięćdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł56,50 m² 10 884,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez pcc bezpośrednio od dewelopera dostępne różne układy - zapytaj Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o przemyślanym układzie, z dużym salonem i dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł16,38 m² 3 968,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Unikalna oferta! Komfortowe, szerokie miejsce postojowe w hali garażowej - os. Zwycięstwa 5 - nowe budownictwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży miejsca postojowego (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 592 zł73,65 m² 9 743,27 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie czteropokojowe o pow. 74m2 znajdujące się na 8. piętrze nowego budynku. Dodatkowo dwa duże ustawne balkony. Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta!.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł223,50 m² 14 317,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z bliskością natury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dom położony na Strzeszynie to idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł62,70 m² 12 424,24 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,7 m , położone w zadbanym budynku na Poznańskim Piątkowie, z dostępem do pełnej infrastruktury oraz sprawnej komunikacji.