dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

841 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

841 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 500 zł67,30 m² 52,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane, 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji na Wichrowym Wzgórzu w Poznaniu Lokal : o powierzchni 67,3 m2 i składa się: salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 793 zł54,93 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,93 m Poznań, wola Na nowoczesnym, kameralnym osiedlu składającym się z pięciu budynków oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,93.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł66 m² 10 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie, które nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Wprowadzasz się z walizką nie z ekipą remontową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł60,50 m² 10 396,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznani się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Piątkowie. Mieszkanie o powierzchni 60,5m2, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku na osiedlu Batorego. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

619 000 zł50 m² 12 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3 pokojowego mieszkania na Wildzie. Mieszkanie o powierzchni 50m2, usytuowane na 2 piętrze bloku przy ulicy Rolnej. Opis mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 573 zł63,31 m² 17 352,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachowana frontowa ściana budynku zabytkowej kamienicy, za którą powstają całkiem nowe, wyjątkowe, unikatowe apartamenty z segmentu premium. Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł85 m² 42,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy Placu Bernardyńskim, 5 min piechotą od Starego Rynku. 3 pokoje; duży salon (ok.30m2) z aneksem kuchennym i z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W imieniu naszego Klienta oferujemy do najmu wygodny lokal mieszkalny w Poznaniu, na Grunwaldzie, przy ulicy Modrej. Warunki najmu: - umowa najmu okazjonalnego - kaucja w wysokości 5200 zł.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63,70 m² 10 518,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z ogródkiem. Lokal znajduje się na parterze w niskim budynku i składa się z salonu z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63,60 m² 9 103,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Poznania - Os. Stefana Batorego. Bez prowizji | Oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł64,84 m² 16 810,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pachnące nowością, świeżo wykończone dopracowane w każdym szczególe mieszkanie pod klucz - Poznań Winogrady! Mieszkanie wykańczane "pod siebie", sprzedawane ze względu na zmianę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

15 400 zł120 m² 128,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ten nowy, luksusowy apartament na wynajem położony jest w City Park Poznań z pełnym dostępem do strefy spa - basenu i saun, strefy ćwiczeń i całodobową ochroną. Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł69,30 m² 13 838,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokoje | 69,3 m | 2 balkony | ul. Dolina 5b - zielona część Wildy przy centrum. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł66,90 m² 8 819,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,90 m , usytuowane na 4 kondygnacji w zadbanej kamienicy przy ulicy Niegolewskich, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł72,79 m² 12 776,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania - przy ul. Łąkowej. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł56,50 m² 10 424,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam ofertę trzypokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Wildzie przy ulicy Wybickiego 1. Świetny punkt komunikacyjny! Kilka linii autobusowych i tramwajowych w promieniu.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł53 m² 11 490,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

! oferta tylko W naszym biurze! Przedstawiam na sprzedaż ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł55,60 m² 14 010,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Brak podatku pcc 2%! Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania z dwoma balkonami wykończonego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,27 m² 11 742,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja! rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł80 m² 8 462,50 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80 m2 na os. Tysiąclecia, przy Malcie. Mieszkanie znajduje się na III piętrze wieżowca. Budynek jest po termomodernizacji i wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62,90 m² 10 333,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę, przestrzeń i świetną lokalizację ta oferta naprawdę się wyróżnia. Cena promocyjna: 650 000 zł - obowiązuje tylko do końca maja 2026 r.! To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 678 zł63,44 m² 12 589,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie nowe atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł51,99 m² 11 713,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania w centrum Poznania? Chcesz być blisko wydarzeń kulturalnych, wyskoczyć do teatru, a potem spróbować kuchni z całego świata? A może marzy Ci się leniwa niedziela.

Szczegóły ogłoszenia

876 000 zł70,69 m² 12 392,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 70,69 m2 znajdujące się na trzecim piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca. Budynek z 2021 roku z windą, posadowiony na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90,30 m² 9 413,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. Nieruchomość ta łączy w sobie wyjątkową lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,05 m² 14 548,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od właściciela. Sprzedam 3 pokojowe, narożne, słoneczne mieszkanie przy lasku Marcelińskim. Cena 990 000 zł Praktyczne, jasne i przemyślane mieszkanie. Kupowane i wykańczane.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59 m² 8 966,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na ostatnim piętrze. Świetny widok z okien. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł65,55 m² 14 477,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

To mieszkanie daje coś, czego często brakuje w blokach poczucie przestrzeni, oddechu i prywatności. Wysokość 3,15 m, naturalne drewno i wyjście do własnego ogródka sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł62,70 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni zaaranżowane mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 62,70m2, zlokalizowane na piątym piętrze w jedenastopiętrowym wysokim bloku na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł52 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeśli szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie cenisz sobie szybki dostęp do centrum Poznania ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57 m² 14 017,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,62 m , położone na 4 piętrze w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania ul. Smolna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł103 m² 10 679,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. Budynek z ochroną, odizolowany od zgiełku ruchliwej ulicy, w sąsiedztwie charakterystycznego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł84 m² 10 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nie wyrażam zgody na kontakt ze strony agencji nieruchomości. Proszę nie dzwonić ani nie pisać. Numery będą blokowane. Marzysz o idealnym miejscu do życia, które łączy spokój podmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 101 zł55,41 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeżeli szukasz mieszkania, w którym: - salon od południa sprawia, że wnętrze jest jasne i dobrze doświetlone przez większą część dnia - duże przeszklenia wpuszczają naturalne światło.