dowolna

Mieszkania pod klucz Poznań - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 395 ogłoszeń

554 800 zł37,86 m² 14 653,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje | teofila mateckiego | 37,86 m2 | miejsce postojowe podwójne W hali garażowej | poznań Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,86.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 052 zł108,12 m² 18 036 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rzestronny apartament premium W sercu poznania Stare Miasto | 3 sypialnie | Dwa balkony 8,53 m + 9,81 m | Concierge, fitness, wellness | Opcja pod klucz lub stan deweloperski | 3-5 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 701 000 zł106,17 m² 16 021,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji dla kupującego! Odbiór kluczy II kwartał 2025 roku. Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Stendel i jestem specjalistką ds. sprzedaży nieruchomości. Bardzo chętnie pomogę Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 000 zł46,10 m² 11 344,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł33,50 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznań- ul. Wagrowska | mieszkanie do wynajęcia, od zaraz | 33.50 m | Dobra komunikacja Do wynajęcia mieszkanie mieszczące się na 5. piętrzę budynku w nowym budownictwie o metrażu 33.50.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46,60 m² 10 922,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 46,6m2, usytuowane na 5 piętrze bloku przy ulicy Palacza. Opis mieszkania - salon.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37,20 m² 13 145,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 37 m | Górczyn, głogowska   zł 37 m , 2 pokoje, mieszkanie po remoncie w odnowionej kamienicy Poznań, górczyn (ul. Głogowska, przy pętli tramwajowej). Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45,27 m² 50,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie na Jeżycach - w samym sercu Poznania! Gotowe do zamieszkania | klimatyzacja | od zaraz Szukasz miejsca, w którym po pracy zrelaksujesz się w ciszy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł49,12 m² 10 787,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 49,12 m | 3 piętro | Chwaliszewo 67 | Centrum Poznania Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,12 m , usytuowane na 3 piętrze historycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 000 zł36,06 m² 12 922,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! 2 pokoje 36m2 z balkonem! mp w hali! zobacz na żywo! -zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta- >posiadam w ofercie także.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł49,19 m² 15 633,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała oferta! zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania! gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najpiękniejszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł57,48 m² 15 831,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

3-pokojowe mieszkanie 57,48 m | III piętro | kamienica po rewitalizacji 2020 r. Na sprzedaż funkcjonalne, wysokie (3,2 m) mieszkanie o powierzchni 57,48 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł65,10 m² 13 502,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Elegancja, komfort i Przestrzeń - Twoje Nowe Lokum na Osiedlu Nove Olendry Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz z walizką i od progu poczujesz się u siebie ? Odkryj wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 700 zł37,82 m² 12 102,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł107,50 m² 12 083,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dom jak z filmu 3-poziomowy apartament premium w Nowe Ogrody Zamknij oczy. Poczuj zapach świeżości: klon przed wejściem, glicynia wijąca się po granitowych schodach, świerki za salonowym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,77 m² 13 147,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Uwaga! Prowizję biura pokrywa strona Sprzedająca! Polecam na sprzedaż śliczne, w pełni wyposażone trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Budynek z cegły położony na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 212 zł65,04 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Dla Państwa udostępniam i oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 562 zł39,50 m² 14 672,46 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5m2 - 2 pokojowe z balkonem. Mieszkanie posiada ustawny salon o powierzchni aż 20,80m2, sypialnie 10,32m2, ponad to przestronną łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł49,50 m² 13 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na poznańskiej Wildzie przy ul. Wierzbięcice 31a. Lokal o powierzchni 49,50 m znajduje się na I piętrze zrewitalizowanej kamienicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł71,88 m² 14 593,77 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kup wymarzone M i zamieszkaj na poznańskim Grunwaldzie ciesząc się obłędnym mieszkaniem oraz Laskiem Marcelińskim, który znajduje się tuż obok! Kibicujesz Lechowi Poznań? Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 200 zł25,62 m² 13 239,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki, która znajduje się w nowym bloku mieszkalnym przy ul. Naramowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 700 zł37,82 m² 12 102,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie | 37,82 m | funkcjonalny układ Świetna propozycja inwestycyjna lub na start - kompaktowy układ 2 pokoi z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Dokładny.

Szczegóły ogłoszenia

798 330 zł44,85 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Są mieszkania , które się podobają. I są takie, które się po prostu opłacają. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,85 m w nowoczesnej inwestycji w sercu Wildy. C.51.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 150 zł55,33 m² 13 449,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł82 m² 10 719,51 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i świetnie zaprojektowane mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m + duża loggia 8,67 m , zlokalizowane na Ratajach - w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł82,30 m² 13 961,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w jednym z najlepszych adresów w mieście. Codziennie rano będziesz budzić się z widokiem na Ratusz. Mieszkanie położone jest w samym centrum miasta, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45,68 m² 61,30 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu Panoramiqa wybudowanym w 2024 roku, na Poznańskiej Starołęce. Do dyspozycji nowo wykończony apartament z przestronnym balkonem oraz dedykowanym.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł75 m² 65,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie Z loggią W prestiżowej inwestycji modena przy ul. Jackowskiego Nowe, luksusowo wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł39,24 m² 16 896,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, nazywam się Wojciech Jazgar i reprezentuję biuro Grunt To Nieruchomości. Przedstawiam Państwu mieszkanie, mieszczące się w nowym osiedlu na Piątkowie w Poznaniu od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł64 m² 12 031,25 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum.A NAWET NAD JEZIORO! +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ +Intersuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł80 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie na poddaszu z antresolą w odrestaurowanej kamienicy. Oferuję na wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z antresolą, zlokalizowane w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł71,45 m² 10 902,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończone pod klucz, zlokalizowane w kameralnej kamienicy, w dobrze skomunikowanej części miasta. Idealna propozycja na własne cele mieszkaniowe lub jako inwestycja (mieszkanie jest aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36 m² 16 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Mieszkanie 2 pokojowe, po kompletnej rewitalizacji wraz z rekonstrukcją detali architektonicznych. Wymienione wszystkie instalacje, wykończone. Kamienica na ul. Garbary 62 leży w sercu fyrtla.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,15 m² 12 067,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. całkowitej 47,15 m2 na 5 piętrze przy ul. Wilczak 15 w bloku z 2015 r. z windą. Do mieszkania przynależy wygodna komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł84,60 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania na poznańskim Łazarzu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona i Palmiarni. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poznań, jeżyce, ul. Mylna wygodne mieszkanie do wynajęcia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego lokalu o powierzchni 45 m , usytuowanego na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 588 zł40,04 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zapraszam do kontaktu również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 720 zł28 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywny apartament w sercu Poznania - Garbary 68 | 5 minut od Starego Rynku | Nowoczesny budynek klasy premium Stan deweloperski - do wykończenia Nowoczesny design, wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,60 m² 13 738,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 43,6 m mieszkanie przy ul. Bielicowej w Poznaniu (naramowice). Zostało wykończone konsekwentnie i bez kompromisów. Przemyślany układ, zabudowy na wymiar i duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja dla osób pracujących na terenie Grunwaldu - os. Kopernika, ul. Newtona cieszy się dużym zainteresowaniem. Pod ręką wszystkie usługi, przystanek autobusowy prawie pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 365 zł69,96 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera okazja! Cena: 9 625 zł/ m2 Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 69.96 m2 z ogródkiem i 2 balkonami ( wysoki parter) w nowoczesnej.