dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

841 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

841 ogłoszeń

730 000 zł77,94 m² 9 366,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję dziś Państwu 3-pokojowe mieszkanie wielkości 77,94m2, we wspaniałej lokalizacji z pięknym widokiem na ul. Ignacego Krasińskiego 2. Mieszkanie w urokliwej kamienicy usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przytulne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Grunwaldzie przy ul. Kuźniczej. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, znajduje się na III piętrze w niskim bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel! Najemca 0% Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu na wynajem przy Ząbkowickiej 1. Oferta skierowana do osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł93 m² 9 892,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokal z dużym ogródkiem w zabudowie bliźniaczej na małym, kameralnym osiedlu na Szczepankowie. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł69,20 m² 12 991,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ataner trzypokojowe z balkonem - Polanka tuż obok Jeziora Maltańskiego mieszkanie 3-pok. Z osobną kuchnią 2 łazienkami I balkonem lokalizacja Nowe Miasto (łacina, polanka, ul. Katowicka).

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł63,40 m² 9 779,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

R e Z E R W A C J A Na sprzedaż zadbane, słoneczne mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone w zielonej części Poznania - na osiedlu Polan, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 520 zł45,96 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach idealne dla młodych i seniorów Polecam komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,96 m w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 zł112 m² 33,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie na Starym Mieście w Poznaniu w pięknie odnowionym budynku. Mieszkanie składa się z: -sypialni z pięknym widokiem na dziedziniec,.

Szczegóły ogłoszenia

1 718 000 zł80,32 m² 21 389,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament premium nad brzegiem Warty | River Park | centrum miasta Prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 80,32 m2, położony w kameralnej inwestycji River Park nad brzegiem Warty. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 701 000 zł106,17 m² 16 021,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Polecam na sprzedaż mieszkanie w nowo remontowanej kamienicy przy ul. Gwarnej w Poznaniu, w budynku frontowym z początku XX wieku położonej w centrum Poznania. Kamienica podczas.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł56,55 m² 14 323,61 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z rewelacyjnym, wykończonym mieszkaniem położonym w nowszym budynku na Winogradach (przy granicy z dzielnicą Naramowice) w Poznaniu. Uwaga: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73,83 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam, ładne 3 pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2022r przy ulicy Górki 19 (górczyn). Mieszkanie starannie wykończone, w pełni umeblowane i wyposażone. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł55,41 m² 10 467,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 2 balkony | funkcjonalny układ Przestronne 3 pokoje z dwoma balkonami idealne dla rodziny lub inwestora. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 676 zł65,93 m² 13 039,22 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł64,40 m² 45,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do Centrum miasta? To oferta dla Ciebie! Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł63 m² 11 825,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu blisko natury - bez prowizji i bez pcc! Szukasz mieszkania, które łączy komfort życia w mieście z kameralnym otoczeniem zieleni? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 280 zł69 m² 11 380,87 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m + przestronna loggia 7,90 m , położone na IX piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na prestiżowym osiedlu o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł67 m² 10 671,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowa oferta! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 64,8 m po remoncie Grunwald - Garaż + piwnica Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,10 m² 10 301,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania dostępną wyłącznie w naszym biurze. Jest to propozycja skierowana zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł60,37 m² 12 489,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz nieruchomości, która łączy nowoczesny standard z rzadko spotykaną prywatnością? To mieszkanie na poznańskiej Starołęce jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Prowizja 0% - wynagrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

693 574 zł58,61 m² 11 833,71 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,61 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji z miejscem parkingowym. Doskonała oferta dla osób szukających miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 588 zł48,59 m² 11 640,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokale gotowe do odbioru na początku roku! Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony z podatku pcc 2%. Mieszkanie w zielonej części Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł47,74 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do zakupu 3-pokojowe mieszkanie z loggią i oddzielną kuchnią w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Poznania na pograniczu Jeżyc i Ogrodów, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,84 m² 56,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 53 mkw znajdujące się na II piętrze w budynku z windą przy ul. Wieruszowskiej (deweloper Jakon) Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł68 m² 10 147,06 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż przepiękne, słoneczne i ustawne mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu (winogrady, stare Miasto). Lokal znajduje się na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 776 zł57,11 m² 12 305,66 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł103 m² 37,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem 3 pokojowe mieszkanie położone w kamienicy przy ulicy Gwarnej w Poznaniu. Lokal w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 103m2. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

809 664 zł51,57 m² 15 700,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Harmony Antoninek to unikalne osiedle mieszkaniowe, które łączy nowoczesność z kojącą bliskością przyrody. Kameralny charakter inwestycji, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł81,30 m² 9 778,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego w historycznej kamienicy w samym centrum Poznania. Nieruchomość znajduje się przy ul. Ratajczaka i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

624 100 zł58,41 m² 10 685 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek D lokal: DC.1.5, loggia: 2,70 m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł ( powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł86,04 m² 11 564,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowe mieszkanie / apartament z ogrodem w spokojnej okolicy - Poznań, smochowice/krzyżowniki Na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 86,04 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 145 zł39,49 m² 14 969,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa na poznańskich Jeżycach - odbiór już w II kwartale 2026 roku. Budynek w końcowej fazie realizacji, trwa etap rezerwacji mieszkań. Kupujący: nie płaci podatku pcc.