dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

841 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

841 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł92 m² 43,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 92 m , położone na 2. piętrze nowoczesnej kamienicy z windą i całodobową ochroną przy ul. Za Groblą 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł76,83 m² 15 605,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego trzypokojowego apartamentu z przynależnym dużym tarasem na dachu budynku. Lokal usytuowany jest na ostatnim 6 piętrze niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł81,50 m² 9 693,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w jednej z najbardziej praktycznych lokalizacji w Poznaniu - przy ul. Szamotulskiej 75, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

785 000 zł70 m² 11 214,29 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskaj więcej już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera i pełne wsparcie na każdym etapie zakupu. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,53 m² 14 134,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,53 m , położonego w budynku z 2018 roku przy ul. Jeleniogórskiej w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł86,90 m² 11 392,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 86,90 m , położonego na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł47 m² 21 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

47 m | parter | ogród ok.64 m | apartamentowiec 2020 | winda Szukasz mieszkania, które łączy komfort apartamentowca, prywatny ogród i bliskość centrum? Ta oferta na osiedlu Vilda Park to.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na poznańskich Podolanach przy ul. Raczyńskiego w spokojnej, zielonej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

814 000 zł60,66 m² 13 419,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poszukujesz jasnego i przestronnego mieszkania, w którym wygodnie zamieszkasz ze swoją rodziną? Zależy Tobie na dobrze zaaranżowanej przestrzeni ? Lubisz po pracy odpoczywać na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 800 zł62,90 m² 44,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Poznań, os. Rusa Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia przestronne i nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł60,73 m² 12 514,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: sandra turkiewicz   Na sprzedaż mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 000 zł35,11 m² 12 332,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe oddane - świetny standard - widok na las - niskie 3 piętrowe budynki Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: sandra turkiewicz   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 009 zł55,53 m² 9 814,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez prowizji, mieszkanie nowe w nowym bloku. Brak podatku pcc. Doradzę na każdym etapie transakcji. Bez prowizji, bez dodatkowych kosztów. Zapraszam Państwa do zakupu mieszkania 3.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł87 m² 7 471,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Promocyjna cena 650 000 zł do 17.05.2026 r. Okazja! Zapisy na dzień otwarty telefonicznie! Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie w Poznaniu przy ul. Górna Wilda. To wyjątkowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł76,40 m² 10 589,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż ciepłe i harmonijnie urządzone mieszkanie z trzema balkonami oraz miejscem postojowym, położone na 3. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2007 r. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 749 000 zł103 m² 16 980,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem zielona oaza w mieście Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 zł45,70 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w spokojnej i zielonej części Piątkowa. Budynek został odnowiony z zewnątrz pod koniec 2025 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł90 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ptak nieruchomości 30 lat doświadczenia Bezpieczny wynajem, sprawdzony standard i podejście, które naprawdę działa. 90 m | Górny Łazarz | 3 niezależne pokoje + odrębna kuchnia Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,30 m² 12 426,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie o niezależnym układzie pomieszczeń, o powierzchni 64,3 m2 plus duży balkon. Nieruchomość w stanie do wprowadzenia, w cenie może pozostać obecne umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ptak nieruchomości - 29 lata doświadczenia - bezpieczna i profesjonalna transakcja! Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy - 3 pokoje, 63 m2 świeżo po remoncie Świetna lokalizacja! Górny Łazarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy nowoczesny, luksusowy apartament w prestiżowym, nowo wybudowanym budynku premium połączenie wysokiej jakości wykończenia, funkcjonalności i komfortu życia! Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł66,75 m² 11 161,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Polecamy na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,75 m , położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Pułaskiego 28/cicha. Nieruchomość wyróżnia się doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł63 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz mieszkania, które ma wygodny układ, przestrzeń dla rodziny i spokojną lokalizację, ale jednocześnie dobry dojazd do centrum? To może być dokładnie to. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł66,30 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gratka dla miłośników dobrego designu | Widne i przytulne | 2 balkony główne atuty: piękne 3 - pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Ptasia , wykończone z dużym poczuciem estetyki.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł57,08 m² 13 314,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy nowoczesne i stylowe mieszkanie, które czeka na swojego pierwszego właściciela! Mieszkanie o podwyższonym standardzie, które oferuje wygodne i nowoczesne wnętrze. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł69 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Uwaga: nowa cena! Mieszkanie z potencjałem, którego nie da się zignorować! Piątkowo | os. Władysława Jagiełły | 69 m | 3 pokoje | parter! Są mieszkania, które po prostu się ogląda.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł63,60 m² 10 660,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie | 3 pokoje | 63,6 m2 | Piątkowo | 1 piętro Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,6 m?, położone na 1. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 000 zł59,72 m² 13 194,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowego rabatu Informacje telefoniczne 9:00 20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł59,04 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa okazja - takich nieruchomości w tej dzielnicy nie ma już na rynku! Apartament z widokiem na wysokie drzewa i zieleń! Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3 pokojowe o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58,50 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, przestrzenne mieszkanie na nowszym osiedlu przy ul. Jeleniogórskiej na Grunwaldzie. Trzy niezależne pokoje, salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 000 zł60,73 m² 12 547,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 000 zł35,88 m² 12 151,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł57,61 m² 11 977,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,27 m² 10 337 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,27 m stanowiące spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, zlokalizowane przy ul. Marcelińskiej 91 na poznańskim Grunwaldzie (marcelin). Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 000 zł39,57 m² 11 523,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc Zakup odo dewelopera wyjątkowa okazja- rabat 30 000 zł! nowa cena Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach! Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 710 zł58,61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera okazja! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58.61m2 z balkonem w nowoczesnej inwestycji położonej w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł69 m² 13 898,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokoje z charakterem na Łacinie - mieszkanie, które ma duszę i styl. Na sprzedaż wyjątkowe, pełne światła i pozytywnej energii mieszkanie w samym sercu Łaciny - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 594 872 zł78,18 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 247 zł63,01 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

858 652 zł54,54 m² 15 743,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest.