dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 677 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 677 ogłoszeń

499 000 zł37,60 m² 13 271,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Nowa oferta! świetna opcja inwestycji pod wynajem! gotowe do zamieszkania! bez nakładów! Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze budynku oficynowego stylowej kamienicy przy ulicy Małeckiego 21.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,69 m² 12 694,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kameralnym dwupiętrowym domu na poznańskim Łazarzu przy ul. Lodowej. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł64,90 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na cenionym Osiedlu Zwycięstwa na poznańskich Winogradach. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny, osób szukających wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł21,60 m² 24 490,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szanowani Państwo, tylko w naszym biurze oferujemy na sprzedaż dochodowy , świetnie prosperujący mikroapartament znajdujący się prestiżowej lokalizacji w świeżo odremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

590 000 zł50,30 m² 11 729,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na poznańskim Łazarzu , przy ul. Parkowej o powierzchni 50,30m2 Mieszkanie z możliwością własnej aranżacji, położone.

Szczegóły ogłoszenia

629 500 zł63 m² 9 992,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie znajdujące się na poznańskim Chartowie, na osiedlu Tysiąclecia o powierzchni 63m2 Mieszkanie z możliwością własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł68,66 m² 9 452,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o dużym apartamencie w centrum Poznania, ale przerażają Cię obecne stawki na rynku? Ta oferta to rynkowy ewenement, który warto wykorzystać tu i teraz. Otwieramy promocję na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60,62 m² 14 830,09 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, ciekawie zaaranżowanego mieszkania o funkcjonalnym układzie. Ekspozycja zachodnia oraz duże okna gwarantują nie tylko optymalną.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł113 m² 12 380,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 113 m , położone przy ul. Matejki w Poznaniu. To jedna z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic miasta, ceniona za.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł103,53 m² 8 683,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Duże mieszkanie (4) pokojowe w wyremontowanej kamienicy przy ul. Roosevelta! Mieszkania z (2) balkonami i funkcjonalnym rozkładem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 103,53 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł44,70 m² 11 834,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Poranna kawa nad Maltą, spacery nad Jeziorem i centrum kilka minut od domu brzmi dobrze? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, klimatycznej nieruchomości o powierzchni 44,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł28 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Załęże na poznańskim Łazarzu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł67,20 m² 10 267,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ustawne mieszkanie Z potencjałem 4 niezależne pokoje | Topowa lokalizacja | Oaza spokoju | Gotowiec inwestycyjny | Elastyczność aranżacji | Prywatność i bezpieczeństwo ****** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie na Strzeszynie łączy wygodę codzienności z bliskością natury zaledwie kilka minut od Jeziora Strzeszyńskiego. Zwierzaki są mile widziane.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Jasielskiej 14 w Poznaniu. Lokal idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł45 m² 12 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Przybyszewskiego. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na spokojnym osiedlu w dzielnicy Grunwald. Idealne dla studentów lub osób pracujących (wymagany najem okazjonalny). Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł58,70 m² 12 930 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Nowoczesny design i funkcjonalność - gotowe do wprowadzenia. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 zł15 m² 122,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Toruńskiej 10. Idealna dla jednej osoby, która szuka czegoś prostego, gotowego do wejścia i dobrze skomunikowanego. Mieszkanie ma około 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | os. Powstań Narodowych | Poznań Polecam do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o niezależnym układzie pomieszczeń, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w spokojnej i zielonej części Poznania Grunwald, ul. Izaaka Newtona. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł38,13 m² 13 113,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone zaledwie 300 metrów od Park Cytadela. Lokal znajduje się w kameralnym budynku z lat 50./60., W budynku wydzielono trzy niezależne mieszkania. Nieruchomość ma układ.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł89,20 m² 7 567,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w Poznaniu na Sołaczu (jeżyce). Najważniejsze informacje: powierzchnia mieszkania: 89,20 m dodatkowo piwnica 17,80.

Szczegóły ogłoszenia

853 000 zł60,12 m² 14 188,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,12 m , położonego przy ul. Jeleniogórskiej na zielonym osiedlu Przylesie Marcelin w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m , położone przy ul. Galileusza 6a na Osiedlu Kopernika w Poznaniu (grunwald). Mieszkanie znajduje się na 8. piętrze w 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

548 500 zł30,64 m² 17 901,44 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna kawalerka gotowa do zamieszkania - wysoki standard, 9. piętro z widokiem. Szukasz wnętrza, które łączy nowoczesny design z funkcjonalnością, a przy tym oferuje niesamowitą.

Szczegóły ogłoszenia

554 800 zł37,86 m² 14 653,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje | teofila mateckiego | 37,86 m2 | miejsce postojowe podwójne W hali garażowej | poznań Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,86.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Różany Potok (umultowo). Mieszkanie jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł31 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

OD 1 czerwca 2026 roku tylko na zasadzie najmu okazjonalnego ze wskazaniem lokalu do ewentualnej wyprowadzki Dla osób pracujących lub studentów, bez zwierząt. Poznań ul. Chłapowskiego 21 do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł122 m² 14 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam. Na sprzedaż oferuję przepiękne, frontowe mieszkanie przy ul. Seweryna Mielżyńskiego 21. Wysokie, przestronne i jasne pomieszczenia. Bardzo dobrze doświetlone. Mieszkanie klimatyzowane.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Poznań, strzeszyn 2 pokoje 46,08 m2 + piwnica, 529 000 zł biuro nie pobiera prowizji od kupującego przy tej ofercie! darmowa pomoc doświadczonego doradcy kredytowego! Poznań, strzeszyn na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 51m2 z balkonem (wyjście na balkon z obu pokojów), ul. Katowicka na poznańskich Ratajach Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze bloku z windą. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł49 m² 10 591,84 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , znajdujące się na 1. piętrze w bloku z 1986 roku. Nieruchomość jest w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł72 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym. Powierzchnia 72m2 Układ : pokój 28m2(pokój dzienny) pokój 20m2(sypialnia) kuchnia 11m2 łazienka 4m2 skrytka 2m2 przedpokój 7m2 Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

899 900 zł65,31 m² 13 778,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Poznań, kotowo 3 pokoje z ogródkiem 100 m | kameralna zabudowa 4-lokalowa | standard energooszczędny | miejsce parkingowe mavre Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne, energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł71,10 m² 14 331,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Komfortowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, świetna lokalizacja i wyjątkowy widok! mavre Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 71,10 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł43,24 m² 56,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mavre Nieruchomości prezentuje funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 43,24 m , usytuowane w dzielnicy Główna, przy ul. Krańcowej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł32 m² 10 156,25 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m , położona na 8. piętrze w zadbanym bloku z windą na cenionym osiedlu Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37,20 m² 13 145,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 37 m | Górczyn, głogowska   zł 37 m , 2 pokoje, mieszkanie po remoncie w odnowionej kamienicy Poznań, górczyn (ul. Głogowska, przy pętli tramwajowej). Układ: salon.