dowolna

Lokale usługowe Poznań - Oferty najmu i sprzedaży lokali

168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

168 ogłoszeń

1 476 000 zł104 m² 14 192,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal pod klinikę / 6 gabinetów / parking / 104 m / Łazarz Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 104 m położony na parterze budynku z 2017 roku przy ul. Wojskowej w Poznań.

Szczegóły ogłoszenia

102,04 zł/m²44,09 m² 4 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Zrealizuj swój wyjątkowy pomysł na biznes w pożądanym miejscu w Poznaniu! Esencja II to najnowsza inwestycja cenionego dewelopera Archicom, która tworzy nową, tętniącą życiem przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł21,30 m² 8 169,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy nadający się naprowadzenie rożnego rodzaju działalności lub biura, położony przy ulicy R. Traugutta na Wildzie, w sercu Poznania. Lokal ma powierzchnię 21,30.

Szczegóły ogłoszenia

44,23 zł/m²52 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kontakt tel. Marcin But   Polecam do wynajęcia lokal handlowo usługowy w samym sercu Grunwaldu, poznań ul. Palacza. Lokal o powierzchni całkowitej 52 m2, po odmalowaniu w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

63,83 zł/m²188 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Zachodnia część Poznania, obręb Ławica nowy wybudowany w 2020r, nowoczesny i bardzo dobrze widoczny budynek usługowo-biurowy o powierzchni całkowitej 1050m2 z miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 095 760 zł507,98 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal handlowo-usługowy 508 M - poznań stare miasto Ścisłe Centrum | Potencjał Inwestycyjny | Duży Ruch Pieszy Unikalny lokal użytkowy o powierzchni niemal 508 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

52,80 zł/m²250 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Witaj w przestrzeni Giant Office - nowoczesnym kompleksie biurowym zlokalizowanym na ul. Głogowskiej w sercu Poznania! To miejsce, które zachwyci Twoją wyobraźnię i spełni wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

37,39 zł/m²345 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na wynajem piękny lokal handlowy, znajdujący się w historycznej kamienicy największego, wielkopolskiego kupca, kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

79,91 zł/m²43,80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem pawilonu wraz z wyposażeniem Przedmiotem najmu jest pawilon wolnostojący o pow. 43,8m2, składający się z trzech kontenerów modułowych o wymiarach 600cm x 243cm.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²47,85 m² 1 292 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

80,36 zł/m²56 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, zlokalizowanego na poznańskich Podolanach, przy ul. Aleksandry Karpińskiej. O lokalu powierzchnia: 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł82,30 m² 3 633,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz miejsca do prowadzenia działalności lub pod inwestycję? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowy zlokalizowanego na poznańskim Łazarzu. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Grunwald - przyziemie w zrewitalizowanej kamienicy - wejście z ulicy, witryna. Lokalizacja Ul. Limanowskiego - blisko city park i Parku arena i Parku Wilsona , lokal w kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł207 m² 2 657 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 207 m , położony przy ul. Strzeleckiej w Poznaniu. Lokal znajduje się na parterze, wysokość pomieszczeń 280-290 cm. Najważniejsze informacje: >.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł27 m² 3 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań, głogowska/hetmańska lokal handlowo-usługowy W pawilonach handlowych Na sprzedaż za odstępne lokal handlowo-usługowy w pawilonach w pobliżu skrzyżowania ul. Głogowska /.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł219,40 m² 5 925 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²130 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy - 130 m + piwnica 20 m | ul. Grunwaldzka | Parking | Parter | Bezpośrednie wejście z ulicy. Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,60 m² 8 382,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do sprzedaży lokal biurowo - handlowo - usługowy w nowszym budynku przy ul. Dolna Wilda. Lokal o pow. 47,6m2 znajduje się na parterze z dużymi oknami (zejście parę stopni do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł58,21 m² 8 933,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Jeśli szukasz lokalu, w którym rozwiniesz swój biznes ta oferta jest dla Ciebie. Jest to przestrzeń o dużym potencjale, idealnie nadająca się na salon kosmetyczny, fryzjerski lub inne usługi.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42,67 m² 6 538,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy 42,67 m - Poznań, ul. Garbary 62, blisko Starego Rynku Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 42,67 m , zlokalizowany w samym centrum Poznania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

71,79 zł/m²39 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Reprezentacyjny lokal biurowy 39 m ul. Półwiejska | Stare Miasto, poznań Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 39 m , świetnie zlokalizowany przy ul. Półwiejskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

707 443 zł56,96 m² 12 420 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego lokalu użytkowego z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania przy alei.

Szczegóły ogłoszenia

82,93 zł/m²120,59 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt: katarzyna Piotrowska   Polecam na wynajem lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Głogowskiej blisko Rynku Łazarskiego. Wejście prosto z ulicy, duże.

Szczegóły ogłoszenia

44,59 zł/m²111 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalny lokal użytkowy w korzystnej lokalizacji oraz z dostępem do parkingu. W cenie czynszu najmu wliczone 1 miejsce postojowe dedykowane specjalnie dla Ciebie lub Twojego klienta;.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²140 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań półwiejska/kwiatowa - lokal na parterze Z witrynami I trzema wejściami na handel lub gastronomię Z możliwością wystawienia ogródka Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę na.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²290 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokale użytkowe zlokalizowane w kompleksie budynków przy skrzyżowaniu ulic baraniaka/chartowo/dymka. Kompleks składa się z 3 budynków , dostępne pojedyncze biura lub.

Szczegóły ogłoszenia

47,50 zł/m²40 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal - 40 m2 bardzo dobry standard, na działalnośćwymagającą ciszy i spokoju. Idealny wybór, gdy potrzebujesz cichego i spokojnegomiejsca wymagającego skupienia. Układ : dwa pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

24,77 zł/m²80,75 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealny lokal pod usługi/punkt handlowy/gabinet/kancelarię przy ul. Dąbrowskiego 25a tuż przy moście teatralnym na jeżycach Lokal 80,75 m2 usytuowany jest w podziemiu z wejściem od parteru.

Szczegóły ogłoszenia

86,96 zł/m²69 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowy salon beauty / gabinety medyczne | 2 gabinety | parking | wyposażony Na wynajem elegancki, w pełni przygotowany lokal usługowy przystosowany pod działalność beauty, medycynę estetyczną lub.

Szczegóły ogłoszenia

94,76 zł/m²73,87 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 73,87 m2, położony na parterze kamienicy przy ul. Garbary 27 w Poznaniu - w ścisłym centrum miasta, bezpośrednio przy przystanku tramwajowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 789 000 zł170,98 m² 10 463,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na Wenecjańskiej 8 doskonała lokalizacja przy Starym Mieście w Poznaniu! Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 170,98 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł46 m² 6 954,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal usługowy z dużą witryną - idealny na biznes ul. Świętowidzka 6, poznań - Zieliniec Oferujemy Państwu funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 46 m w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Polecam do Najmu lokal na gabinety lekarskie składający się z 5 gabinetów, kuchni i łazienki, całość znajduje się na 1 piętrze. Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane, parking. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł104,40 m² 9 568,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż: lokal usługowy 104,4 m - Świetna lokalizacja, ul. Hetmańska, poznań - Łazarz Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż przestronny lokal usługowy w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 366 745 zł95,05 m² 24 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. To prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 084 293 zł353,27 m² 5 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:-

Na sprzedaż hotel położony w kompleksie handlowym przy ul. Grunwaldzkiej 222 w Poznaniu. Powierzchnia lokalu: ok. 353,27 m2 Wejście do lokalu- z zewnętrznej klatki schodowej Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł816 m² 4 350 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Złotowska 86 - funkcjonalny obiekt usługowy w zielonej części zachodniego Poznania Na sprzedaż budynek o przeznaczeniu usługowym - sportowo-rekreacyjnym, zlokalizowany przy ul. Złotowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł110,47 m² 7 694,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Własnościowy lokal usługowy z witryną wystawową, miejscami 4 parkingowymi na działalność handlową, usługową, biurową. Lokal znajduje się na parterze budynku 2 piętrowego, z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

43,08 zł/m²65 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Uwaga - Wynajmujący przewiduje partycypację w kosztach wykończenia lokalu Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal w centrum Poznania ul. Chełmońskiego. Dodatkowo istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł99,30 m² 8 046,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Czapla, na skraju osiedla budynków wielorodzinnych, z dwoma wejściami i wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł34,07 m² 15 996,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mieszkanie bez pcc 2%. Zakup z vat. MIeszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Dostępne mieszkania w tym samym układzie na II i III piętrze. Na.