dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań

4 369 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 369 ogłoszeń

Rynek pierwotny

506 898 zł40,23 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na mapie poznania Kameralna przestrzeń skrojona pod Twój styl życia. Poznaj unikatową architekturę nowej inwestycji na Smochowicach - kameralny, trzykondygnacyjny budynek, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

1 032 300 zł1 147 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w pierwszej linij zabudowy na Poznańskich Naramowicach przy Ul Bożydara zaraz koło Potoku Różanego Kształt działki to prostokąt o powierzchni 1147m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł36,10 m² 51,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań , Rataje , ul. Milczańska ( budimex ) duża kawalerka , o pow. 36,10 m2 , położona w niskim bloku z cegły , II piętro , balkon , meble , pralka , lodówka , cena najmu : 1850 zł.

Szczegóły ogłoszenia

785 280 zł68,77 m² 11 418,93 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, jasne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 68,77 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie 2 mieszkania! Inwestycja zakończona!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 799 000 zł285 m² 6 312,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem dla dużej rodziny. Nieruchomość położona na działce 791 m w spokojnej części Świerczewa. W skład nieruchomości wchodzą: - dom mieszkalny (ok. 102.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 623 zł70,15 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Nowoczesne i Funkcjonalne 3 Pokoje. Kupujesz bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł400 m² 547,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadbana i zagospodarowana działka rod w Krzesinach Ogrody Działkowe " pod lipami " pow. działki 400 m2 , domek całoroczny o pow całkowitej 70 m2 parter 35 m2 , piętro / wysokość180 cm /.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²76,61 m² 3 064 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Poznań, ul. Kopanina Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w Poznaniu, przy ul. Kopanina - w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²22,53 m² 1 217 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł31,27 m² 12 759,83 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup kawalerka gotowa do odbioru Informacje telefoniczne 9:00-20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc - Zakup bezpośrednio od dewelopera! Jeśli szukasz mieszkania, które stoi gotowe tu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42 m² 10 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 41,20m , znajdujące się na 3 piętrze w 10-piętrowego bloku na Os.Lecha z uregulowanym gruntem Wymieniona cała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 220 zł59,72 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone **3-pokojowe mieszkanie** o powierzchni **59,72 m ** na Winogradach. Największe atuty: - **dwie oddzielne sypialnie** idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

716 454 zł63,82 m² 11 226,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem oraz własnym tarasem na dachu w nowej inwestycji na poznańskim strzeszynie/podolanach. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

371 000 zł35 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Wildzie, 2 pokoje! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35 m2 przy ulicy Umińskiego na Wildzie. Mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy, okna od dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł960 m² 885,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena - działka zabudowana Z potencjałem inwestycyjnym 960 m działki 178 m domu starołęka, ul. Równa Przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 178 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 934 zł38,13 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc Na sprzedaż 3pok mieszkanie z balkonem z wyjściem z dwóch pokoi ekspozycja zapewniająca sporo naturalnego światła. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

50,72 zł/m²138 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej zdjęć, informacji oraz ofert znajduje się na stronie naszej agencji Home Direction Nieruchomości i Architektura Do wynajęcia lokal usytuowany w przyziemiu pięknie zrewitalizowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji Symfonia standard premium, który zachwyca od pierwszego wejrzenia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Ptasiej 28 w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wykończony lokal użytkowy 42 m - Poznań, ul. Grunwaldzka 38b Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 42 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 000 zł600 m² 9 983,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości Immo House poleca na sprzedaż obiekt hotelowo-gastronomiczny położony w Poznaniu przy ul. Malwowej. Działka o powierzchni 1137 m2 zabudowana jest budynkiem usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł76,40 m² 10 732,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 76,4 m , położonego na wysokim parterze budynku przy ul. Katowickiej w inwestycji Ataner.

Szczegóły ogłoszenia

840 130 zł61,10 m² 13 750,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna willa miejska - wyjątkowe mieszkanie w zielonej części Poznania! pcc 0% | Prowizja 0% Jeśli szukasz mieszkania, które łączy spokój, naturę i szybki dostęp do centrum - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sołacz ok. Uniwersytetu Przyrodniczego do wynajęcia ładne mieszkanie 2 pokoje z balkonem, kuchnia niezależna z oknem. Mieszkanie jest częściowo umeblowana w sąsiedztwie: uczelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł49 m² 13 612,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis Sprzedam mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie z 2023 r. przy ul. Jasielskiej w Poznaniu. Bezpośrednio - bez dodatkowych prowizji! (pośredników zapraszam wyłącznie ze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,77 m² 13 060,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Poznaj nową inwestycję nad Poznańską Maltą. Rodzinna Malta to trzy nowoczesne budynki składające się z 4 kondygnacji, przy ulicy Bnińskiej. Odkryj Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł43,70 m² 11 327,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 43,70 m2 składają się: - salon - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²300 m² 18 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,14 m² 11 900,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Grunwald ul. Smardzewska | Winda | Garaż Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

907 459 zł68,23 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska W mieście i w otoczeniu natury Osiedle Ziębicka 30 jest zlokalizowane na zachód od centrum Poznania. Okolica jest pełna terenów zielonych otacza ją wiele.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²14 m² 546 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biura o powierzchni od 14 m2. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej od 14 do 170 m2. Lokal znajduje się w biurowcu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

843 000 zł66,77 m² 12 625,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek G lokal: g.0.1, ogródek: 21,30 m, taras: 6,oo m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł.