dowolna

Lokale usługowe Poznań - Oferty najmu i sprzedaży lokali

168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

168 ogłoszeń

49 zł/m²33,50 m² 1 642 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji dla najemcy, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa wynajmujący. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do najmu lokal, który może być przeznaczony pod lekką.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²80,60 m² 3 224 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na wynajem lokal handlowo-usługowy w budynku zlokalizowanym w Poznaniu przy ul. Lwa 9. Powierzchnia do najmu to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 568 381 zł361,16 m² 15 418,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Lokal premium w centrum | 361 m | restauracja / klinika / inwestycja Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy lokal użytkowy w zrewitalizowanej, luksusowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

42,34 zł/m²1 299 m² 55 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości abak poleca do najmu budynek wolnostojący , biurowy składający się z: - przyziemia oraz 3 pięter. Na powierzchnię składa się kilkadziesiąt pokoi , 8 łazienek , 2 kuchnie , sala.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

4 238 060 zł292,28 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupoziomowy lokal Z dużą witryną Umowa najmu na 15 lat | Brak prowizji | 0% prowizji | roi 8,23% | Inwestycja ***** rozkład pomieszczeń: dwupoziomowy lokal użytkowy o powierzchni 292,28.

Szczegóły ogłoszenia

81,83 zł/m²18,33 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal położony w odrestaurowanej kamienicy - nowa elewacja, wymienione drzwi oraz okna, a także odnowione klatki schodowe. lokal ok 18,3 m położony na parterzeokna z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

74,96 zł/m²133,39 m² 9 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni 133,39 m , położony na parterze nowoczesnej inwestycji na poznańskiej Wildzie, w dynamicznie rozwijającej się części miasta, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł64 m² 10 781,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy parterowy lokal od kilku wynajmowany na działalnosc gosodarcza (idealny na knajpke, gabinet, galeryjkę, nowoczesne biuro , joga, fitness, inne aktywnosci, takze fryzjer, kosmetyka itp.) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 000 zł313 m² 31 309,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjną Klinikę medyczną zlokalizowaną w Poznaniu na Jeżycach. Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest w atrakcyjnym i nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Poszukujesz wyjątkowej przestrzeni usługowej w samym sercu zielonego Sołacza? Polecamy ofertę na wynajem przy ul. Wojska Polskiego! : Charakterystyka oferty Proponowane lokale znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł23 m² 23 869,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę inwestycyjną. Bardzo dobrze funkcjonujący lokal, w nowym kompleksie, wynajmowany na zasadzie najmu krótkoterminowego. Całość w chwili obecnej obsługiwana.

Szczegóły ogłoszenia

494 400 zł49,44 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo - usługowy. Lokalizacja: poznań Łazarz, ul. Głogowska 64 specyfikacja: powierzchnia: 49,44 mkw. Do lokalu przynależy piwnica. Lokal może pełnić także funkcje.

Szczegóły ogłoszenia

968 000 zł88,28 m² 10 965,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż ostatni lokal użytkowy o powierzchni 88,28 mkw w pięknie zrewitalizowanej willi miejskiej w Poznaniu, pod jednym z najlepszych adresów w mieście- ul. Elizy.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł69,50 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy 69,5 m Centrum Poznania, ul. Piekary 16 | Ogrodowa 17 (wejście do pasażu od dwóch stron) Cena: 12 000 zł/m netto Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

98,92 zł/m²36 m² 3 561 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 36 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Poznania - ul. Garbary. Lokal idealny pod działalność kosmetyczną, beauty, wellness lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

39,71 zł/m²68 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem | przestronne mieszkanie w kamienicy | ul. Szewska, garbary - Poznań Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²111,60 m² 6 696 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Pkp S.A. oferuje do wynajęcia lokal położony na Antresoli w budynku Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Poznaniu, w nowym dworcu pkp, w sąsiedztwie Galerii Avenida i dworca.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²32,80 m² 1 476 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do najmu pomieszczenia biurowo-usługowe w atrakcyjnej cenie i lokalizacji.! cena za m2 = 45 zł netto bez dodatkowych opłat! Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na siedzibę swojej.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²200 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poznań ogrody gabinety lekarskie Do najmu komfortowe gabinety lekarskie dla internisty, gastrologa, kardiologa, dermatologa, ortopedy, okulisty, chirurga ,laryngologa, onkologa, pulmonologa, urologa,.

Szczegóły ogłoszenia

86,91 zł/m²51,78 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajmu przestronny lokal usługowy o powierzchni 51,78 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji ggw Development, w dzielnicy winogrady, ul. Hawelańska 21 (budynek A).

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks 3 lokali biurowo-usługowych o łącznej powierzchni 130 m2 z dodatkowymi atutami: korytarz (8 m2), duży balkon (7 m2) oraz przynależna piwnica (3,30 m2).

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł84,54 m² 8 575,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 84,54 m , położonego w bardzo dobrej lokalizacji w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

43,41 zł/m²150 m² 6 512 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowa w centrum handlowym Green Point na poznańskiej Wildzie. Do dyspozycji lokal ok 150 mkw powierzchni z możliwością dowolnej aranżacji i podziału.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²104 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal pod klinikę / 6 gabinetów / parking / 104 m / Łazarz Opis Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 104 m , położony na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

39,91 zł/m²114 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal o pow. 114m2 o przeznaczeniu usługowo/handlowo/biurowym położony w pasażu przy ul. Grunwaldzkiej 222 w Poznaniu. Powierzchnia lokalu: 113,80 m2 Kondygnacja: parter.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł49,18 m² 11 122,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokalu na sprzedaż w Poznaniu. Powierzchnia do wynajęcia to 49,18 m2 + 4 miejsca parkingowe. Doskonała lokalizacja Poznań Marcelin - ul. Wałbrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

43,17 zł/m²69,50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca na rozwój swojego biznesu w centrum Poznania? A może właśnie teraz zaczynasz swoją działalność gospodarczą i potrzebujesz pierwszego lokum w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł90 m² 1 055,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości quality prezentuje przestronny lokal usługowy dostępny za odstępne, zlokalizowany w jednej z najbardziej dynamicznych i ruchliwych części Poznania - na Garbarach,.

Szczegóły ogłoszenia

3 382 500 zł340,54 m² 9 932,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Lokal usługowy o łącznej powierzchni 340,54m2 usytuowany na parterze w budynku z 2012 roku przy ul. Górczyńskiej. Piętro 0/11. W lokalu obecnie funkcjonuje przedszkole oraz klub.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł96,85 m² 15 487,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

! oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 96,85 m , położony na parterze w budynku z 2021 roku przy ul. Mickiewicza 17. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 240 zł51,84 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Miejsce na Twój biznes - lokale usługowe ul. Hawelańska Zachęcam do zapoznania się z ofertą lokali usługowych na sprzedaż w nowych budynkach przy ul. Hawelańskiej w Poznaniu. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

114,99 zł/m²78,26 m² 8 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Rozwiń swój biznes w jednym z najbardziej pożądanych adresów w Poznaniu! Esencja II to nowoczesna inwestycja Archicomu, zaprojektowana z myślą o komforcie mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²418,41 m² 23 013 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy klasy premium Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego klasy premium, zlokalizowanego w sercu Poznania. To niepowtarzalna okazja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²295 m² 14 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

105,35 zł/m²60,75 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal - 60,75 m do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji! > Do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 60,75 m , położony w parterze nowej inwestycji mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł61,62 m² 9 087,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wyjątkowy lokal inwestycyjny 61,2 m | Parter | Loftowy klimat | Poznań Na sprzedaż nietuzinkowy lokal o powierzchni 61,2 m , położony na parterze w atrakcyjnej części Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł116,71 m² 22 277,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Piękny lokal z najemcą sieciowym na nowo wybudowanym osiedlu Lune de Malta. Powierzchnia lokalu wynosi 116,71 m2. Lokal został podzielony na dwa tj. 80,16 m2 i 36,55 m2. Te dwa lokale posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²150 m² 8 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Na wynajem przestronny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 150 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy ul. Milczańskiej 1 w Poznaniu. Lokalizacja i atuty: - spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

115,46 zł/m²64,95 m² 7 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zrealizuj swój pomysł na biznes w sercu Poznania! Esencja II to najnowsza inwestycja renomowanego dewelopera Archicom, która tworzy nową, tętniącą życiem przestrzeń miejską przy ul. Garbary.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48,97 m² 7 351,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt: agnieszka Paprocka   Drodzy Zainteresowani, polecam do kupna lokal użytkowy położony na parterze bloku przy ul. Dalemińskiej w Poznaniu. Lokal z niezależnym wejściem,.

Szczegóły ogłoszenia

54,53 zł/m²84,35 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego lokalu usługowego, położonego w jednej z najbardziej klimatycznych i dynamicznie rozwijających się części.