dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Jeżyce

464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

464 ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 000 zł44 m² 13 340,91 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł42,15 m² 21 091,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Absolutna Prime location w Poznaniu. Bezpośrednia bliskość zieleni, stawów i parków. Cisza, willowa zabudowa. Nie bez powodu mówi się, że Sołacz jest najbardziej prestiżową dzielnicą do.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł90,97 m² 10 772,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy na Jeżycach Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 90,97 m , położonego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Witajcie Dla osoby niepalącej, spokojnej, cichej, nie posiadającej problemów z płatnościami, alkoholem, prawem, pracującej, dbającej o porządek mam do zaoferowania na wynajem. Urokliwy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

547 053 zł40,35 m² 13 557,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa cena obniżka z 575 846 pln na 547 054 pln W ofercie kawalerka na jeżycach 3km od Starego Rynku 2,5km od Dworca Głównego 5km od Portu Lotniczego Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 732 zł66,69 m² 11 826,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły   Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł31 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Poznań, jeżyce Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy na Jeżycach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Modena by cordia: zamieszkaj W rytmie stylowych jeżyc Prestiż, historia i stuletnie platany za oknem. Odkryj apartament, który redefiniuje pojęcie miejskiego komfortu. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 455 zł39,30 m² 14 235,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera top lokalizacja - rynek jeżycki - czyli najbardziej pożądana lokalizacja w Poznaniu. Rabat 30 000 zł! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn + biuro | ul. Polska 13, poznań | świetna lokalizacja Oferuję do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię magazynowo- biurową zlokalizowaną przy ul. Polskiej 13 w Poznaniu , w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł72 m² 12 208,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41,50 m² 48,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dominanta Nieruchomości telefon kontaktowy   Do wynajęcia mieszkanie w samym Centrum dzielnicy Jeżyce, przy ulicy Romka Strałkowskiego. Mieszkanie umeblowane i wyposażone Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł20,39 m² 78,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal położony w odrestaurowanej kamienicy - nowa elewacja, wymienione drzwi oraz okna, a także odnowione klatki schodowe. - lokal ok 20,4 m - położony na 1 piętrze - okna.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł33,41 m² 14 516,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jeżyce najlepsza dzielnica do życia i wynajmu Tętniąca życiem okolica, kawiarnie, restauracje, kultura, zieleń oraz świetna komunikacja miejska wszystko w zasięgu kilku minut. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 890 zł30 m² 14 196,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²418,41 m² 23 013 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy klasy premium Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego klasy premium, zlokalizowanego w sercu Poznania. To niepowtarzalna okazja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł29,42 m² 17 675,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w sercu poznańskich Jeżyc, przy ul. Jana Henryka Dąbrowskiego, o powierzchni 29,42m2. Mieszkania gotowe do zamieszkania, idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 784 zł72,70 m² 12 665,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł67,11 m² 9 238,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ofertę prowadzi Luiza Jabłońska, tel.   Polecam do kupna przestronne mieszkanie o niezależnym układzie pomieszczeń: 3 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, osobne wc oraz korytarz (do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 259 817 zł114,80 m² 10 974,02 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 5 - pokojowego mieszkania z dużym balkonem, które znajduje się w centrum nowo powstałego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Jeżyce,Poznań

8 500 000 zł1 140 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kamienica ( 16 mieszkań ) z działką frontową do rozbudowy Kamienica z lat 50 tych, o powierzchni uż 760 mkw,( 1140 mkw ) po remoncie- instalacji, pionów, założeniu nowego systemu.

Szczegóły ogłoszenia

2 369 000 zł153 m² 15 483,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1922

NA sprzedaż absolutnie unikatowy, designerski apartament Z trzema balkonami W odrestaurowanej kamienicy - ul. Prusa 16, jeżyce, poznań Na sprzedaż niepowtarzalny apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,77 m² 9 016,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- rezerwacja - Poszukujesz nietuzinkowego lokalu pod swoją działalność, biuro, gabinet, salę do medytacji? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą? Zapraszam Ciebie do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł508 m² 4 822,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:939 m²

Willa miejska z potencjałem inwestycyjnym funkcje usługowe i mieszkalne Poznań, ul. Dąbrowskiego Jeżyce Oferujemy na sprzedaż wielofunkcyjną willę miejską zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł54,50 m² 17 247,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 2 pokojowego mieszkania wykończonego w standardzie Premium. Mieszkanie o powierzchni 54,5, usytuowane na 4 piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 800 zł67 m² 11 146,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²230 m² 3 335 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę powierzchni biurowych w energooszczędnym, inteligentnym, zielonym, przyjaznym dla zdrowia biurowcu. Na 14 kondygnacjach zastosowano innowacyjne technologie przyczyniające się do.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł26 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Dąbrowskiego 56 (jeżyce) w Poznaniu, obok Rynku Jeżyckiego. -Nieruchomość- powierzchni 26 m2. Parter. Ogrzewanie gazowe. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie 37 m z oddzielną kuchnią, łazienką i dużym balkonem, położone na 1. piętrze w inwestycji Zajezdnia Poznań na Jeżycach idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,77 m² 9 621,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż oferujemy strych w stanie otwartym, bez wydzielonych ścian i łazienek. Jest to celowy i przemyślany zamysł, który daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł32,10 m² 14 859,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 32 m w prestiżowym budynku Iglica przy ul. Zwierzynieckiej w Poznaniu (ataner) + miejsce postojowe w hali garażowej (ponad 16 m ). Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 296 zł67 m² 11 183,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Inwestycji prezentuje nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i ogródkiem, położone na Jeżycach jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Poznaniu. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, poznań ul. Kościelna 19. Zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowym "kamienica Jeżyce", zrealizowanym przez Ronson development, który jest.