dowolna

Małe domy Poznań - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

879 000 zł86 m² 10 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Atrakcyjny i funkcjonalny dom z przytulnym ogródkiem na kameralnym osiedlu wspaniała lokalizacja w willowej dzielnicy Poznania *** Dom Gotowy Do Odbioru *** ~~ Oferta bezpośrednia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Junikowo,Poznań

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Prezentowana oferta jest ofertą prywatną / bez pośredników i bez prowizji! Dostępność: od zaraz Przytulny i funkcjonalny dom z małym ogródkiem w atrakcyjnej zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Marcelin,Poznań

779 000 zł99 m² 7 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Osiedle Zachodni Zakątek w ł a ś c i w e _ m i e j s c e _ d o _ ż y c i a! [ ~~ Najważniejsze informacje oraz atuty : ~~ ] - Kameralne osiedle 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wilda,Poznań

775 000 zł91 m² 8 516,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Idealna oferta dla inwestora! Polecam na sprzedaż kompleks trzech kawalerek każda o powierzchni ok. 30 m2. Mieszkania zlokalizowane są na poznańskiej Wildzie w dobudowanej części kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pszczyńska

Świerczewo,Poznań

6 900 zł93 m² 74,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Biuro nieruchomości Noble Estate gorąco zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowo malowniczo położonego domu w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na poznańskim Świerczewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Twój wymarzony dom w Poznaniu i okolicach. Bezpłatne doradztwo - nie ponosisz żadnych kosztów. Oferty domów z rynku pierwotnego w całym Poznaniu i okolicach. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przemyska

Szczepankowo,Poznań

750 000 zł97 m² 7 736,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

***oferta 0% od Kupującego i bez 2% podatku pcc*** bezpośrednio od dewelopera okazja - powrót oferty z rezerwacji. Nie daj się ubiec innym! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przemyska

Szczepankowo,Poznań

750 000 zł97 m² 7 736,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

***oferta 0% od Kupującego i bez 2% podatku pcc*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, komfortowego i funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

3 800 zł83 m² 45,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję do najmu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 83m2 w domu w zabudowie bliźniaczej na Szczepankowie w Poznaniu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie składa się z widnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

879 000 zł86 m² 10 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Morasko,Poznań

879 000 zł91 m² 9 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Umultowo,Poznań

879 000 zł91 m² 9 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Strzeszyn,Poznań

879 000 zł91 m² 9 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Miętowa

Umultowo,Poznań

879 000 zł91 m² 9 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

879 000 zł91 m² 9 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

879 000 zł91 m² 9 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

879 000 zł91 m² 9 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Piątkowo,Poznań

879 000 zł91 m² 9 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

825 000 zł92 m² 8 987,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Polecamy na sprzedaż nową inwestycję - zespołu kompaktowych eco lokali mieszkalnych z pompami ciepła w zabudowie bliźniaczej położone na mini osiedlu w spokojnej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - -ostatni lokal, gotowy do obioru- polecam do kupna lokale z dużymi ogródkami w zabudowie bliźniaczej na małym, kameralnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Polanowska

Smochowice,Poznań

140 000 zł35 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:448 m²

Rezerwacja oferty! Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż prawa do dzierżawy działki rekreacyjnej (rod Zakątek). Tutaj właśnie na działce znajduje się murowana altana, ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kotowo

Kotowo,Poznań

4 999 zł85 m² 58,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecam na wynajem roczny, komfortowy, bezczynszowy apartament gustowie zaprojektowany i urządzony przez dekoratora wnętrz. Lokal o powierzchni 85 metrów składa się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dęblińska

Starołęka,Poznań

949 900 zł95 m² 9 998,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Rezerwacja. Na sprzedaż nowoczesny i bardzo słoneczny lokal mieszkalny na poznańskiej Starołęce. Powierzchnia użytkowa: 95 m2 Powierzchnia działki: 560 m2 Cena: 949.900 zł Budynek przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Komfortowy domy o powierzchni 82m2 z ogródkiem na kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Omańkowskiej

Jeżyce,Poznań

840 000 zł66 m² 12 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:35 m²

Budynek: dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie. szeregowej. Do budynku przynależy miejsce parkingowe przed lokalem oraz ogródek o powierzchni ok 35m2. Teren zamknięty, wjazd przez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Biesiadna

Spławie,Poznań

648 800 zł79 m² 8 261,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

rezerwacja do 30 maja. W ofercie został jeszcze jeden segment w tej cenie. Wygodne i ustawne bliźniaki na sprzedaż - Poznań, szczepankowo, ul. Biesiadna Marzysz o własnych 4 kątach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Biesiadna

Szczepankowo,Poznań

648 800 zł79 m² 8 261,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Rezerwacja. W ofercie został ostatni segment w tym etapie w promocyjnej cenie. Każdy marzy o miejscu, które stanie się prawdziwym domem - przytulnym, nowoczesnym, dającym poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

795 000 zł92 m² 8 641,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokale z dużymi ogródkami w zabudowie bliźniaczej na małym, kameralnym osiedlu na Szczepankowie. Projekt stanowi już drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

795 000 zł92 m² 8 641,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bukowska

Ogrody,Poznań

85 000 zł20 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:316 m²

Odstąpię Rodzinny Ogródek Działkowy, położony w rejonie ulicy Bukowskiej 175, rod 2 Armii Wojska Polskiego. Ul. Bukowska Poznań działka 316 mkw, murowany domek ok 20 mkw z łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Zieliniec,Poznań

490 000 zł38 m² 12 894,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:707 m²

Mały dom o powierzchni 38m2 na atrakcyjnej, 707m2 działce budowlanej, położonej w Zielińcu, dzielnica Nowe Miasto. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania. Przestrzennego ( uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł86 m² 10 453 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Atrakcyjny i funkcjonalny dom z przytulnym ogródkiem na kameralnym osiedlu wspaniała lokalizacja w willowej dzielnicy Poznania U W A G A: ### Ostatni dostępny, gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Strzeszyn,Poznań

899 000 zł86 m² 10 453 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

795 000 zł92 m² 8 641,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Wawerska

Grunwald,Poznań

929 000 zł86 m² 10 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Eleganckiego Mieszkania w Willi Miejskiej na Grunwaldzie, poznań Lokalizacja: ul. Wawerska 16, poznań, grunwald Opis Nieruchomości: zachęcamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Poznań

Smochowice,Poznań

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Wynajmę nowy, atrakcyjny szeregowiec na Smochowicach o powierzchni całkowitej 80 m2. Posiada on nowoczesne wykończenia i mieści się w pobliżu jeziora Kierskiego. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Promienista

Junikowo,Poznań

800 000 zł94 m² 8 524,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dla inwestora - piętro willi z ogrodem i parkingiem Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży 2 mieszkań bezczynszowych na poznańskim Junikowie, w pobliżu.