dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Poznań - Oferty wynajmu lokali użytkowych

574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

574 ogłoszenia

14,50 €/m²872 m² 12 644 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesna powierzchnia biurowa w budynku w Poznaniu, ul. Grunwaldzka Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestrzeni biurowej w prestiżowym budynku -nowoczesnym kompleksie,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²324 m² 12 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 324 m , idealny pod działalność handlową, usługową lub biurową. Najważniejsze informacje: cena: 40 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²135 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowy o powierzchni całkowitej od 34-400 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²150 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Polecam na wynajem lokal biurowy w preferencyjnej cenie oraz z dużym potencjałem adaptacyjnym. Lokal zlokalizowany w dobrze skomunikowanej części Junikowa [ zaledwie 500m od pętli] przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

41,98 zł/m²106 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dziękuję za zainteresowanie ofertą! nowość - lokal w domu w sercu Podolan! idealny na działalność biurową, edukacyjną lub inną - po sąsiedzku Akademia Rysunku! Duża widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²186 m² 7 068 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Park biurowo - magazynowy Górczyn jest zlokalizowany na Górczynie, tuż obok budynku Castor. Największą zaletą obiektu jest jego doskonała lokalizacja. Budynek znajduje się ok. 5 minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

48,89 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowo - usługowego. Lokal znajduje się na poddaszu w nowym budynku Powierzchnia 45mkw (60 mkw po podłodze) Drugie piętro, dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²557 m² 20 052 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem budynek biurowy zlokalizowany w Poznaniu na Grunwaldzie przy ulicy Władysława Węgorka. Budynek o pow. 557 m2. Parter o pow. 260,5 m2 składający się z 10 biur, 2.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²40 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu ok. 40m2 lokalu handlowo-usługowego z witryną wystawową i wejściem bezpośrednio z ulicy Garbary, usytuowanego na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²36 m² 1 584 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 36 m2 , całkowita / 36 m2 + 14 m2/ .Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²163 m² 7 172 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa z pięknym widokiem znajdująca się w budynku Green Point przy ul. Pamiątkowej Na wynajem lokal składający się z otwartej przestrzeni typu.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²480,21 m² 5 522 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia umieszczona na parterze budynku z możliwością uruchomienia Biura Obsługi Klientów poprzez wejście na powierzchnię najmu znajdujące się przed bramkami kontrolnymi budynku.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²204,30 m² 10 011 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji dla najemcy, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa wynajmujący. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do najmu lokal - open space- o powierzchni 204,3 m2, który.

Szczegóły ogłoszenia

52,41 zł/m²1 056 m² 55 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pawilon handlowy o pow 1056m2 położony na osiedlu mieszkaniowym o dużej liczebności ,doskonale skomunikowany , na działce o pow 4263m2( parking dla 50 samochodów), pawilon składa się.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²1 000 m² 54 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia prestiżowe powierzchnie biurowe Klasy A. Jest to oferta dla firm poszukujących nietuzinkowego miejsca pracy wśród najlepszych. Komfort i prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

102,04 zł/m²44,09 m² 4 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Zrealizuj swój wyjątkowy pomysł na biznes w pożądanym miejscu w Poznaniu! Esencja II to najnowsza inwestycja cenionego dewelopera Archicom, która tworzy nową, tętniącą życiem przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

61,82 zł/m²148 m² 9 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 148 m2, położony w kameralnym biurowcu na Grunwaldzie. Lokal znajduje się w doskonałej, dobrze skomunikowanej lokalizacji pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

39,71 zł/m²68 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem | przestronne mieszkanie w kamienicy | ul. Szewska, garbary - Poznań Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²418,41 m² 23 013 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy klasy premium Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę wynajmu lokalu biurowego klasy premium, zlokalizowanego w sercu Poznania. To niepowtarzalna okazja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²575 m² 8 625 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu wysokiej klasy powierzchni biurowych usytuowanych w Centrum Poznania. Całkowita powierzchnia biurowa to 10500m2. Obiekt jest jednym z najwyższych budynków w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

64,31 zł/m²29,39 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Klimatyzowane biuro przy Starym Rynku na wynajem w biurowcu Kupiec Poznański. Oferta bezpośrednia Kupca Poznańskiego. Oferowane biuro ma powierzchnię 29,39 m2 i znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

54,55 zł/m²22 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Niedrogi lokal w prestiżowej dzielnicy Sołacz na prowadzenie działalności gospodarczej. Polecam do wynajęcia ustawny lokal biurowy o powierzchni ok 22m2 zlokalizowany w willi miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

102,08 zł/m²480 m² 49 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnych lokali handlowo-usługowych usytuowanych w samym sercu Poznania - przy prestiżowym Placu Wolności 6. To miejsce o niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

89,90 zł/m²99 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy o charakterze biurowo-kancelaryjnym, mieszczący się na parterze stylowej willi miejskiej po kapitalnym remoncie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²52 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne lokale usługowe na wynajem Kraft-Park Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²433,35 m² 4 984 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Małe biuro z zaplanowanym zapleczem kuchennym, miejscem na szafę rackową, drukarkę, biuro i jeden open space lub dwa pomieszczenia biurowe. Zapraszam do najmu powierzchni biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²54,50 m² 2 834 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w Poznaniu -nowe Miasto okolice ulicy Warszawskiej i Krańcowej, nieszawskiej. Biura znajdują się w biurowcu z 2019 r Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²330 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Centrum / sołacz - I piętro willi miejskiej biznesowej : pow. uż. 220 m2 + poddasze o pow. uż. ok.110 m2 , świetna lokalizacja i stylowa architektura. Lokalizacja Al. Wielkopolska : blisko.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²200 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poznań ogrody gabinety lekarskie/terapeutyczne Do najmu komfortowe gabinety dla psychologa, psychoterapeuty. Każdy gabinet o powierzchni 16,5m2, usytuowane w luksusowym, klimatyzowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²29 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super,klima,aneks Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²48 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni ok 48 m2 /2 pomieszczenia biurowe , korytarz,wc/ Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok. 48 m2.Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²180 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości Immo House poleca na wynajem restauracje w budynku "gościniec pod Brzozami" położony w Poznaniu przy ul. Malwowej. Oferowany przedmiot najmu składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

54,53 zł/m²84,35 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego lokalu usługowego, położonego w jednej z najbardziej klimatycznych i dynamicznie rozwijających się części.

Szczegóły ogłoszenia

67,50 zł/m²500 m² 33 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w nowo powstałym kompleksie biurowym Giant Office przy ul. Głogowskiej 151/górki w Poznaniu. Biurowiec klasy A,.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²230 m² 3 335 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę powierzchni biurowych w energooszczędnym, inteligentnym, zielonym, przyjaznym dla zdrowia biurowcu. Na 14 kondygnacjach zastosowano innowacyjne technologie przyczyniające się do.

Szczegóły ogłoszenia

43,41 zł/m²150 m² 6 512 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowa w centrum handlowym Green Point na poznańskiej Wildzie. Do dyspozycji lokal ok 150 mkw powierzchni z możliwością dowolnej aranżacji i podziału.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²82 m² 3 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam lokal biurowy w przepięknej kamienicy na II piętrze w ścisłym Centrum Poznania - ulica Fredry. Powierzchnia użytkowa ok. 82 m2 na którą składają się: -2 duże pokoje biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

29,14 zł/m²175 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do najmu powierzchnię biurową około 175m2 na Nowym Mieście /kobylepole/ w Poznaniu. Powierzchnię stanowi centralnie usytuowana duża sala konferencyjna z promieniście położonymi 6.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²242 m² 19 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu reprezentacyjną powierzchnię biurową zlokalizowaną w samym sercu Poznania, przy ulicy Mazowieckiej. Budynek o bogatej historii, łączący klasyczną elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

42,30 zł/m²85,10 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na wynajem lokal biurowy o powierzchni 85,1 m , położony na pierwszym piętrze kamienicy u zbiegu ulic Św. Marcin i Wysokiej. To propozycja dla osób szukających funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²188,50 m² 10 368 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biura w prestiżowej lokalizacji ul. Garbary, tuż przy Starym Rynku! Idealne miejsce dla Twojego biznesu w samym sercu Poznania. Oferujemy do wynajęcia wysokiej klasy powierzchnie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij