dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 100 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

685 000 zł49 m² 13 919,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dobrym układem na popularnym osiedlu Bajkowym w Poznaniu. Idealna propozycja na start - dla młodych par, singli lub rodzin z dzieckiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielerzewskiej

Starołęka,Poznań

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się, z ofertą praktycznie nowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43 m2 Mieszkanie, znajduję się na 6 piętrze w 8-mio piętrowym bloku, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łazarz,Poznań

759 000 zł73 m² 10 400,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

M i E S Z K A N I E Masz dość propozycji nieruchomości, których salon jest wielkości garderoby? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Smochowice,Poznań

850 000 zł184 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, piętrowy w zabudowie bliźniaczej wybudowany w latach 80tych, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 183,6 m2 ( całkowitej ok 250 mkw ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Chcesz zamieszkać w spokojnej zielonej dzielnicy? A może marzysz o porannej kawie na tarasie? to tutaj! lokalizacja: z przyjemnością polecam na sprzedaż duże 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

2 100 000 zł395 m² 5 316,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biurowiec na sprzedaż ul. Grunwaldzka 104 Biurowiec w centralnej części poznańskiego Grunwaldu jest idealną lokalizacją dla firm poszukujących siedziby dobrze skomunikowanej o czytelnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

634 123 zł58 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Grunwald, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynarzewska

Grunwald,Poznań

385 000 zł37 m² 10 335,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Kontakt: dzisiaj mam przyjemność przedstawić Państwu naszą nową ofertę mieszkania do sprzedaży. Jest to wyjątkowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

398 000 zł98 m² 4 069,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą atrakcyjnego lokalu użytkowego blisko 100 m2 zlokalizowanego na Poznańskich Jeżycach przy ulicy Żurawiej. 0 % prowizji atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilda,Poznań

1 120 000 zł76 m² 14 789,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z tarasem i balkonem na Wildzie Poznań Cena: 1 120 000 zł Powierzchnia: 75,73 m Układ: 3 pokoje + taras + balkon Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Poznań

Jeżyce,Poznań

427 000 zł121 m² 3 528,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy lokal użytkowy w suterenie zadbanej kamienicy w centrum Jeżyc Oferowany lokal jest połączeniem dwóch odrębnych lokali położonych w wysokiej suterenie Główny lokal jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Wola,Poznań

640 000 zł500 m² 1 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wolna od prowizji biura. Oferujemy na sprzedaż przygotowany pod inwestycję, świetnie zlokalizowany grunt przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - 2 działki budowlane o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwa

Chartowo,Poznań

629 000 zł50 m² 12 630,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m , położonego w zielonej i spokojnej części Poznania, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gwiaździsta

Grunwald,Poznań

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio lub za pośrednictwem licencjonowanego biura sprzedaży, atrakcyjną nieruchomość na ulicy Gwiaździstej w Poznaniu. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Piekary,Poznań

999 000 zł62 m² 16 159,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyobraź sobie poranek, w którym budzą Cię pierwsze promienie słońca nad dachami Starego Miasta, a do ulubionej kawiarni schodzisz w przysłowiowych kapciach. Tak wygląda codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczyńska

Grunwald,Poznań

715 000 zł63 m² 11 349,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Panoramiczny apartament z widokiem na Poznań ul. Górczyńska ***biura*** Szukasz mieszkania, w którym jakość, przestrzeń i design idą w parze? Poznaj wyjątkowy, dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Ogrody,Poznań

410 000 zł47 m² 8 779,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 46,7 m , położonego w doskonałej lokalizacji w Poznaniu, przy ul. Szamotulskiej. To propozycja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

465 000 zł46 m² 10 108,70 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja 2 pokoje z balkonem - 46 m - Os. Bolesława Chrobrego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na 7. piętrze w zadbanym, wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosińskiego

Wilda,Poznań

360 000 zł33 m² 10 999,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa kawalerka po remoncie W poznaniu Po remoncie | Gotowa do zamieszkania lub wynajmu | Zadbany budynek | Cicha lokalizacja od podwórza | Rolety elektryczne ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

1 990 000 zł250 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Dom na sprzedaż Adres: szczepankowo 62D, poznań Rok budowy: 2001 Powierzchnia domu: 250 m Powierzchnia działki: 1200 m Rodzaj budynku: dom wolnostojący Cena: 1 990 000 Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

999 000 zł150 m² 6 653,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1910

Dochodowa nieruchomość o charakterze inwestycyjnym - 150 m gotowe pod wynajem! Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 150,15 m , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grunwald,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

895 000 zł112 m² 7 991,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Na sprzedaż mieszkanie z duszą, położone w jedynej w swoim rodzaju neogotyckiej kamienicy, wybudowanej w 1898 roku dla Margerety Gruder, projektu Hermana Bemmera i Paula Preula,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Złotowska

Ławica,Poznań

4 595 000 zł6 294 m² 730,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6 294 m2. Oferowany teren zlokalizowany jest na poznańskiej Ławicy, w rejonie ul. Złotowskiej. Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Wola,Poznań

1 440 000 zł1 000 m² 1 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przygotowany pod inwestycję, świetnie zlokalizowany grunt przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - cztery działki budowlane, o łącznej powierzchni 1000 m2, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Stary Rynek

Stare Miasto,Poznań

5 900 000 zł649 m² 9 085,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Województwo wielkopolskie, poznań, ulica Stary Rynek 51. Powierzchnia użytkowa budynku 649,40 m2. Działka o obszarze 0,0205 ha, zabudowana budynkiem o charakterze kamienicy wielkomiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

822 296 zł75 m² 10 897,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o wyjątkowym mieszkaniu, które łączy w sobie przestrzeń, funkcjonalność i niepowtarzalny styl? Lofty Matejki to oferta dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

899 999 zł65 m² 13 906 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie z dwoma balkonami na os. Zielone Zacisze tuż przy lasku Marcelińskim. Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Poznań

Krzesiny,Poznań

6 520 000 zł50 972 m² 127,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Działka położona na Krzesinach u zbiegu ulic Garaszewo i Krotoszyńskiej. W studium przeznaczona pod zakłady przemysłowe, w tym wysokich technologii, bazy, składy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skoczowska

Starołęka,Poznań

624 100 zł58 m² 10 684,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Absolutnie wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe, z wyjściem na balkon. Miejsce postojowe w cenie Klucze do odbioru po akcie notarialnym! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku.