dowolna

Małe domy Poznań - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

1 199 000 zł93,46 m² 12 829,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:378 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się ofertą urokliwego domku jednorodzinnego w jednej najprzyjemniejszych z dzielnic Poznania Krzyżowniki -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł90 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż: przestronny dom w Szczepankowie idealny dla rodziny! na ulicy Podjaryszki z szybkim wyjazdem na autostradę sprzedaz bez prowizji posrednika , bez podatku pcc Mozliwosc zamiany na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sztaudyngera

Grunwald,Poznań

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do wynajęcia przytulna część domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowana w spokojnej okolicy przy ul. Sztaudyngera 2 w Poznaniu. Opis nieruchomości: nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

920 000 zł93 m² 9 922,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokale z dużymi ogródkami w zabudowie bliźniaczej na małym, kameralnym osiedlu na Szczepankowie. Lokale o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Ogrody,Poznań

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Kompaktowy segment 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Maya

Starołęka,Poznań

849 000 zł72 m² 11 791,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Na sprzedaż funkcjonalne dwupoziomowy dom (można je też na zwać mieszkaniem) o powierzchni 72 m , z własnym ogródkiem, tarasem i trzema miejscami parkingowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bukowska

Marcelin,Poznań

4 200 zł81 m² 51,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Oferta bezpośrednia / prywatna - bez pośredników i bez prowizji! Nowy segment z ogródkiem na zachodniej granicy Poznania - komfortowy segment z ogródkiem, wykończony w pięknym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lęborska

Smochowice,Poznań

3 200 zł86 m² 37,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia pół bliźniaka położonego w Poznaniu na ul. Lęborskiej( Smochowice). Budynek o pow. 86m2 posadowiony na działce ok. 400m2. Na działce murowany garaż wolno stojący otwierany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:99 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 81,69 m , położony w spokojnej i zielonej części Poznania - Szczepankowo / Spławie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bobrownicka

Szczepankowo,Poznań

1 029 000 zł84 m² 12 488,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Rodzinny dom - funkcjonalność, wygoda i przestrzeń dla całej rodziny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarotkowa

Kwiatowe,Poznań

844 000 zł60 m² 13 982,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domu w zabudowie szeregowej, dostępną wyłącznie w naszym biurze. Jest to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowska

Marcelin,Poznań

4 200 zł81 m² 51,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²