dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Jeżyce

464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

464 ogłoszenia

55 zł/m²36 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam lokal biurowy do wynajęcia. Lokal mieszczący się w biurowcu przy ulicy sienkiewicza/mickiewicza Czynsz najmu 55 zł /m2 netto Plus opłaty dodatkowe ryczałt 25 zł/m2 (czynsz do wspólnoty,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 000 zł40,50 m² 12 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM.A NAWET NAD JEZIORO! + OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ + Intersuje.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł35,44 m² 13 797,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Twoje pierwsze mieszkanie na Jeżycach nowoczesne, świeżo po remoncie i gotowe do wprowadzenia! Szukasz idealnego miejsca na start? To 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł32,60 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca idealnego do pracy lub spotkań z klientami? Ta blisko 33 - metrowa kawalerka na parterze w sercu Jeżyc to funkcjonalna przestrzeń dla freelancerów, mikroprzedsiębiorców czy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

44,12 zł/m²102 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia lokal biurowy w doskonałej, czytelnej lokalizacji, w Pasażu Jeżyckim, przy ul. Dąbrowskiego. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Poznańskiej w Poznaniu, z dużym balkonem w budynku Atanera. Do wynajęcia od 01.07.2026 Podstawowe informacje: powierzchnia ok. 45 m2, 2 pokoje IV.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,35 m² 11 521,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zastanawiasz się nad miejscem, które zaoferuje Ci przestrzeń domu w tętniącym życiem centrum miasta? A może szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Odkryj apartament M11.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²560 m² 7 840 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę powierzchni biurowych w energooszczędnym, inteligentnym, zielonym, przyjaznym dla zdrowia biurowcu. Na 14 kondygnacjach zastosowano innowacyjne technologie przyczyniające się do.

Szczegóły ogłoszenia

42,34 zł/m²1 299 m² 55 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości abak poleca do najmu budynek wolnostojący , biurowy składający się z: - przyziemia oraz 3 pięter. Na powierzchnię składa się kilkadziesiąt pokoi , 8 łazienek , 2 kuchnie , sala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 637 zł80,02 m² 10 667,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie o pow. 80 m2 w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. > 0% prowizji > brak podatku pcc 2% > zakup bezpośrednio od dewelopera Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

485 700 zł37,65 m² 12 900,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz lokalu, który sprawdzi się zarówno jako własne mieszkanie, jak i inwestycja pod wynajem? Ta oferta łączy w sobie historyczny urok kamienicy z nowoczesnym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł135,26 m² 7 762,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Okazja cenowa | 135 m w Sercu Jeżyc | ul. Kochanowskiego Mieszkanie łączy w sobie dwa najważniejsze parametry idealnej inwestycji: prestiżowy adres i cenę, która pozwala na realizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 943 zł94,10 m² 12 231,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament z trzema sypialniami, zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny i jasny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²24 m² 1 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł752 m² 2 526,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal niemieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, dla którego założona jest księga wieczysta, zlokalizowany na II piętrze oraz w piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł103 m² 10 679,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. Budynek z ochroną, odizolowany od zgiełku ruchliwej ulicy, w sąsiedztwie charakterystycznego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł43,98 m² 14 552,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

M i E S Z K A N I E Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Spravii "kamienica przy Kinie" przy ul. Dąbrowskiego 31 na poznańskich Jeżycach. Lokal położony jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł55,73 m² 17 028,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup wymarzone M na przepięknych Jeżycach tuż przy rynku jeżyckim w najnowszej, kameralnej inwestycji i ciesz się nowym mieszkaniem korzystając z wachlarza udogodnień znajdujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 890 zł72 m² 12 359,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +intersuje.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł37,79 m² 13 627,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Twoje pierwsze mieszkanie na Jeżycach - nowoczesne, świeżo po remoncie i gotowe do wprowadzenia! Szukasz idealnego miejsca na start? To 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł94 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Polecam na sprzedaż stylowe, nowoczesne mieszkanie w kamienicy nieopodal Rynku Jeżyckiego przy ul. Słowackiego w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 94m2 znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 220 zł48,90 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera promocja kwietniowa - 9 800 zł / m2 rabat 60 000 zł! Ostatni lokal! top lokalizacja! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 747 zł28,67 m² 13 559,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego startu w Poznaniu lub bezpiecznej lokaty kapitału? Ta oferta to prawdziwa perełka na pograniczu Jeżyc. Zapomnij o kompromisach - tutaj nowoczesny design spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 739 zł50,27 m² 13 302,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż pięknie położone mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,5m2 + dodatkowo balkon, położone na 6 piętrze w budynku z windą. Ustawny salon z aneksem kuchennym ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 312 zł40,97 m² 12 895,09 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Nowe Jeżyce , nowopowstająca dzielnica w centrum Poznania , wybudowano już ponad 2500 mieszkań ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł77,42 m² 15 486,95 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup wymarzone M na przepięknych Jeżycach w najnowszej inwestycji i ciesz się nowym mieszkaniem korzystając z wachlarza udogodnień znajdujących się w okolicy! Inwestycja Wieża.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²124,70 m² 3 492 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy - atrakcyjna stawka i możliwość rozliczenia remontu w czynszu Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 124,70 m , usytuowany na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Noble Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu nietuzinkowego mieszkania w kamienicy za teatrem przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu. Położenie Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł120,50 m² 6 298,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Uwaga! dostępny od zaraz! Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ? zobacz! słoneczny nowy dom, smochowice, bez pcc, z własną wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 030 zł43,84 m² 12 797,22 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,84m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 000 zł34 m² 13 441,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum.A NAWET NAD JEZIORO! +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ +Intersuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 490 zł35 m² 13 642,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawna, duża kawalerka o powierzchni aż 35m2 z balkonem od strony zachodniej. Dwa duże okna w salonie z aneksem umożliwiają wyodrębnienie osobnej sypialni. Klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

547 218 zł39,56 m² 13 832,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Marzysz o własnym mieszkaniu lub inwestycji w sercu Jeżyc? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,44 m , położone na trzecim piętrze oficyny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 758 zł63,70 m² 12 806,25 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 307 800 zł94,10 m² 13 897,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Męczą Cię godziny przeglądania tych samych ofert ? Chcesz po prostu zamieszkać w nowoczesnej i spokojnej okolicy, blisko centrum miasta, a jednocześnie z dostępem do zieleni ? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na wynajem | super lokalizacja | ul. Bukowska | bez kaucji | dostępna od 01.04.2026 r. Do wynajęcia Kawalerka, centrum obok Ronda Kaponiera. Około 18m2. Idealna dla 1 osoby studiującej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36,57 m² 51,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal położony w odrestaurowanej kamienicy - nowa elewacja, wymienione drzwi oraz okna, a także odnowione klatki schodowe. - lokal ok 36,6 m - położony na 1 piętrze - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł45,43 m² 15 848,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

OD zaraz! zupełnie nowe! wykończone: ściany I sufity wygładzone, pomalowane, podłogi W panelach, łazienka Z sanitariatami, pełne oświetlenie. Wystarczy umeblowanie kuchni i pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż 3 pok.dom na ROD Poznań/Jeżyce Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż przy ul. Wichrowej w Poznaniu z ogrodem o powierzchni 300 m2. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pok. mieszkanie poznań/jeżyce Przedstawiam Państwu na wynajem komfortowe, nietuzinkowe 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym sercu Jeżyc. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia