dowolna

Szeregówki Poznań - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

70 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 ogłoszeń

759 000 zł120 m² 6 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Gotowy, ostatnie dwa domy! dom W zabudowie szeregowej, stan deweloperski, 2 miejsca parkingowe-smochowice Dom 4- 5 pok pokojowy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 96,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł120,50 m² 6 298,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ? zobacz! słoneczny nowy dom, smochowice, bez pcc, z własną wydzieloną działką! Dom 4 pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł86 m² 10 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Atrakcyjny i funkcjonalny dom z przytulnym ogródkiem na kameralnym osiedlu wspaniała lokalizacja w willowej dzielnicy Poznania *** Dom Gotowy Do Odbioru *** ~~ Oferta bezpośrednia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Komfortowy domy o powierzchni 82m2 z ogródkiem na kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

970 000 zł126 m² 7 698,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Oferuję na sprzedaż dom szeregowy w Poznaniu przy ul. Bożeny. Nieruchomość o pow. 126 m2 znajduje się na działce o pow. 254 m . Dom zbudowany w 1975 roku, w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł240 m² 8 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Komfortowy, bardzo funkcjonalny i "przemyślany dom - skrajny szeregowiec. Działka 299 m2. Znakomita lokalizacja. Plac zabaw 50 m, przystanek autobusowy 150 m, poczta i sklepy 150 m, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł120,19 m² 11 223,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Poznaj naszą ofertę sprzedaży pięciu nowych budynków w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w kameralnej lokalizacji na poznańskich zielonych Podolanach. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł198,10 m² 6 304,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:471 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej! Cisza i spokojna okolica, duża przestrzeń mieszkalna, zaciszny ogród, dostęp do komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł248 m² 3 850,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Biuro Nieruchomości tengo poleca do zakupu segmentu domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym o całkowitej powierzchni 284 m kw, przy ul. H. Januszewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł189 m² 8 460,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż szeregowiec z świetnym układem na Ogrodach # lokalizacja # Lokalizacja której nie trzeba nikomu zachwalać. Bardzo lubiane i poszukiwane miejsce dla rodzin z dziećmi. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł166 m² 10 837,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Zjawiskowa lokalizacja! Tuż przy lesie! Jedyna taka oferta! Polecam na sprzedaż wyjątkowy dom, usytuowany tuż przy ścianie Lasku Marcelińskiego, na spokojnym osiedlu w Poznaniu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł178 m² 29,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Umowa W formie najmu okazjonalnego oferta skierowana do obywateli polski Na wynajem pięciopokojowy, gruntownie odświeżony szeregowiec o powierzchni całkowitej 178 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł120,19 m² 11 223,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł121 m² 6 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zamierzenie budowlane obejmuje budowę ośmiu lokali mieszkalnych - jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej położonych przy ul. Drogowców/wejherowskiej w Poznaniu. lokal 1 działka 162 m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł200 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:287 m²

Do wynajęcia duży dom, w zabudowie szeregowej (skrajny budynek) z garażem, 2 tarasami i zielonym ogródkiem na os. Bajkowym przy ul. Solskiego. # spokojna okolica # ogródek # 2 tarasy #.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł400 m² 3 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:288 m²

Polecam do kupna budynek biurowy - segment szeregowca - w doskonałej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Palacza. Obiekt o powierzchni ok 400 m2, na 4 kondygnacjach, w tym jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł97 m² 15 257,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Prowizję biura pokrywa strona sprzedająca! Polecam Państwa uwadze - komfortowy, ekonomiczne wykończony lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej - na terenie zielonego Strzeszyna w Poznaniu. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł355 m² 5 067,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Wygodny dom szeregowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Wygodny, profesjonalnie zaprojektowany dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Różany Potok. Optymalna powierzchnia, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł202 m² 17 079,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:201 m²

Jeżeli szukasz wyjątkowego domu w otoczeniu zieleni, miejsca z historią i duszą oraz z wygodnym dostępem do centrum - ta oferta jest dla Ciebie! Dom znajduje się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł111,82 m² 7 413,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Inwestycja przyjazna- zapraszamy na dzięń otwarty 25.04 w godzinach 11:00-13:00 Nowoczesne domy w Szczepankowie - Twój azyl! Marzysz o nowoczesnym domu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Dom szeregowiec pow. 96m2 działka 162m2,c stan deweloperski ( 2 budynki) rok budowy 2022,piętrowy bez piwnic, dach płaski, taras, i podjazd dla samochodu,parter-salon + kuchnia + w-c + schowek pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł491,50 m² 7 322,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:434 m²

Dom inwestycyjny, 12 pokoi, potencjał do 18, gotowy biznes, fotowoltaika - Poznań Na sprzedaż dochodowa nieruchomość inwestycyjna z funkcjonującym biznesem najmu, zlokalizowana w Poznaniu przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł184,72 m² 6 442,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:177 m²

Junikowo- praktyczny 3 poziomowy dom przy Lasku Marcelińskim, z 3 kuchniami, dużym słonecznym tarasem, garażem - Junikowo Oferujemy środkowy segment szeregowca z lat 80 tych ( 1983/4 ).

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł120,50 m² 6 298,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Uwaga! dostępny od zaraz! Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ? zobacz! słoneczny nowy dom, smochowice, bez pcc, z własną wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł101 m² 6 920,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Najtańszy dostępny dom z ogródkiem (69 m) na Osiedlu Natura w Biedrusku Lokale z widokiem na teren zielony, staw wyposażone w okno hs w salonie. Dostępne również szeregi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł215 m² 6 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:350 m²

Pięknie położony dom w sercu zielonych płuc Poznania. 7 minut autem do poznańskiego rynku. 12 minut komunikacją miejską. Czytasz ogłoszenie o domu położonym w unikalnej enklawie.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł232 m² 5 775,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w doskonale skomunikowanej części Poznania -na Świerczewie. Budynek w zabudowie szeregowej - skrajny szereg gwarantujący spokój.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł189 m² 5 026,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego, funkcjonalnego domu położonego w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy

Świerczewo,Poznań

940 000 zł185 m² 5 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom z potencjałem - stwórz tu coś wyjątkowego Niektóre nieruchomości kupuje się takie jakie są. Inne kupuje się dla możliwości, które oferują. Dom przy ul. Orkana 55 w Poznaniu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Wichrowe Wzgórze,Poznań

1 196 300 zł124 m² 9 647,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 124 m , wybudowany w 2005roku. Działka 227m2 Na piętrze znajdują się trzy pokoje: sypialnia ok. 17 m , pokój ok. 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Warszawskie,Poznań

1 649 000 zł200 m² 8 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Segment szeregowca na Osiedlu Warszawskim. Blisko centrum! okolica ul Toruńskiej garaż, klimatyzacja Polecamy dom w zabudowie szeregowej w pełni podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wietrzykowskich

Stare Miasto,Poznań

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Dom wolny I prezentowany od 6 maja, najem okazjonalny Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu zlat 2007/2008r - ul.Wietrzykowskich boczna od Omańkowskiej Srodkowy segment z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Swantibora

Antoninek,Poznań

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferta dostępna tylko u nas! Z przyjemnością przedstawiam pojemny dom szeregowy ze świetnym układem (aż 5 sypialni!) i ogrodem - zielonym przedłużeniem salonu. Środkowy segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szeherezady

Bajkowe,Poznań

1 850 000 zł210 m² 8 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony na oś. Bajkowym w Poznaniu, w spokojnej, zielonej i bardzo rodzinnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sztaudyngera

Grunwald,Poznań

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do wynajęcia przytulna część domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowana w spokojnej okolicy przy ul. Sztaudyngera 2 w Poznaniu. Opis nieruchomości: nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chocimska

Piątkowo,Poznań

6 400 zł190 m² 33,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Przedmiotem najmu jest dom w zabudowie szeregowej, po kompleksowym remoncie , położony na kameralnym, zielonym osiedlu na Piątkowie, przy cichej i spokojnej uliczce Chocimskiej. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwarcowa

Umultowo,Poznań

1 700 000 zł151 m² 11 279,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:414 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o przemyślanym układzie pomieszczeń, z dużym ogrodem i garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona jest w zielonej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Ogrody,Poznań

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Kompaktowy segment 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Maya

Starołęka,Poznań

849 000 zł72 m² 11 791,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Na sprzedaż funkcjonalne dwupoziomowy dom (można je też na zwać mieszkaniem) o powierzchni 72 m , z własnym ogródkiem, tarasem i trzema miejscami parkingowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bajkowe,Poznań

1 299 000 zł187 m² 6 935,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalny, z dużym potencjałem dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Ławicy. W jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - os.