dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 120 ogłoszeń

1 190 000 zł233 m² 5 107,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjny dom parterowy w stylu hiszpańskim, o powierzchni 223 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe, słoneczne mieszkanie, położone na poznańskim Chwaliszewie, przy ul. Czartoria. ( ok ul.Garbary, Chwaliszewo). Apartamentowiec, w którym znajduje się mieszkanie został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 188 zł107,46 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam osiedle 3-piętrowych budynków w układzie po 4 mieszkania na każdym piętrze. Nowe mieszkania zostały zaplanowane tak, aby każda z rodzin, które tu zamieszka mogła się cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł64,83 m² 11 553,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Budynek w trakcie budowy, zakończenie prac do końca 2026 r. - inwestycja deweloperska - malta Wołkowyska Oferujemy cesję umowy deweloperskiej dot. mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 64,83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

670 000 zł86,60 m² 7 736,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie w centrum | kamienica | dwustronne | 86,6m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i klimatycznego mieszkania w Poznaniu przy ul. Górna Wilda. To.

Szczegóły ogłoszenia

699 711 zł48,49 m² 14 430,01 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,49 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji mieszczącej się w dzielnicy Grunwald niedaleko Lasku Marcelińskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł101 m² 12 871,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 101 m , położone w kameralnej willi miejskiej z 1939 roku przy ul. Pamiątkowej na poznańskiej Wildzie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł107 m² 10 271,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Biuro nieruchomosci abak poleca do sprzedaży lokal mieszkalny O powierzchni 106,6 m2 Budynek, w którym znajduje się lokal, mieści się przy ul. Kraszewskiego w pobliżu skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł35,50 m² 12 366,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Marzy Ci się szybki dojazd do centrum, a jednocześnie spokój po pracy? Chcesz mieć wszystko pod ręką sklepy, szkoły, parki i komunikację? Tutaj znajdziesz idealną równowagę! Na.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł66,83 m² 9 561,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Okolica Zielony Dębiec Przestronne, rodzinne 3 pokojowe mieszkanie, 63,09 m2 (wpis w księgę wieczystą 66,83 m2) w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,20 m² 10 281,39 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Jeśli szukacie mieszkania w centrum, ale zależy Wam też na ciszy, świetle i możliwości urządzenia przestrzeni po swojemu - ta oferta może być bardzo dobrym punktem wyjścia. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 525 zł41 m² 12 622,56 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jasne mieszkanie dwupokojowe z balkonem. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 41m2 + balkon 5,56m2. Mieszkanie położone jest od strony południowo-wschodniej , ma 3 okna w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

390 579 zł26,57 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca z duszą, które nie przytłacza metrażem, ale zachwyca możliwościami? M24 na 1. piętrze budynku B1 w Loftach Grunwaldzka udowadnia, że na 26,57 m można stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 510 zł38,74 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 700 zł82,67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowo mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem. Mieszkanie jest częścią nowoczesnego kompleksu mieszalnego w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska W mieście i w otoczeniu natury Osiedle Ziębicka 30 jest zlokalizowane na zachód od centrum Poznania. Okolica jest pełna terenów zielonych otacza ją wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł54,38 m² 10 849,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 54,38 m położonego w zabytkowej kamienicy przy ul. Woźnej jednej z ładniejszych uliczek prowadzących na Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 035 500 zł103,55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Starannie zaprojektowany, dwupoziomowy apartament z dużymi przeszkleniami w kameralnym budynku w pobliżu Rezerwatu przyrody Żurawiniec oraz Lasu Umultowskiego na osiedlu Różany Potok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 099 zł43,44 m² 11 742,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje 43 m , 3 piętro - balkon od zachodu! Sklepy, tramwaj, szkoły i tereny zielone - wszystko pod domem. ->zadzwoń 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00 (również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł101 m² 6 920,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Najtańszy dostępny dom z ogródkiem (69 m) na Osiedlu Natura w Biedrusku Lokale z widokiem na teren zielony, staw wyposażone w okno hs w salonie. Dostępne również szeregi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

610 304 zł60,96 m² 10 011,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które zachwyca przestrzenią, daje poczucie prywatności i zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych inwestycji? M12 w budynku B2 to wyjątkowa przestrzeń. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48,80 m² 11 987,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje wraz z piwnicą, mieszkanie na sprzedaż, piątkowo, poznań Serdecznie polecam Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie: 2 niezależne pokoje z dwoma balkonami i przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

656 740 zł46,91 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny, gustowny 2 pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Młyn nad Cybiną, ul. Sarnia Szukasz nowoczesnego i urządzonego mieszkania w wyjątkowym miejscu? Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł40,60 m² 12 561,58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bliźniąt (os. Zodiak) na poznańskich Ratajach. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze 7-piętrowego bloku z 2001 roku z dwoma windami. Na.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł503 m² 1 669,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam zabudowaną działkę budowlaną o pow. 503 m2, położoną przy ul. Bursztynowej w Naramowicach w Poznaniu. Nieruchomość zabudowana jest małym budynkiem mieszkalnym z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 271 zł40,17 m² 12 180,01 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,17m2 znajdujące się na 3. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł67,11 m² 9 238,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ofertę prowadzi Luiza Jabłońska, tel.   Polecam do kupna przestronne mieszkanie o niezależnym układzie pomieszczeń: 3 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, osobne wc oraz korytarz (do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł35 m² 15 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Wolne od zaraz Ofertę prowadzi Luiza Jabłońska, tel.   Polecam do kupna mieszkanie położone na I piętrze w niskim bloku. Budynek znajduje się na Grunwaldzie - Marcelinie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł30,87 m² 14 544,87 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka zaprojektowana z myślą o funkcjonalności! Szukasz własnego mieszkania, które będzie świetnym początkiem na rynku nieruchomości lub bezpieczną inwestycją pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 133 000 zł1 133 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ag o pow. 1133 m2 położona przy ul. Lutyckiej w Poznaniu, w okolicy ronda Dembowskiego (pot. Obornickiego) bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 (starej A2). Uzbrojenie: pełne.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł160 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

:link do strony :KONTAKT DO AGENTA Bogusław Zalewski  

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 000 zł65 m² 10 876,92 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 65 m z dużym balkonem (7,37 m ). Największym atutem jest przestronny salon (25,44 m ) z ekspozycją południową -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 000 zł53,89 m² 11 059,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 123 200 zł864 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane przy ul. Cieszkowskiego wśród zabudowy jednorodzinnej, bliźniaczej i szeregowej: parametry: - powierzchnia: działka nr 24/16 o pow. 623 m2 Działka nr 24/29.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 090 zł45,34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tę ofertę. Salon z aneksem kuchennym ma dużą ilość światła.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł748 m² 1 295,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana 748 M2 Z wydanymi warunkami zabudowy pod dom wolnostojący na winiarach/winogradach ul. Przyłuskiego (działka na końcu ślepej, spokojnej ulicy) działka idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł140 m² 11 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż: nieruchomość przy ul.Obornickiej 252a ( skrzyżowanie z ul. Suszki ). W skład oferty wchodzi domjednorodzinny wraz z działającym zakładem wulkanizacyjnym i przyległym.

Szczegóły ogłoszenia

1 762 000 zł110,73 m² 15 912,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji przy zakupie. To piękne czteropokojowe mieszkanie znajduje się w inwestycji zaprojektowanej zgodnie z ideą 15 minutowego miasta tj - bliskość parków, sklepów, paczkomatów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 587 000 zł159,80 m² 9 931,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy 160 m2, 4 pokoje, ul. Wawrzyniaka, jeżyce Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, przestronnego, czteropokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam na prezentację oryginalnego mieszkania znajdującego się na poznańskiej Śródce. Jest to poddasze zaadaptowane na cele mieszkaniowe, mogące być idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących.