dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

834 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem przestronne,3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim, 4-kondygnacyjnym bloku na Ratajach - na os. Jagiellońskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dębiec,Poznań

639 000 zł64 m² 9 956,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Uwaga! to mieszkanie znalazło już! nowego właściciela! Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 64 m z balkonem wśród zieleni - Poznań, dębiec os. Dębina = Kupujący nie pokrywa wynagrodzenia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

3 500 zł58 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Remontujesz swoje mieszkanie, a może wydłuża Ci się wykańczanie domu, tymczasem musisz już wydać swój lokal? W tym przypadku nie musisz już dalej przekopywać portali w poszukiwaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilda,Poznań

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wilda - nowoczesne I klimatyczne Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 42 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1901r., na 4 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

2 000 zł48 m² 42,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 47,6m2 na czwartym piętrze w niskim bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Winogrady - os. Przyjaźni. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Poznań

796 000 zł70 m² 11 371,40 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Maksimum korzyści. Promocja cenowa - nie przegap! Idealny moment na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grunwald,Poznań

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem trzypokojowy apartament w City Parku. City Park to prestiżowa i modna lokalizacja, dla osób ceniących komfort i wygodę. Wszystko w zasięgu ręki, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Grunwald,Poznań

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie położone na kameralnym osiedlu "wille Sowińskiego". Mieszkanie położone w cichej, spokojnej okolicy na zamknietym terenie z ochroną. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

489 000 zł47 m² 10 426,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szukasz gotowej inwestycji, która zacznie zarabiać od pierwszego dnia? Ta nieruchomość na poznańskim Łazarzu to połączenie świetnej lokalizacji, funkcjonalnego podziału i wysokiego standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

446 121 zł38 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

725 000 zł85 m² 8 575,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 84,54 m , położonego w bardzo dobrej lokalizacji w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Poznań

549 000 zł63 m² 8 728,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wygodne mieszkanie, piękny widok, 3 pokoje, os. Rusa, rataje, poznań. Wgn Poznań Krauthofera oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie, które będzie idealnym miejsce do życia przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

6 500 zł74 m² 87,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie z tarasem o pow. blisko 80m2 na poznańskich Jeżycach! uwaga oferta idealna dla firmy szukającej mieszkania dla pracownika/na biuro. Najemca otrzymuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Winogrady,Poznań

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Ostatnie wolne mieszkania na poznańskich Winogradach - nie przegap swojej okazji! Trzy pokoje w wysokim standardzie + duży 18 m taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Układ mieszkania: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

800 000 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Komandoria,Poznań

594 000 zł65 m² 9 124,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,1 m , położone w doskonałej lokalizacji - blisko centrum miasta, a jednocześnie w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Garbary,Poznań

899 999 zł55 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu miasta - bez prowizji i bez podatku pcc! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów i z pełnym bezpieczeństwem transakcji. To idealny moment, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Strzeszyn,Poznań

809 000 zł76 m² 10 589 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż ciepłe i harmonijnie urządzone mieszkanie z trzema balkonami oraz miejscem postojowym, położone na 3. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2007 r. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilda,Poznań

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Wildzie ul. Dolina. Na wynajem oferujemy wyjątkowe, gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

699 000 zł79 m² 8 814,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla fanów wysokich sufitów, klasycznych parkietów, dużych przestrzeni. Dla tych, którym zależy na lokalizacji z doskonałą komunikacją. Którzy chcą mieć wszystko "pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głuszyna

Głuszyna,Poznań

540 000 zł69 m² 7 848,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 68,8 m , położonego na 3. piętrze zadbanego budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

796 000 zł70 m² 11 371,40 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskaj więcej już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera i pełne wsparcie na każdym etapie zakupu. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Piekary,Poznań

999 000 zł61 m² 16 509,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa lokalizacja. Starannie zaprojektowane wnętrza. Luksus bez kompromisów. Witaj w Piekary Residence - prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy, gdzie historia spotyka współczesny komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

800 000 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

775 000 zł91 m² 8 516,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Polecam na sprzedaż kompleks kawalerek o łącznej powierzchni 91 m jest to wyjątkowa propozycja dla inwestora lub osób szukających gotowych do zamieszkania lokali w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 067 230 zł67 m² 15 834,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Unikatowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji W centrum poznania Topowa lokalizacja | Balkon | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Wilda,Poznań

829 000 zł60 m² 13 881,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Marzysz o przestronnym, jasnym mieszkaniu z charakterem i stylem, gotowym od zaraz? Klimatyczne kamienice są w Twoim guście? Chcesz mieszkać w sercu Wildy, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilda,Poznań

1 098 748 zł70 m² 15 645 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie nowe przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami w centralnej dzielnicy Poznania 1500m od Starego Rynku i Poznańskich Koziołków Wykonanie charakteryzuje: projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

589 430 zł57 m² 10 355,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

699 000 zł72 m² 9 708 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

724 800 zł66 m² 10 995,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,92 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Strzeszyn,Poznań

580 638 zł55 m² 10 478,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami o pow. 55,41 m2 w nowej inwestycji na poznańskim strzeszynie/podolanach. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Junikowo,Poznań

1 015 065 zł75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z dużym tarasem, która znajduje się przy ul. Ziębickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Strzeszyn,Poznań

583 800 zł55 m² 10 614,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 w nowej inwestycji na poznańskim strzeszynie/podolanach. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

596 000 zł54 m² 11 059,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z ogrodem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

648 111 zł63 m² 10 340 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z garderobom i balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

2 290 zł64 m² 35,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 64 m , usytuowanego na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie, po remoncie w 2025 roku, klimatyzacja, ul. Milczańska Sprzedam lub zamienię na większe mieszkanie/dom (z dopłatą z mojej strony) komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na.