dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 120 ogłoszeń

629 000 zł66,50 m² 9 458,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Mieszkanie z parkingiem w cenie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,5 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w kamienicy na Jeżycach. Kamienica z czerwonej cegły, 3.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł26,57 m² 19 570,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, nazywam się Julia i zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą eleganckiego apartamentu przy ulicy Półwiejskiej 47! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64 m² 14 046,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz gotowego mieszkania z nowoczesnym wykończeniem, ale z możliwością aranżacji dodatków we własnym stylu? To oferta dla Ciebie. Zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają realistyczne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 207 m , położony przy ul. Strzeleckiej w Poznaniu. Lokal znajduje się na parterze, wysokość pomieszczeń 280-290 cm. Najważniejsze informacje: >.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 299 000 zł111,54 m² 11 646,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Brak opłaty pcc. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 111,54 m , położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 000 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki w Poznaniu (nowe Miasto, szczepankowo), zlokalizowanej przy ul. Wdzięcznej. Teren jest w mpzp uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł28,80 m² 11 423,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kup wymarzone M i zamieszkaj na zielonym Dębcu ciesząc się mieszkaniem i wymarzoną, spokojną lokalizacją! Mieszkanie znajduje się na bardzo spokojnym osiedlu wybudowanym na przełomie lat.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł74 m² 9 986,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację wyjątkowej nieruchomości, położonej przy os. Stefana Batorego Mieszkanie jest sprzedawane po remoncie! Gotowe do wprowadzenia lub na wynajem. Wszysto po wymianie łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 865 zł60 m² 10 431,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, narożne 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy na poznańskich Naramowicach. Ostatnie mieszkanie, zwolniło się z rezerwacji!.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł485 m² 11 340,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość w prestiżowej lokalizacji - tuż przy Cytadeli, z bezpośrednim widokiem na park z jednego domu. To prawdziwa okazja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł26,38 m² 13 608,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka, świeżo po remoncie, zlokalizowana przy ul. Wybickiego na Wildzie - idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i świetną lokalizację! Mieszkanie ma powierzchnię 26,40.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł95 m² 23 157,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Penthouse z tarasem na dachu w Kamienicy pod Szczerbatym. Na sprzedaż penthouse usytuowany na V piętrze Kamienicy pod Szczerbatym jednego z najbardziej charakterystycznych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 660 m² 601,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka wymarzony dom, okolica jaśkowiaka, front 30 M, mpzp, polecam! Wyjątkowo ładną działka rezydencjonalna, pięknie położona w cichej okolicy, wśród nowej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 758 zł63,70 m² 12 806,25 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wygodne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem w samym sercu Jeżyc. W okolicy wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia. Wygodna przestrzeń - 3 pokoje - 64mkw.: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 000 zł28,40 m² 16 690,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w centrum Poznania, górna Wilda, idealna lokalizacja blisko zieleni i miejskiego życia! w sprzedaży różne powierzchnie, zapytaj! stan deweloperski Nowoczesne 28 m z.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,35 m² 11 521,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zastanawiasz się nad miejscem, które zaoferuje Ci przestrzeń domu w tętniącym życiem centrum miasta? A może szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Odkryj apartament M11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł59,55 m² 11 234,26 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 59,55 m2 położone w Poznaniu przy ulicy Wagrowskiej, na granicy Rataj i Starołęki (w pobliżu rondo Żegrze) Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł220 m² 11 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:507 m²

Dom wolnostojący w Poznaniu - ul. Radosna 63 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 250 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 507 m przy ul. Radosnej 63.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł29,50 m² 13 491,53 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe położone na Dębcu, ul. Łozowa. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących własnego lokum z bliskością komunikacji miejskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 672 zł59,63 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezposrednio! Cena 858 672 zł +dodatkowo możliwość zakupu miejsca w hali garażowej. Oferuję na sprzedaż w stanie deweloperskim , komfortowe i bardzo jasny apartament na Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 300 zł51,12 m² 16 829,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji dla kupującego! Odbiór kluczy koniec roku 2025. Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką ds. nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł53,30 m² 13 696,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego przy ul. Wilczak 20, na jednym z najbardziej rozpoznawalnych, nowoczesnych osiedli na poznańskich Winogradach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 592 zł55,84 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest balans.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł86 m² 10 453 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowoczesna przestrzeń do życia przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł109,36 m² 13 707,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z 100 m ogrodem | wysoki standard | Poznań Malta Na sprzedaż przestronne, pięknie zaprojektowane mieszkanie o łącznej powierzchni 109,36 m (.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż zadbana działka rod im. A. Paszowiaka o powierzchni 550 m , idealna do wypoczynku przez cały sezon, a nawet całorocznego użytkowania. Na działce znajduje się funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł250 m² 9 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania Smochowicach.

Szczegóły ogłoszenia

554 760 zł1 206 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jeśli marzysz o wybudowaniu domu na działce z potencjałem w pięknym miejscu to Szczepankowo z pewnością Cię zachwyci. Lokalizacja Szczepankowo - część miasta Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 376 zł47,56 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Bezpośrednio! brak podadtku pcc , brak prowizji Cena 694 376 zł + dodatkowo możliwość zakupu miejsca w hali garażowej. Oferuje na sprzedaż w stanie deweloperskim ,komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje | 50 m | 2 balkony | winda | zawady Możliwość kupna miejsca w hali garażowej. Nowe mieszkanie, które daje dokładnie to, czego dziś szukają kupujący: światło,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł1 000 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:962 m²

Do sprzedaży hostel pracowniczy o powierzchni całkowitej 1000m2. Budynek dwukondygnacyjny ocieplony ,okna pcv , ogrzewanie gazowe , podłączony do sieci wodno- kanalizacyjnej. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł55,90 m² 10 644,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,9m znajdujące się na poznańskich Winiarach w sąsiedztwie Uniwersytetu Przyrodniczego. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 013 zł32,43 m² 13 907,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 32,43 m2 na 6 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł112 m² 7 580,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena: 849 000 zł Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 112 m , położone w zadbanej kamienicy przy ul. Głównej w Poznaniu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł82 m² 10 719,51 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne i świetnie zaprojektowane mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m + duża loggia 8,67 m , zlokalizowane na Ratajach - w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł120 m² 12 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 911 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m , położony na dużej, ogrodzonej działce 1911 m w Poznaniu, przy ul. Rzecznej. Budynek z lat 60., z płaskim dachem (tzw.

Szczegóły ogłoszenia

679 424 zł58,28 m² 11 657,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek G lokal: g.0.2, ogródek: 15,4 m, taras: 6,oo m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł611 m² 1 471,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy nieruchomość gruntową zlokalizowaną w zachodniej części Poznania w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Ogrody, przy ulicy Wiosennej. Szczegóły oferty: powierzchnia działki:.