dowolna

Działki Poznań – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

231 ogłoszeń

19 240 000 zł104 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 10,4 ha w okolicach Poznania, idealna pod produkcję i logistykę. Pełna własność, uzbrojenie w energię elektryczną, wodociągi i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

3 263 000 zł2 331 m² 1 399,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy do sprzedaży niezabudowaną, atrakcyjną działkę o łącznej pow. 2331 m2 przy ul. łagowska 30 i 32 na terenie osiedla Krzyżowniki Smochowice w Poznaniu. Oferowana do.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł2 500 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

60-003 Poznań (grunwald - Junikowo) ul. Wołczyńska, gm. Poznań, pow. poznański, woj. wielkopolskie. Media: prąd, woda, gaz, w ulicy. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł1 656 m² 479,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poznań Szczepankowo | 1650 m Prestiżowa działka budowlana w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że to właściwy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 199 600 zł3 654 m² 601,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Poznaniu (szczepankowo) przy ulicy Glebowej (nr ew. działki 22/2 oraz 22/3, obręb Spławie). Na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 460 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 1460 m Rogalinek, otulina Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1460 m , położona w malowniczym Rogalinku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł10 449 m² 62,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna Grzybowo, gm. Skoki. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Grzybowo, w gminie Skoki, powiat wągrowiecki,.

Szczegóły ogłoszenia

4 773 000 zł12 900 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę usługową w Poznaniu tuż przy A2 (ul.Sokalska - zjazd Krzesiny) Teren jest objęty obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego - UCHWAŁA NR.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł1 596 m² 498,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Poznaniu, spławie! Masz wolne środki, zainwestuj. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki gruntu o powierzchni 1596 m2. Posiadamy wytyczne.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł8 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynajmę utwardzony plac - Poznań, spławie (ul. Sokalska) Wynajmę plac utwardzony o powierzchni 8 000 m zlokalizowany w Poznaniu, dzielnica Spławie, ul. Sokalska. Cena: od 3 do 5 zł/m -.

Szczegóły ogłoszenia

6 989 400 zł3 883 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działkę usługowo - mieszkaniową 5u/mn. Lokalizacja: poznań - Krzyżowniki, ul. Przygraniczna, województwo wielkopolskie - przy trasie krajowej 92 Poznań - Szczecin, berlin, -.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 390 m² 517,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki w Poznaniu (nowe Miasto, szczepankowo), zlokalizowanej przy ul. Powozowej. Działka jest w trakcie podziału. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł5 009 m² 399,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o pow. 5009 m2, położona na pograniczu Poznania i Komornik, w bardzo dobrej lokalizacji w obrębie Poznań Fabianowo. Aktualne studium.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł369 m² 159,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do kupna działkę rod z małym domkiem na Rodzinnych Ogródkach Działkowych (rod) Pogodna w Poznaniu Działka zagospodarowana, ogród z nasadzeniami drzewami owocowymi: śliwa,.

Szczegóły ogłoszenia

4 401 000 zł9 000 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł5 431 m² 533,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uzbrojona działka budowlana Z możliwością podziału działka na sprzedaż w Poznaniu (nowe Miasto, szczepankowo), zlokalizowana przy Rodawskiej. Działka jest objęta mpzp Korzystna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

489 720 zł1 166 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna przestrzeń na Twój dom | Radojewo, poznań | 1166 m | Przy lesie, z mediami Szukasz miejsca, gdzie każdy dzień zaczyna się od zapachu lasu i ciszy? Ta działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł824 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę komercyjna położoną w Poznaniu w dzielnicy Marlewo, obręb Starołęka przy ul. Zaborowskiej. Oferta składa się z 2 działek nr 12 i 13. Grunt jest.

Szczegóły ogłoszenia

8 893 500 zł5 929 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży ładna działka o powierzchni ok. 0,6 ha, przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną, położona w Poznaniu Krzyżownikach. Działka jest nieco oddalona od drogi nr 92, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł482 m² 2 458,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano- inwestycyjna o pow 482m2 szer 12m dł 40mm,położona w doskonałej lokalizacji na Dębcu w pobliżu linii tramwajowej i autobusowej oraz dworca kolejowego,droga.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł302 m² 860,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka rod z domem całorocznym wolnostojącym o powierzchni 70 m2, położona w Poznaniu przy ul. Opolskiej. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł2 500 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 000 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki w Poznaniu (nowe Miasto, szczepankowo), zlokalizowanej przy ul. Wdzięcznej. Teren jest w mpzp uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł1 600 m² 1,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzony teren o powierzchni 1600 m2 idealny na parking. Ogrodzony teren o powierzchni 1600 m2 na Woli na wynajem - idealny na parking. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - teren.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł1 036 m² 866,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 2 działki 158/3 -663m2 +działka 158/4-373 m2 razem tworzą całość o powierzchni 1036m2 Poznań ul.Ochota 8 ,dostępne wszystkie media więcej info tel.   Niniejsze ogłoszenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł483 m² 2 277,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową Poznań, ul. Tadeusza Rejtana 1b. Powierzchnia: 483 m . Kształt: trapez (front: 25,8 m, głębokość: 22 m). Zabudowa: budynek gospodarczy ok. 74.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gościnna

Szczepankowo,Poznań

800 000 zł2 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną pod nowoczesny dom z dachem płaskim! Działka budowlana z mpzp położona w okolicy ul Gościnnej o powierzchni 2000 mkw ustawienie- wschód/ zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Poznań

Pokrzywno,Poznań

634 920 zł1 716 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pokrzywno- działka budowlana 1716 mkw z Warunkami Zabudowy przestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki! Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Władysława Jagiełły,Poznań

2 150 000 zł1 935 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o powierzchni 880m2 i 1053 m2 - położone na Piątkowie, osiedlu Władysława Jagiełły, bezpośrednio przy parku mpzp- plan miejscowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Radojewo,Poznań

999 000 zł1 660 m² 601,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka wymarzony dom, okolica jaśkowiaka, front 30 M, mpzp, polecam! Wyjątkowo ładną działka rezydencjonalna, pięknie położona w cichej okolicy, wśród nowej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Umultowo,Poznań

950 000 zł820 m² 1 158,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy lesie- umultowo cicha okolica, uzbrojona Działka położona w pobliżu terenów leśnych. Powierzchnia działki 820 m2.Przeznaczenie- mieszkalno -usługowe. Idealna pod segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Poznań

Pokrzywno,Poznań

591 260 zł1 598 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana- pokrzywno- 1598 m z Warunkami Zabudowy Twój azyl w zielonej części Nowego Miasta Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Poznań

Junikowo,Poznań

650 000 zł543 m² 1 197,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa, kameralna działka budowlana na Junikowie. Idealna lokalizacja, przyjazne miejsce dla rodziny. Ul.Plac Światowida to tylko 400m do pętli MPK na Budziszyńskiej, 400m do Lasku Marcelińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pokrzywno,Poznań

2 301 400 zł6 220 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - pokrzywno- 6220 mkw Trzy działki budowlane w trakcie podziału geodezyjnego, z wydanymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Huby Moraskie,Poznań

1 399 760 zł1 651 m² 848,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Morasko, poznań działka nr 219/100 Możliwy podział działki na trzy odrębne (zgodnie z mpzp min. 1400 m2) Wyjątkowe miejsce na jedyny w swoim rodzaju projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Poznań,wielkopolskie

470 000 zł1 600 m² 293,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę w Poznaniu o powierzchni 1600 m2 na parking. Plan obowiązujący na ten terenie jest na zieleń i parkingi.( bez możliwości zabudowy ) Idealne miejsce na parking strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Miechowska

Minikowo,Poznań

660 000 zł1 134 m² 582,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Poznaniu - spokojna części Minikowa / Starołęki. Z przyjemnością prezentuję działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gościnna

Szczepankowo,Poznań

780 000 zł2 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod nowoczesny dom z płaskim dachem ? zobacz! Działka o powierzchni 2000 mkw budowlana położona w okolicy ul Gościnnej ustawienie- wschód/ zachód, kształt regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Pokrzywno,Poznań

720 000 zł1 250 m² 576 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1250 mkw położona na poznańskim Pokrzywnie, obręb Krzesiny. Dojazd droga szutrową Front 27 m. kształt prostokąta, teren płaski Warunki zabudowy były wydane przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Gospodarska

Szczepankowo,Poznań

410 000 zł8 264 m² 49,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna, zlokalizowana w Szczepankowie w rejonie ulic Gospodarska i Szczepankowo Teren o powierzchni 8264 mkw, objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona

Pokrzywno,Poznań

8 760 990 zł41 719 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dziaka rolna o powierzchni 41719 ha, z przeznaczeniem w Studium pod zabudowę jednorodzinną ( częściowo z wz) położona w atrakcyjnej i spokojnej części Nowego Miasta -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij