dowolna

Działki na sprzedaż Poznań - Oferty sprzedaży działek

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

599 000 zł608 m² 985,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż zlokalizowanej w Poznaniu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Ostrowska

Szczepankowo-Spławie-Krzesinki,Poznań

2 700 000 zł3 768 m² 716,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży nieruchomość przy ulicy Ostrowskiej w Poznaniu (dzielnica: nowe Miasto , obręb: spławie). Oferowana nieruchomości jest przeznaczona pod aktywizację gospodarczą. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł5 523 m² 2 715,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka inwestycyjna Z prawomocnym pozwoleniem na budowę poznań ul. Mateckiego Wyjątkowa oferta dla deweloperów i inwestorów poszukujących gotowego projektu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 067 200 zł2 176 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prestiżowa działka budowlana, poznań, umultowo. Działka usytuowana jest nad Jeziorem Umultowskim, kończąca się nad samą linia brzegową. Wgn Poznań Krauthofera zaprasza do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 100 000 zł976 m² 3 176,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży nieruchomość przy ulicy Droga Dębińska w Poznaniu (dzielnica: wilda, obręb: wilda). Oferowana nieruchomości jest przeznaczona pod zabudową mieszkaniową wielorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

1 282 000 zł1 282 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Real Estate Royal Solutions Poznań Poznań, morasko, ul. Huby Moraskie 7. Sprzedam działkę budowlaną, w trakcie podziału usytuowaną na poznańskim Morasku. Powierzchnia: 1282 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

599 148 zł712 m² 842 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Poznaniu na ulicy Rubież dzielnica naramowice. Idealne miejsce na Twój nowy dom w otoczeniu natury. Przedsprzedaż - Kupujący nie płaci podatku pcc! Oferujemy piękne.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł760 m² 657,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki na umultowie przy terenach nadwarciańskich - blisko lasu I rzeki! działki Z planem miejscowym! umowa na wyłączność! Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł849 m² 2 944,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w okolicach ulicy Litewskiej w Poznaniu, 849 m2. Nr działki 9/1. Plan zagospodarowania. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, uchwała Nr L/909/VIII/2021.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł5 662 m² 468,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Inwestycja! - działka 5662 m2 na poznańskich Krzesinach cena: 2650.000 ( do negocjacji ) MEDIA: prąd, woda Nieruchomość gruntowa bez MPZP stanowi doskonałą propozycję dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł1 966 m² 991,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja do 20.04.26 Poznań/ Północ , na sprzedaż działka inwestycyjna z małym domem, położona w obrębie Piątkowa. Powierzchnia -1966m2 Front -30 m Kształt regularny/prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

1 107 000 zł388 m² 2 853,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu niepowtarzalną okazję zakupu działki budowlanej położonej przy ul. Drzymały jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji Poznania. Lokalizacja premium.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 760 zł1 650,60 m² 848,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Morasko, poznań działka nr 219/100 Możliwy podział działki na trzy odrębne (zgodnie z mpzp min. 1400 m2) Wyjątkowe miejsce na jedyny w swoim rodzaju projekt.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł497 m² 1 587,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy Rezerwacie Żurawiec | cicha, zielona okolica i pełen dostęp do infrastruktury miejskiej | Blisko komunikacji (pst) | Niewielki dom z tyłu działki - z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł1 031 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Łysy Młyn na Morasku w Poznaniu. Działka nr 200/6 o powierzchni 1031 m2, w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł1 200 m² 1 708,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę położoną w Poznaniu przy ul. Siewnej 17, na osiedlu domów jednorodzinnych, 200 m od Centrum Handlowego Plaza Dla działki zostały wydane Warunki Zabudowy pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

8 893 500 zł5 929 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży ładna działka o powierzchni ok. 0,6 ha, przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną, położona w Poznaniu Krzyżownikach. Działka jest nieco oddalona od drogi nr 92, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

4 401 000 zł9 000 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

60-003 Poznań (grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 000 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu przyrody, a jednocześnie blisko centrum? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej na Morasku, przy ul. Lewandowskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł8 264 m² 49,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna, zlokalizowana w Szczepankowie w rejonie ulic Gospodarska i Szczepankowo Teren o powierzchni 8264 mkw, objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego-.

Szczegóły ogłoszenia

449 950 zł1 200 m² 374,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa Działka Budowlana w Poznaniu. Atrakcyjna cena! Idealna dla osób chcących zamieszkać w sąsiedztwie natury i stworzyć swoją własną oazę spokoju. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 202 m² 1 123,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z mpzp na Grunwaldzie o powierzchni 1202 m2 - ul. Sieradzka, blisko Grunwaldzkiej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i bliźniaki. Na sprzedaż bardzo rzadka oferta -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 252 m² 958 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży wyjątkową działkę, położoną na poznańskim Szczepankowie. Media. Front około 22m. Opłotowana. Pięknie zadrzewiona. Sąsiedztwo z niską zabudową. Przy cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł822 m² 912,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zakupu działki o pow. 822 m2 położonej przy ul. Sytkowskiej. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Jeziora Rusałka i Lasku Golęcińskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 736 m² 274,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka Poznań, junikowo, ul. Wołowska - 2736 m2 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dużej działki budowlanej o powierzchni 2736 m?, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 718 m² 576,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: wyjątkowa działka budowlana 1718 m w prestiżowych Smochowicach - z pełną infrastrukturą, pozwoleniem na budowę i rozpoczętą inwestycją. Numer geodezyjny działki.

Szczegóły ogłoszenia

3 263 000 zł2 331 m² 1 399,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy do sprzedaży niezabudowaną, atrakcyjną działkę o łącznej pow. 2331 m2 przy ul. łagowska 30 i 32 na terenie osiedla Krzyżowniki Smochowice w Poznaniu. Oferowana do.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł1 217 m² 1 356 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przylegająca do ulicy Piątkowskiej z wjazdem. Działka zabudowana domem jednorodzinnym do remontu lub wyburzenia. Brak planu miejscowego. Studium przewiduje mw/u, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł400 m² 547,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadbana i zagospodarowana działka rod w Krzesinach Ogrody Działkowe " pod lipami " pow. działki 400 m2 , domek całoroczny o pow całkowitej 70 m2 parter 35 m2 , piętro / wysokość180 cm /.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł1 521 m² 3 813,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową składającą się z działek ewidencyjnych nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 504 000 zł7 520 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny - 1,4 ha (2 działki) pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż nieruchomości gruntowe o łącznej powierzchni 1,403 ha, składającą się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł423 m² 130,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rod - ul. Bukowska 175 - Rodzinne Ogródki Działkowe im. 2 armii Wojska Polskiego Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rod o powierzchni 423 m . Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

723 120 zł1 572 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jeśli marzysz o wybudowaniu domu na działce z potencjałem w pięknym miejscu to Szczepankowo z pewnością Cię zachwyci. Lokalizacja Szczepankowo - część miasta Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł300 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbana działka rod z domkiem rekreacyjnym położona przy ul. Wichrowej 7 w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieć własną zieloną przestrzeń do wypoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę rolną ,w studium w planach miasta Poznania pod zabudowę jednorodzinną o pow. 10000m2 położona na Morasku. Uzbrojenie w drodze głównej, dojazd wyznaczony na planach.

Szczegóły ogłoszenia

1 571 700 zł1 209 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trójka Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną powierzchni 1209 m2 położoną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu tj. na Podolanach. Ta oferta jest skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 000 zł2 100 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu Poznania nowa ikona poznania Centrum miasta ul. Wroniecka 11a Powierzchnia działki: 2 100 m Możliwy pum: nawet 7 000 m2 To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 424 m² 365,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki pod budowę wymarzonego domu? A może chcesz mądrze zainwestować kapitał w grunt? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedź brzmi tak ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł550 m² 234,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej zdjęć wkrótce! Na sprzedaż zadbana działka rod im. A. Paszowiaka o powierzchni 550 m , idealna do wypoczynku przez cały sezon, a nawet całorocznego użytkowania. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 072 m² 200,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki nr 10 oraz 11 na Poznańskiej Starołęce. Działka nr 10 - 936 m2 Działka nr 11 - 136 m2 Działki sprzedawane w komplecie. Teren nie jest objęty mpzp. W Planie ogólnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 032 300 zł1 147 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w pierwszej linij zabudowy na Poznańskich Naramowicach przy Ul Bożydara zaraz koło Potoku Różanego Kształt działki to prostokąt o powierzchni 1147m2.