dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Św. Łazarz

158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

158 ogłoszeń

479 000 zł36,33 m² 13 184,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,33 m , położone w klimatycznej kamienicy na Poznańskim Łazarzu - jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania. Idealna propozycja zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł64,30 m² 10 264,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż polecam przestronne, ustawne mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 64,3 m ( 60,5 m mieszkanie + 3,8 m piwnica ), położone przy ul. Floriana Stablewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł37,50 m² 11 866,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na poznańskim Łazarzu, przy ul. Hetmańskiej o powierzchni 37,50m2 Położone na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,15 m² 12 086,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości po remoncie generalnym znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

475 000 zł32,51 m² 14 610,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kamienicy na poznańskim Łazarzu przy ul. Kolejowej. Lokal o powierzchni 32,51.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,28 m² 11 639,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarazerwowana Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, w doskonałej lokalizacji tuż przy skrzyżowaniu głogowska/hetmańska. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł55 m² 11 981,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kolejowej. Nieruchomość: lokal mieszkalny ma powierzchnię 55 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł75 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestige 2-pokojowe mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy | Idealne na cele mieszkalne lub reprezentacyjną siedzibę firmy Wyjątkowe mieszkanie na wynajem, położone w kamienicy przechodzącej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł97,50 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 97,50 m2, zlokalizowanego na Łazarzu. Lokal położony na 3 piętrze, w 4 piętrowej odnowionej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł49,26 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,26 m , położone w prestiżowej inwestycji Perfumiarnia, tuż przy Parku Wilsona, jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

616 125 zł49,29 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone na poznańskim Łazarzu przy ul. Głogowskiej o powierzchni 49.29m Nowoczesne mieszkanie z wycyklinowaną podłogą. Położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł96 m² 11 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż Polecam na sprzedaż unikatowe mieszkanie dwukondygnacyjne, gotowe do zamieszkania po generalnym remoncie przeprowadzony 4 lata temu w zielonej dzielnicy Łazarza. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł13 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na poznańskim Łazarzu tuż przy Biedronce. Wysoki standard wykończenia, pokój jest umeblowany z wyjściem na balkon. Jest w cenie 1500 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,01 m² 15 340,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecamy na sprzedaż mieszkanie po gruntownym remoncie - Poznań, łazarz/ Grunwald - Lokal po kapitalnym remoncie na poznańskim Grunwaldzie, na skraju dzielnic Łazarz/ Górczyn. - funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, nieumeblowany, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł87,80 m² 9 908,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 4 pok, miejsce parkingowe, garaż Świetne mieszkanie pod kancelarię, lub dla rodziny, z miejscami postojowymi, garażem zobacz! Polecam-4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,8mkw.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł18,06 m² 17 663,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga: lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67,70 m² 11 063,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe jasne mieszkanie o powierzchni 67,75 m na Poznańskim Grunwaldzie, w sercu Łazarza przy ul.Stanisława Wyspiańskiego Układ Mieszkania: > 2 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł71 m² 8 859,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Uwaga - rezerwacja oferty do 31 lipca 2026 r. (zawarta przedwstępna umowa sprzedaży) *wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam piękne, jasne mieszkanie z duszą w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł32,53 m² 14 601,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kolejowej, łazarz. 475 000 pln 32,53 m2 wysoki parter, piętro 1./4, *dostępne są również inne mieszkania w tym budynku* Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 400 zł98,99 m² 19 601,98 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Penthouse dla miejskich koneserów przestrzeń ponad miastem. Wyjątkowe miejsce dla osób, które cenią energię miasta, ale chcą wracać do własnej, cichej przestrzeni ponad codziennym zgiełkiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł54,40 m² 14 319,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o powierzchni 54,4 m , położonego na parterze nowoczesnej inwestycji Echo Investment przy ul. Wojskowej w Poznaniu. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł26,88 m² 15 959,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka w odrestaurowanej kamienicy na Łazarzu - wnętrza z klimatem. Lokalizacja Łazarz- ul. Mottego , spokojna ulica mieszkalna. Bliskość centrum miasta, mtp, dworca Gł. , bogatego.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w sercu poznańskiego Łazarza , przy ul. Lodowej o powierzchni 40 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania > Kuchnia z salonem >.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w sercu poznańskiego Łazarza, przy ul. Kolejowej o powierzchni 40 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania > Kuchnia z salonem >.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł92,25 m² 10 840,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, urokliwego oraz ustawnego 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką jest ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokoje, 52 m2, łazarz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 52,1 m2, usytuowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł108,72 m² 8 636,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończony apartament gotowy do objęcia! Serdecznie polecam do zakupu mieszkania położonego w centrum miasta przy ul. Głogowskiej w Poznaniu. Lokal położony na I piętrze w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 800 zł99,90 m² 10 918,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

4- pokojowe dochodowe mieszkanie, ładna kremowa kamienica, ul głogowska, blisko park wilsona Mieszkanie mieści się w pięknej kompleksowo wyremontowanej, kamienicy. (elewacja, piony, instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł57,48 m² 15 831,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

3-pokojowe mieszkanie 57,48 m | III piętro | kamienica po rewitalizacji 2020 r. Na sprzedaż funkcjonalne, wysokie (3,2 m) mieszkanie o powierzchni 57,48 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł31,75 m² 14 645,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania po kapitalnym remoncie, zlokalizowanego w klimatycznej kamienicy przy ul. Kolejowej, na poznańskim Łazarzu. Mieszkanie o powierzchni 31,75.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe Poznań, ul. Kossaka 20 Powierzchnia: 84,80 m + 11 m poddasza Piętro: 4/4 (ostatnie)- cisza i spokój Budynek: kameralna kamienica z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł30,92 m² 14 521,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej, pięknie wykończonej nieruchomości znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,32 m² 15 159,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej, kompaktowej nieruchomości znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych dzielnic Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł54,86 m² 10 207,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu poznańskiego Łazarza. Lokal dostępny od zaraz , idealny dla osób szukających gotowego lokum w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł32,51 m² 14 610,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 300 zł36,50 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Grottgera 16 - wyjątkowa i niepowtarzalna inwestycja rewitalizacji secesyjnej kamienicy z początku XX wieku. Ta wyszukana nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł36,40 m² 10 137,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na parterze, ładnej, odrestaurowanej kamienicy na poznańskim Łazarzu. Trzypokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 36,4.

Szczegóły ogłoszenia