dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 309 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kassyusza

Jeżyce,Poznań

559 999 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z klasą 47 m komfortu! Jeżyce | 2 Pokoje | 47 m | Po Remoncie | Ul. Jana Kassyusza Dane podstawowe Lokalizacja: poznań, jeżyce, ul. Jana Kassyusza Powierzchnia: 47 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

433 800 zł40 m² 10 783 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,23m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

340 000 zł40 m² 8 521,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Ciche mieszkanie w sercu Wildy ul. Górna Wilda 70. Szukasz balansu między pulsującym życiem miasta a domowym spokojem? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

395 000 zł31 m² 12 741,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na 4 piętrze w wysokim 11 piętrowym bloku z windą na os. Jana III Sobieskiego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 31 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowska

Sołacz,Poznań

589 000 zł64 m² 9 266,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Kontakt: tel. Przestrzeń i zieleń wyjątkowe 4 pokoje - Sołacz /winogrady/ ul. Michałowska. Drodzy Państwo, z przyjemnością dzielę się dzisiaj z Państwem naszą nową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

699 000 zł53 m² 13 176,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem na osiedlu Nowe Winogrady - ul. Hawelańska, poznań Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,05 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Dzielnica Cesarska,Poznań

3 390 000 zł106 m² 31 981,10 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

For English scroll below. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony i ekskluzywnie wyposażony apartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Towarowa 37 jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

343 900 zł27 m² 12 601,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowej i funkcjonalnej inwestycji, z dogodnym dojazdem do centrum Poznania? Zlokalizowanej wśród nadwarciańskich terenów, ale doskonale skomunikowanej z resztą miasta? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

540 050 zł43 m² 12 501,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą super mieszkania 2 pokojowego z osobną kuchnią! Bez prowizji i bez podatku pcc- kupujesz bezpośrednio od dewelopera. 2 pokoje + osobna kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśnych Skrzatów

Ławica,Poznań

425 000 zł30 m² 14 392,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kontakt Szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Osiedle Zacisze przy ul. Leśnych Skrzatów - piękne miejsce, budynki wręcz wtulone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

512 000 zł31 m² 16 264,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kontakt: szanowni Państwo, z przyjemnością dzielę się z Państwem naszą nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Lokalizacja bułgarska/grunwald. Wyjątkowa oferta sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marcelin,Poznań

949 000 zł66 m² 14 477,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

To mieszkanie daje coś, czego często brakuje w blokach poczucie przestrzeni, oddechu i prywatności. Wysokość 3,15 m, naturalne drewno i wyjście do własnego ogródka sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

466 112 zł39 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

479 119 zł39 m² 12 351,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

788 000 zł67 m² 11 814,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gorąca oferta - sprzedaż U mnie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Ustawne mieszkanie z ogrodem! Obsługa:   prestiżowe I funkcjonalne osiedle Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

546 942 zł46 m² 11 900,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania W stanie deweloperskim premium brak pcc | brak prowizji | bezpośrednio od dewelopera Lokalizacja: poznań umultowo - Wysoko oceniana okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

998 239 zł82 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu. Mieszkanie jest wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania. Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Bonin,Poznań

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w Poznaniu na ulicy Lazurowej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 780 000 zł100 m² 27 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Układ apartamentu Poziom 1 zachwyca imponującą strefą dzienną z wysokim sufitem, dużymi przeszkleniami i naturalnym światłem. To idealna przestrzeń do przyjmowania gości i spędzania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dębiec,Poznań

739 000 zł115 m² 6 426,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

67 m , a po podłodze 115, czyli klimatyczne poddasze kamienicy przy ul. Wspólnej, które zaskakuje przestrzenią, światłem i tym czymś , czego na próżno szukać w nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wilda,Poznań

1 459 436 zł83 m² 17 499,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum, wśród zieleni z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiego życia przy codziennym obcowaniu z naturą to inwestycja w komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Garbary,Poznań

942 000 zł45 m² 20 910,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego apartamentu w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

530 865 zł38 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Junikowo,Poznań

1 088 805 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

834 250 zł73 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Są miejsca, które pozwalają naprawdę odpocząć po dniu pełnym obowiązków, a jednocześnie pozostają blisko wszystkiego, co oferuje miasto. Taką kameralną przestrzeń oferuje nasza firma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górczynek,Poznań

570 000 zł42 m² 13 581,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na Górczynie z klimatyzacją, roletami zewnętrznymi, dwoma balkonami i garażem na klucz. Jasny, funkcjonalny lokal o powierzchni 41,97 m , idealny dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

1 400 000 zł90 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Najbardziej prestiżowy adres w Poznaniu - Elegancka Kamienica, położona w samym sercu miasta. To unikatowa propozycja dla osób, które pragną połączyć komfort mieszkania w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł35 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania w spokojnej części Poznania? Marzy Ci się kawalerka w dzielnicy, która łączy ze sobą bliskość terenów zielonych i łatwy dojazd do centrum Poznania? bingo! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

359 647 zł29 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 1 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielerzewskiej

Starołęka,Poznań

609 000 zł51 m² 11 988,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

655 770 zł71 m² 9 287,21 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Rabat dla zdecydowanych! Ostatnie wolne mieszkania! W tym układzie dostępne także piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , położone na wysokim 12. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą przy ul. Murawa na Winogradach. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

767 656 zł85 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o pięknym, tanim mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji? Mam dla Ciebie idealną ofertę bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc **mieszkanie 2 -pokojowe ** - Nowoczesne, funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Pod Lipami,Poznań

398 000 zł38 m² 10 418,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do kupna bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na 11 piętrze na os. Pod Lipami 11. Idealna lokalizacja, budynek zatopiony w osiedlowej zieleni, wokół dużo parkingów, swoboda parkowania aut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

581 603 zł55 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Promocja! Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

516 221 zł50 m² 10 414 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,57m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bielerzewskiej

Nowe Miasto,Poznań

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? A może masz wolne środki, które chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

677 000 zł60 m² 11 294,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Totalny rabat- promocja ograniczona czasowo gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa:   Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkania! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Bezpośrednia obsługa:   Na sprzedaż gotowe trzy pokoje na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

429 000 zł45 m² 9 543,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Agent prowadzacy ofertę 64-25-48-52. Polecam do kupna mieszkanie położone w spokojnej części Grunwaldu przy ul. Grochowskiej. Blok z 1964roku, i piętro w niskim bloku, cała.