dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Poznań - Oferty sprzedaży

739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

739 ogłoszeń

Rynek pierwotny

430 563 zł31,50 m² 13 668,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły   Lokalizacja Jeżyce, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 232 zł33,62 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tą ofertę. Pokój dzienny ma dużą ilość światła i sensowną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 068 zł43,71 m² 13 522,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania. >promocyjna cena< *promocja ograniczona czasowo* Pracujemy 7 dni w tygodniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 993 zł36,64 m² 11 489,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe mieszkanie w zielonej części Podolan bez prowizji i podatku pcc Najważniejsze atuty oferty Oferta bez prowizji dla kupującego Brak podatku pcc Możliwość wykończenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

436 887 zł32,26 m² 13 542,68 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł42,59 m² 14 064,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# zakup bez prowizji # gotowe od ręki - Zobacz na żywo. . . . . . . . . . . . . . . . - - - mieszkanie Z widokiem na stadion - - - przy lesie marcelińskim - - - mieszkanie 2-pokojowe 42,59 m2 - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 637 zł80,20 m² 10 643,85 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania z balkonem, wc + pralnią w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 637 zł80,16 m² 10 649,16 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł73,71 m² 8 126,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Top oferta! Niesamowite duże mieszkanie tylko u mnie. Bez prowizji, bez podatku pcc- zakup bezpośrednio od dewelopera. Opiekun oferty: małgorzata łabisz   Chcesz korzystać z uroków.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł90 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dostępna tylko u mnie! 50 m funkcji, 90 m przestrzeni - poczuj ten klimat Są mieszkania, które oglądasz. I są takie, które czujesz od pierwszego wejścia. To poddasze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 970 zł42,18 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,18 m , położone w inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Garbary, w samym sercu Poznania. Nieruchomość znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 493 zł51,31 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na nowoczesnym, kameralnym osiedlu składającym się z pięciu budynków oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,31m. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł42,99 m² 10 909,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc > budynek oddany do użytku <. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji "osiedle Mateckiego" dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

716 454 zł63,82 m² 11 226,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem oraz własnym tarasem na dachu w nowej inwestycji na poznańskim strzeszynie/podolanach. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 404 zł53,97 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim w dwóch nowo powstających budynkach na ul. Hawelańskiej w Poznaniu. W budynku A na 8.

Szczegóły ogłoszenia

633 101 zł55,41 m² 11 425,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami o pow. 55,41 m2 w nowej inwestycji na poznańskim strzeszynie/podolanach. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł39,39 m² 12 160,45 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Winogrady - ulubiona dzielnica Poznaniaków - inwestycja blisko centrum , w pobliżu Cytadela , Warta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 908 039 zł98,19 m² 19 432,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Unikatowy penthouse W prestiżowej inwestycji W centrum poznania 0% prowizji od kupującego oraz wysokie rabaty Topowa lokalizacja | Duży taras i loggia | Dwupoziomowy | Reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 724 zł75,56 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokale gotowe do obejrzenia. Zobacz mieszkanie pokazowe. To ostatnie mieszkanie w tym metrażu. Zadzwoń! Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

974 724 zł75,56 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokale gotowe do obejrzenia - odbiór styczeń 2026. TO ostatnie mieszkanie W tym metrażu - zadzwoń! Zobacz mieszkanie pokazowe. Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł34,86 m² 12 908,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam na sprzedaż nowiusieńką i całkowicie wyposażoną kawalerkę w budynku z 2025r. w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 758 zł74,55 m² 10 540,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Możliwość wejścia na budowę! Mamy w ofercie wszystkie mieszkania z tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 564 zł73,63 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe 4 pokoje z ogromnym ogrodem (256 m ) - Oszczędzasz ponad 50 000 zł! Szukasz przestrzeni dla rodziny, ale nie chcesz czekać latami na budowę? Mamy to! Oferujemy przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł63,21 m² 10 267,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł58 m² 18 086,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam ofertę bardzo przestronnego mieszkania dwupokojowego w prestiżowej inwestycji nad Wartą. Możliwy jest zakup z miejcem w hali garażowej! Bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 318 zł48,49 m² 14 690 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia, warto zainteresować się właśnie tym: 2- pokoje o powierzchni 48,49m2, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

625 865 zł60 m² 10 431,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, narożne 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy na poznańskich Naramowicach. Ostatnie mieszkanie, zwolniło się z rezerwacji!.

Szczegóły ogłoszenia

2 048 254 zł99,64 m² 20 556,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowe mieszkanie w secesyjnej kamienicy z 1895 roku po kompleksowej rewitalizacji Zapraszam do odkrycia niezwykłego miejsca na mapie miasta przestronnego mieszkania usytuowanego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 471 zł88,61 m² 8 548,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 700 zł36,64 m² 13 037,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 276 zł59,72 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tą ofertę. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia mają dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 200 zł70,61 m² 9 307,46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc * * Zakończenie budowy - czerwiec / lipiec 2026 * *. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł59,55 m² 11 234,26 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 59,55 m2 położone w Poznaniu przy ulicy Wagrowskiej, na granicy Rataj i Starołęki (w pobliżu rondo Żegrze) Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł37,76 m² 16 657,84 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w samym centrum Poznania przy ulicy Garbary, gdzie uroki Starego Rynku i zieleń Cytadeli masz w zasięgu krótkiego spaceru. Oferujemy jasny lokal o powierzchni 37,76 m z.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł35,47 m² 11 784,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z ogrodem | 35,47 m | parter Mieszkanie z prywatnym ogrodem - idealne na start lub jako inwestycja pod wynajem. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 542 021 zł96,66 m² 15 953,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera - gwarancja najniższej ceny, dostęp do oferty rabatowej i korzystnych warunków zakupu. Pełne wsparcie na każdym etapie kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 316 zł43,71 m² 13 184,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie dostępne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na poznańskich Naramowicach idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. To propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 985 zł37,86 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne mieszkanie 2-pokojowe na poznańskich Ratajach: - wygodne 2 pokoje z balkonem, - drugie piętro, budynek z windą, - idealne dla pary/ singla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł34,66 m² 11 800,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która znajduje się w centrum kameralnego, nowo powstającego osiedla, znajdującym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 300 zł31,10 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia kontakt z przyrodą (park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 355 zł54,26 m² 11 174,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gratis Poddasze 31m2 i mp w hali! gotowe i dostępne od ręki! Ostatnie Mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,26m2 znajdujące się na 4. piętrze nowego budynku. Dodatkowo balkon. Gratis.