dowolna

Nowe domy Poznań

54 ogłoszenia

54 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Domy od 585 998 zł do 586 752 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:66 - 66 m²

Osiedle Dąbrówka - Leśna Polana Tuż pod Lasem Zakrzewskim, w Dopiewcu, od 2011 roku powstaje osiedle Dąbrówka - Leśna Polana. To miejsce idealne do zamieszkania. Bogata oferta domów

Szczegóły inwestycji

Domy od 699 000 zł do 940 000 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:89,85 - 90,84 m²

Osiedle 4 Pory Roku to kompleks 62 nowoczesnych inteligentnych domów w zabudowie bliźniaczej i bliźniaczej dwulokalowej w Gowarzewie. Realizację tego nowoczesnego projektu podzieliliśmy na.

Szczegóły inwestycji

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy dom przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez prowizji ***. [.

Szczegóły ogłoszenia

Nova Dachowa

Kręta,Dachowa

Domy od 544 664 zł do 546 775 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:79,98 - 80,29 m²

Twoje miejsce do zamieszkania Nova Dachowa to osiedle 99 dwupoziomowych lokali z pełną infrastrukturą i wszelkimi udogodnieniami dla mieszkańców. Każdy dom posiada własny ogródek. Niewielkie.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Osiedle Gwiazdowo

Półwiejska 88,Gwiazdowo

Domy od 409 000 zł do 465 000 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:54,95 - 60,35 m²

Szukasz miejsca, które łączy spokój, naturę i nowoczesność? Inwestycja Gwiazdowo gm. Kostrzyn to nowoczesne osiedle stworzone z myślą o wygodzie i komforcie codziennego życia.

Szczegóły inwestycji

779 000 zł98 m² 7 949 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowoczesna przestrzeń do życia przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Komfortia IV Skórzewo

Chopina,Skórzewo

Domy od 611 379 zł do 611 379 zł

 

Stan inwestycji:częściowo oddana do użytku

 

Metraże:69,02 - 69,02 m²

Skórzewo, ul. Chopina. Miejsce stworzone dla Ciebie. Inspiracją do powstania osiedla Komfortia IV były potrzeby naszych klientów. Ustawne i przestronne mieszkania o optymalnym metrażu, poczucie.

Szczegóły inwestycji

Osiedle Koncept Wiry

Południowa,Wiry

Domy od 760 000 zł do 1 890 000 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:95 - 193 m²

Domy na Osiedlu Koncept w Kamionkach i Wirach wyróżnia ponadczasowa architektura, ciekawa bryła, duże przeszklenia, przestronne pomieszczenia i duże ogrody. Każdy dom jest inny,.

Szczegóły inwestycji

899 000 zł82 m² 12 182,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wyjątkowe domy 82m ze sporą działką [~270m2] na kameralnym osiedlu | doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Govaria

Śnieżna 16,Gowarzewo

Domy od 639 000 zł do 709 000 zł

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

 

Metraże:87,62 - 87,62 m²

Inwestycja govaria to kameralny zespół 10 lokali w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, zlokalizowany w Gowarzewie - w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. To.

Szczegóły inwestycji

Osiedle Koncept Kamionki

Iglasta,Kamionki

Domy od 780 000 zł do 980 000 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:94 - 126 m²

Wkrótce nowy etap Osiedla Koncept w Kamionkach! Domy na Osiedlu Koncept wyróżnia ponadczasowa architektura, ciekawa bryła, duże przeszklenia, przestronne pomieszczenia i duże ogrody. Każdy.

Szczegóły inwestycji

919 999 zł92,79 m² 9 914,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Polecamy na sprzedaż ostatni etap nowej inwestycji - zespołu kompaktowych eco lokali mieszkalnych z pompami ciepła w zabudowie bliźniaczej położone na mini osiedlu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Domy od 699 000 zł do 833 000 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:101,03 - 103,97 m²

Bliskość miasta harmonia natury. Osiedle Natura w Biedrusku zaprojektowaliśmy z myślą o Klientach, którzy pragną cieszyć się urokami życia blisko przyrody, równocześnie zachowując.

Szczegóły inwestycji

1 700 000 zł108,18 m² 15 714,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny dom położony w Poznaniu - grunwald / fabianowo. Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej o powierzchni użytkowej 108,18 mkw z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Kowarska,Poznań

Domy od 120,19 m² do 150,46 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:120,19 - 150,46 m²

Poznaj naszą ofertę sprzedaży pięciu nowych budynków w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w kameralnej lokalizacji na poznańskich zielonych Podolanach. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły inwestycji

Gościnna,Poznań

Domy od 137,80 m² do 141,60 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:137,80 - 141,60 m²

Znalazłeś swój szczęśliwy adres na poznańskim Szczepankowie przy ulicy Szczęśliwej powstaje inwestycja melodiova! Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej inwestycji. Na naszej inwestycji.

Szczegóły inwestycji

759 000 zł94 m² 8 074,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Bez podatku pcc Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający. Jeżeli szukasz nowej nieruchomości w zabudowie szeregowej w Poznaniu mam dla Ciebie świetną inwestycję w cenie mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

712 800 zł71,80 m² 9 927,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży energooszczędnego domu w nowoczesnej zabudowie szeregowej. L O K A L I Z A C J A Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł111,82 m² 7 413,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Inwestycja przyjazna to kameralne osiedle składające się z zaledwie 32 lokali z wewnętrzną drogą dostępną tylko dla jego mieszkańców, zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł84,20 m² 15 914,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Młodnik Bukowska II oraz III etap | Nowoczesne domy szeregowe | Ławica Już w sprzedaży II etap bestsellerowej inwestycji Młodnik Bukowska w nowej, odważnej odsłonie. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

879 000 zł86 m² 10 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Atrakcyjny i funkcjonalny dom z przytulnym ogródkiem na kameralnym osiedlu wspaniała lokalizacja w willowej dzielnicy Poznania *** Dom Gotowy Do Odbioru *** ~~ Oferta bezpośrednia bez.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Komfortowy domy o powierzchni 82m2 z ogródkiem na kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł120,19 m² 11 223,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł120 m² 6 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu w zabudowie szeregowej, położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania Smochowice, przy kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł25 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:292 m²

Transakcja Z licencjonowanym pośrednikiem bezpieczną transakcją Przedmiotem sprzedaży jest dom letniskowy na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. 23 lutego przy ul. Umultowskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł110,61 m² 8 444,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Kameralne i funkcjonalne domy w Poznaniu - tylko 5 minut od Ronda Rataje. Budowa dwóch pierwszych domów już się rozpoczęła - najlepszy moment na dopasowanie lokalu do Twoich potrzeb. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 313 000 zł137,80 m² 9 528,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł72 m² 10 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Segment 72 m z lokalem usługowym na parterze i częścią mieszkalną na piętrze. Atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć prowadzenie biznesu z wygodnym mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł72 m² 10 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

667 500 zł78,53 m² 8 499,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Ostatni wolny lokal w I etapie inwestycji. Bliźniak na sprzedaż - Poznań, szczepankowo, ul. Biesiadna Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł120,19 m² 11 223,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł78,53 m² 8 901,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

II etap już w sprzedaży. Dostępne wszystkie lokale w bliźniakach. Bliźniak na sprzedaż - Poznań, szczepankowo, ul. Biesiadna Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł339,60 m² 4 652,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny W trakcie budowy o docelowej pow. 339,60 m2, znajdujący się w południowo-zachodniej części Poznania - Junikowie, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł73,35 m² 14 996,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:343 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł167 m² 8 083,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:308 m²

Opis Z przyjemnością prezentuję Państwu okazję zakupu domu w zabudowie bliźniaczej na poznańskich Smochowicach. Dom o łącznej powierzchni 167 m2 z ogrodem ok. 175 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł111,64 m² 6 440,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Promocja kup dom 40 tyś taniej! *oferta ograniczona czasowo Inwestycja Przyjazna 2 - Domy w zabudowie szeregowej, szczepankowo, poznań Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł410 m² 6 582,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyobraź sobie dom idealny. Wyposażony w nowoczesne technologie. Energooszczędny. Nowoczesny. Bezpieczny. Idealny dla Ciebie i Twojej rodziny. Dom, który wykończysz i dostosujesz do swoich.

Szczegóły ogłoszenia

1 645 000 zł150,46 m² 10 933,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poznaj naszą ofertę sprzedaży pięciu nowych budynków w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w kameralnej lokalizacji na poznańskich Podolanach. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł111,82 m² 7 413,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Inwestycja przyjazna- zapraszamy na dzięń otwarty 25.04 w godzinach 11:00-13:00 Nowoczesne domy w Szczepankowie - Twój azyl! Marzysz o nowoczesnym domu w jednej z najbardziej.