dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 131 ogłoszeń

1 236 000 zł141 m² 8 765,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:343 m²

Dom W cichej okolicy Z dużą intymnością. Dodatkowa przestrzeń W piwnicy na ewentualną działalność. Prezentujemy Państwu dom (połowa bliźniaka) o pow. 140m 2 z przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,10 m² 10 472,44 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ofertę prowadzi: anna Strzelczyk, tel.   idealna inwestycja pod wynajem! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, z prześwitem, usytuowane w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł51 m² 12 156,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Poznań, ul. Dąbrowskiego 144 2 pokoje, 51 m , po generalnym remoncie, niski czynsz Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 280 zł68,70 m² 11 430,57 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,70m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone, rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

772 400 zł73,24 m² 10 546,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek F lokal: fb.1.6, balkon: 6,30 m ) UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł ( powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł186 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:861 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę domu wolnostojącego, usytuowanego w niezwykłej lokalizacji przy ulicy Radziwoja w Poznaniu. To nieruchomość, która łączy spokojną, zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 000 zł59,47 m² 11 619,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odbierz klucze! Rodzinna przestrzeń z ogrodem aż 141m2 -zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta- >posiadam w ofercie także inne metraże oraz.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł600 m² 798,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży: działka budowlana w Poznaniu - Smochowicach nieopodal rekreacyjnych terenów Jezior Rusałka i Kierskie, z dobrym połączeniem z Centrum, przy cichej, spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł37 m² 11 216,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim odnowionym budynku z cegły przy ul. Antoniego Andrzejewskiego 12. Bardzo dobra lokalizacja zapewniająca spokój oraz bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 192 zł33,47 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie gotowe do odbioru wejdź - zobacz - kup Skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej Informacje telefoniczne 9:00 20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera Bez czekania.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczna transakcja Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w lokalizacji Poznań, osiedle Kwiatowe, ul. Krokusowa (grunwald / Junikowo).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł50,52 m² 13 638,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wysoki standard Z pełnym pakietem na start! gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: sandra turkiewicz   Na.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł93 m² 9 892,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

- oferta developerska - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokal z dużym ogródkiem w zabudowie bliźniaczej na małym, kameralnym osiedlu na Szczepankowie. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł55,21 m² 9 871,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji W ofercie 4 mieszkania - 3 pokojowe! Dwa na parterze, dwa na pierwszym piętrze. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł43,70 m² 11 510,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Poznań/rataje osiedle piastowskie Do sprzedaży funkcjonalne,ustawne mieszkanie o pow.43,70m2 zlokalizowane na 7piętrze /10 piętrowego bloku ,na Osiedlu Piastowskim. Praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł45,43 m² 15 848,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

OD zaraz! zupełnie nowe! wykończone: ściany I sufity wygładzone, pomalowane, podłogi W panelach, łazienka Z sanitariatami, pełne oświetlenie. Wystarczy umeblowanie kuchni i pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 311 zł40,82 m² 12 330,01 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,82m2 znajdujące się na 1. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 908 039 zł98,19 m² 19 432,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Unikatowy penthouse W prestiżowej inwestycji W centrum poznania 0% prowizji od kupującego oraz wysokie rabaty Topowa lokalizacja | Duży taras i loggia | Dwupoziomowy | Reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł93 m² 9 892,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł52,87 m² 12 464,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szweykowskiego w Poznaniu - w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (kampus.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł236 m² 6 987,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Na sprzedaż segment bliźniaka z potencjałem mieszkalno-biurowym Poznań, grunwald Na sprzedaż prawy segment budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej , położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł312 m² 11 826,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na Podolanach, 2003r, o rozłożystej bryle, budowany z rozmachem, z wykorzystaniem najlepszym możliwych materiałów dostępnych na etapie budowy. Zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,20 m² 12 991,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ataner trzypokojowe z balkonem - Polanka tuż obok Jeziora Maltańskiego mieszkanie 3-pok. Z osobną kuchnią 2 łazienkami I balkonem lokalizacja Nowe Miasto (łacina, polanka, ul. Katowicka).

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł48,20 m² 9 502,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działki budowlane o powierzchni od 1000 do 1636m2 m2 położone w Radojewie niedaleko lasu i rezerwatu meteorytów Morasko. Okolica stanowi wymarzone miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł185 m² 5 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom z potencjałem - stwórz tu coś wyjątkowego Niektóre nieruchomości kupuje się takie jakie są. Inne kupuje się dla możliwości, które oferują. Dom przy ul. Orkana 55 w Poznaniu należy.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł1 760 m² 4 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Możliwość negocjacji ceny zapraszamy do rozmów i wypracowania optymalnych warunków zakupu lub najmu. Funkcjonalna hala magazynowo-przemysłowa o powierzchni 1760 m z dodatkowym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 718 000 zł80,32 m² 21 389,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament premium nad brzegiem Warty | River Park | centrum miasta Prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 80,32 m2, położony w kameralnej inwestycji River Park nad brzegiem Warty. To.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł51,80 m² 10 212,36 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Poznań, ogrody, ul. Waryńskiego 7. Komunikacja miejska, ale również tereny zielone na wyciągnięcie ręki. Na sprzedaż M3.

Szczegóły ogłoszenia

1 083 405 zł81,89 m² 13 230 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Jeśli interesuje Cię inny metraż spotkajmy się, a znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł38,20 m² 12 434,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

** oferta bez prowizji ** Doskonała oferta dla osób poszukujących mieszkania na start, lub dobrej inwestycji pod wynajem. Kompaktowa doskonale zaprojektowana kawalerka z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 701 000 zł106,17 m² 16 021,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Polecam na sprzedaż mieszkanie w nowo remontowanej kamienicy przy ul. Gwarnej w Poznaniu, w budynku frontowym z początku XX wieku położonej w centrum Poznania. Kamienica podczas.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł56,55 m² 14 323,61 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z rewelacyjnym, wykończonym mieszkaniem położonym w nowszym budynku na Winogradach (przy granicy z dzielnicą Naramowice) w Poznaniu. Uwaga: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

591 260 zł1 598 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana- pokrzywno- 1598 m z Warunkami Zabudowy Twój azyl w zielonej części Nowego Miasta Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł87,80 m² 9 908,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 4 pok, miejsce parkingowe, garaż Świetne mieszkanie pod kancelarię, lub dla rodziny, z miejscami postojowymi, garażem zobacz! Polecam-4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,8mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł91,10 m² 11 416,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania na Naramowicach? Ta oferta może być początkiem bardzo dobrej decyzji. Na wszystkie pytania odpowiedzą Państwu: aleksandra Łyszczak   oraz Anna.

Szczegóły ogłoszenia

1 510 411 zł105,13 m² 14 367,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Jeśli interesuje Cię inny metraż umówmy się na spotkanie, a znajdziemy dla Ciebie wymarzone M. Zostań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 990 zł41,27 m² 13 326,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,27 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji mieszczącej się w dzielnicy Grunwald niedaleko Lasku Marcelińskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 600 zł42,49 m² 11 240,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 676 zł65,93 m² 13 039,22 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł63 m² 11 825,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu blisko natury - bez prowizji i bez pcc! Szukasz mieszkania, które łączy komfort życia w mieście z kameralnym otoczeniem zieleni? Ta oferta spełni.