dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 117 ogłoszeń

795 000 zł81,30 m² 9 778,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego w historycznej kamienicy w samym centrum Poznania. Nieruchomość znajduje się przy ul. Ratajczaka i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł29,96 m² 13 317,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup kawalerkę na zielonym Piątkowie i zacznij nowy etap w komfortowej przestrzeni dopasowanej do Twoich potrzeb! Idealne miejsce na start. Nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł470 m² 17 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Cena podlega negocjacji + elastyczne warunki zakupu Cena 82000000, cena do negocjacji! Płacisz jak Tobie wygodnie. Mogą być raty, spłata w formie prac budowlanych dla właściciela posesji oferty.

Szczegóły ogłoszenia

624 100 zł58,41 m² 10 685 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek D lokal: DC.1.5, loggia: 2,70 m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł ( powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

995 000 zł86,04 m² 11 564,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowe mieszkanie / apartament z ogrodem w spokojnej okolicy - Poznań, smochowice/krzyżowniki Na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 86,04 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 090 zł175 m² 6 891,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferta sprzedaży modułów biznesowych w urbanbox Park Komorniki koło Poznania. Urbanbox Park Komorniki to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 145 zł39,49 m² 14 969,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa na poznańskich Jeżycach - odbiór już w II kwartale 2026 roku. Budynek w końcowej fazie realizacji, trwa etap rezerwacji mieszkań. Kupujący: nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

507 964 zł33,64 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Ekluzywna inwestycja Wierzbowy Park znajduje się w sercu Poznania, w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się i cenionych rejonów miasta.

Szczegóły ogłoszenia

471 631 zł28,61 m² 16 484,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Harmony Antoninek to unikalne osiedle mieszkaniowe, które łączy nowoczesność z kojącą bliskością przyrody. Kameralny charakter inwestycji, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł985 m² 1 065,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą w dzielnicy Smochowic w sąsiedztwie lasu. Możliwość zabudowy dwoma domami dwulokalowymi lub rezydencją. Plan ogólny: -.

Szczegóły ogłoszenia

775 060 zł59,62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

901 358 zł55,49 m² 16 243,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Miejskie impresje Bliskość wielowiekowej historii Poznania, kameralny urok dzielnicy i kojący wpływ nadwarciańskich krajobrazów splatają się w harmonijną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Urocze mieszkanie na Ratajach, os. Powstań Narodowych. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na osiedlu Powstań Narodowych w Poznaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł64,90 m² 9 243,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w niskim bloku (blok 4-piętrowy) na zielonym Osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł63,66 m² 13 572,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wynagrodzenie biura nieruchomości jest pokrywane przez Sprzedającego. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na poznańskim Grunwaldzie, ulica Kamiennogórska. Mieszkanie idealne dla: -singla, -pary, -osób.

Szczegóły ogłoszenia

442 442 zł28,73 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 371 m² 379,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Poznaniu przy ulicy Koszalińskiej (nr ew. działki 63, obręb Psarskie). Na sprzedaż pięknie położona, wśród lasów.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł59,40 m² 9 410,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m w sercu Naramowic przy ul. Naramowickiej. Mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł991 m² 479,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 991 m2 na nowo budowanym osiedlu domów jednorodzinnych w poznańskiej części Kiekrza. W ulicy dostęp do mediów: wody i prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł55,10 m² 14 065,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokoje, podwyższony standard, bardzo duża loggia, garderoba Kto: kacper tel.   Co: 3 pokoje, słoneczny salon z klimatyzacją i balkonem z widokiem na zielony dziedziniec,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł41 m² 14 268,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,98 m , które łączy nowoczesny układ z komfortem codziennego życia. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł68,90 m² 10 232,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

30 lat doświadczenia W nieruchomościach ___ ___ Jeżeli szukasz 3 pokoi w okazyjnej i korzystnej cenie zapraszam do obejrzenia mieszkania na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała propozycja dla osób szukających swojego zielonego kawałka ziemi, blisko swojego zamieszkania z dogodnym dojazdem do innych części miasta! Oferta szczególnie dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł69,68 m² 9 974,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 60 m , zlokalizowane w dwulokalowym budynku w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych, na skraju Lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 400 zł48,60 m² 11 366,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 990 zł120 m² 9 999,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament z trzema balkonami w sercu Poznania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł530 m² 12 264,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:114 m²

Polecam do sprzedaży kamienicę w odległości 150 metrów od płyty Starego Rynku w Poznaniu. Kamieniczka o powierzchni 530m2 (+ antresola) składa się z 6 kondygnacji. Budynek budowany.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,20 m² 12 055,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Powstań Narodowych w Poznaniu. Urządzone ze smakiem i dbałością o detale mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł83 m² 11 084,34 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,07 m w nowoczesnej i komfortowej inwestycji, która będzie mieścić się na poznańskich Winogradach. Lokal oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 647 zł28,72 m² 12 522,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe Mieszkanie 1-pokojowe - Idealne na Start lub pod Wynajem! (0% pcc, 0% Prowizji) Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub swojego pierwszego M ? Mamy ofertę, która zamyka temat dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł76,50 m² 11 437,91 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 861 zł36,01 m² 11 965,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,01 m2 oferowane w ramach komfortowej inwestycji mieszkaniowej w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł30,49 m² 12 758,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka na sprzedaż - Poznań, podolany | ul. Jasielska 7h, lokal A.3.43 (2/4) Pekabex Development JA_SIELSKA. Jeden z najlepiej położonych lokali w całej inwestycji. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł77,20 m² 9 313,47 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie bez obciążeń = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Mieszkanie o powierzchni i funkcjonalności szeregowca. Topowa lokalizacja! Na sprzedaż duże, jasne mieszkanie trzypokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46 m² 10 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje lokal użytkowy/mieszkalny Centrum św. Marcin. Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w kamienicy, o pow.46m2, położone w Centrum Poznania. Lokal dopuszczony zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

744 700 zł74,47 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy na parterze w nowym bloku wybudowanym w 2007 roku przy ul. Traugutta w Poznaniu. Doskonała lokalizacja, blok w ruchliwym miejscu na Wildzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł34,70 m² 11 815,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka po remoncie | klimatyczna kamienica | Poznań - Zawady, ul. Krótka Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 34,7 m , położona w klimatycznej, kameralnej kamienicy.