dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

468 999 zł38,13 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z tarasem i ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

442 416 zł36,69 m² 12 058,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dlaczego jasielska to świetna decyzja? Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

502 584 zł38,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu komfortowego mieszkania o powierzchni **38,96 m ** w nowoczesnym budynku na poznańskich Winogradach. Mieszkanie znajduje się na **3/10 piętrze** i charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

918 240 zł76,52 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogromne, niezwykle jasne mieszkanie Z ogromnym balkonem - malta, ul. Klemensa mikuły, poznań Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu bardzo wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

440 000 zł34 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

1 493 589 zł82,52 m² 18 099,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części Poznania. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie komfort, styl.

Szczegóły ogłoszenia

446 773 zł36,66 m² 12 186,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

477 490 zł35 m² 13 642,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawna, duża kawalerka o powierzchni aż 35m2 z balkonem od strony zachodniej. Dwa duże okna w salonie z aneksem umożliwiają wyodrębnienie osobnej sypialni. Klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

770 388 zł59,72 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji | brak podatku pcc | Rabat 10 15% u partnerów na materiały wykończeniowe oraz elementy dekoracyjne. Na sprzedaż elegancki i funkcjonalny apartament o powierzchni 59,72.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł60,12 m² 13 140,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania. I są mieszkania, do których chce się wracać. Ta 3-pokojowa przestrzeń o powierzchni blisko 60 m z prywatnym ogrodem 73 m to idealna alternatywa dla segmentu - bez.

Szczegóły ogłoszenia

602 000 zł49,29 m² 12 213,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł65,92 m² 11 453,28 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Starołęka - nowozabudowywana dzielnica Poznaniaków , mieszkanie : przestronna trójka z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł49 m² 13 877,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nieruchomości z duszą, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym luksusem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w całkowicie zrewitalizowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

689 715 zł51,09 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

781 830 zł65,70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na mapie poznania Kameralna przestrzeń skrojona pod Twój styl życia. Poznaj unikatową architekturę nowej inwestycji na Smochowicach - kameralny, trzykondygnacyjny budynek, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

403 384 zł31,27 m² 12 900,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam komfortową kawalerkę w inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

694 376 zł47,56 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Bezpośrednio! brak podadtku pcc , brak prowizji Cena 694 376 zł + dodatkowo możliwość zakupu miejsca w hali garażowej. Oferuje na sprzedaż w stanie deweloperskim ,komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł65,82 m² 6 457 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ostatni 3 pokojowy apartament w miejscowości Wysoka w gminie Międzyrzecz nad jeziorem Paklicko Małe. Idealny na wypoczynek dla mieszkańców Poznania (dojazd w 80 minut).

Szczegóły ogłoszenia

1 112 643 zł75,69 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wysokie pomieszczenia do 2,9 m potęgują wrażenie przestrzeni i lekkości. Duże, drewniane okna wpuszczają więcej światła dziennego, dzięki czemu wnętrza są jasne i pełne energii.

Szczegóły ogłoszenia

828 726 zł74,66 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

785 758 zł74,55 m² 10 540,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Możliwość wejścia na budowę! Mamy w ofercie wszystkie mieszkania z tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

506 898 zł40,23 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

1 242 495 zł94,09 m² 13 205,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament 4pokojowy w samym centrum Jeżyc z dwoma balkonami 94.09m2 - wyjątkowa promocja z 1 307 889 zł na 1242495 zł Nowe apartamenty Jeżyce - jedynie 3 km od centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

608 445 zł45,07 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tą ofertę. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia mają dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

735 564 zł73,63 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe 4 pokoje z ogromnym ogrodem (256 m ) - Oszczędzasz ponad 50 000 zł! Szukasz przestrzeni dla rodziny, ale nie chcesz czekać latami na budowę? Mamy to! Oferujemy przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

709 250 zł73,65 m² 9 630 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie 20 Mieszkań - Silny Potencjał Inwestycyjny Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji i brak pcc = natychmiastowy zysk na wejściu Brak podatku pcc oraz prowizji to realna przewaga.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł41 m² 13 170,73 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

415 042 zł33 m² 12 577,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem i tarasem położona w atrakcyjnej części Jeżyc - idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Funkcjonalny układ z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

525 953 zł41,01 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zapraszam do kontaktu również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł30,83 m² 13 460,91 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,83 m , położona na 3 piętrze nowoczesnego budynku realizowanego przy ul. Lechickiej 65 w Poznaniu. To propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 354 814 zł85,72 m² 15 805,11 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Premium 85,72 m | Centrum Poznania | 0% Prowizji Wyjątkowy, przestronny apartament w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w ścisłym centrum Poznania. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

471 127 zł41 m² 11 490,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 41m2 + balkon 4,5m2. Ustawny salon z aneksem i wyjściem na balkon oraz przestronna sypialnia, która ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 700 zł55,20 m² 18 801 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży jedno z bardziej atrakcyjnych mieszkań w nowoczesnym kompleksie położonym u zbiegu ulic Hawelańskie, ziarnistej i Naramowickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

607 185 zł39,30 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja powstała w jednej z najszybciej zmieniających się dzielnic miasta - na Wildzie - łącząc nowoczesną architekturę, wysoki standard i doskonałą lokalizację blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

564 455 zł42,30 m² 13 344,09 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo komfortowej kawalerki o powierzchni 42,30 m2 na 7 piętrze z balkonem i widokiem na zieleń, w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł34,67 m² 12 662 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła. -salon ma 22 metry, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

667 880 zł49,80 m² 13 411,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wydanie lokali- wiosna 2025. Mieszkanie z loggią i tarasem na dachu budynku! Inwestycja realizowana na terenach rewitalizowanego folwarku Starołęka Wielka przy parku ze starodrzewem pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

477 600 zł42,49 m² 11 240,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42,59 m² 14 064,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# zakup bez prowizji # gotowe od ręki - Zobacz na żywo. . . . . . . . . . . . . . . . - - - mieszkanie Z widokiem na stadion - - - przy lesie marcelińskim - - - mieszkanie 2-pokojowe 42,59 m2 - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

794 276 zł59,72 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/10