dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 121 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 121 ogłoszeń

1 380 000 zł140 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 451 zł39,40 m² 14 250,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2.pokojowe 39,4m2, znajdujące się na 9.piętrze w inwestycji PREMIUM Dodatkowo - balkon. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

1 762 000 zł110,73 m² 15 912,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji przy zakupie. To piękne czteropokojowe mieszkanie znajduje się w inwestycji zaprojektowanej zgodnie z ideą 15 minutowego miasta tj - bliskość parków, sklepów, paczkomatów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł77 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam serdecznie do zakupu mieszkania o pow. 77 m2, składającego się z 4 pokoi, położonego na III piętrze w budynku 4. piętrowym, z pełną własnością, miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

446 974 zł36,94 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 005 zł61,35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Kupujesz bez prowizji i podatku pcc, co oznacza realne oszczędności!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 280 zł50,80 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 3 pokojowe - wysoka jakość, świetna izolacja, loftowy charakter Na sprzedaż oferuję komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycji zrealizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł30 m² 14 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Winogrady ul.Ziarnista/Hawelańska/Naramowicka Doskonała lokalizacja! BRAK podatku PCC BEZ PROWIZJI MIESZKANIE 2 pokojowe - 30 m2, 2 piętro, blok z windą CENA : 439.000 zł - miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł76 m² 9 697,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomosci Abak poleca na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,9 m , z bardzo dużym balkonem. Położone na 2 - ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł47,02 m² 19 013,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. Projekt obejmuje odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 420 zł27,34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na mapie poznania Kameralna przestrzeń skrojona pod Twój styl życia. Poznaj unikatową architekturę nowej inwestycji na Smochowicach - kameralny, trzykondygnacyjny budynek, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł125 m² 10 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Na sprzedaż bardzo zadbana połowa bliźniaka z 2014 roku. Dom regularnie serwisowany, z pełną dokumentacją przeglądów, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych inwestycji. Powierzchnia Parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł146 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości! Przedstawiamy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok.147 m , które znajduje się na popularnym osiedlu Winogrady - Os. Na Murawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 000 zł110,61 m² 8 444,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Kameralne i funkcjonalne domy w Poznaniu - tylko 5 minut od Ronda Rataje. Budowa dwóch pierwszych domów już się rozpoczęła - najlepszy moment na dopasowanie lokalu do Twoich potrzeb. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł42 m² 21 404,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestrzeń, w której nie musimy wybierać między pięknem, a funkcjonalnością. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości, która spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł45 m² 13 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45 m z ogródkiem i tarasem, parter, budynek z 2025 r. przy ul. Studniarskiego. Gotowe do wprowadzenia - bez dodatkowych nakładów. Układ: > salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowiec inwestycyjny z najemcą! Świetna lokalizacja ul. Nadolnik, poznań Serdecznie polecam na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 20 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł52 m² 11 480,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! na sprzedaż gotowiec inwestycyjny! Dwa niezależne apartamenty Lokal znajduje się w odrestaurowanej willi miejskiej przy targach Poznańskich, na urokliwej i kameralnej ulicy. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

2 419 000 zł89,91 m² 26 904,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

0% prowizji dla Kupującego - zakup bez dodatkowych kosztów! Poznaj ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających! Przedstawiamy przestronny, nowoczesny apartament zlokalizowany w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,60 m² 12 076,61 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jasne i gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2012 roku w Poznaniu, w rejonie ulicy Klaudyny Potockiej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 130 zł61,67 m² 13 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Nowoczesne i Funkcjonalne 3 Pokoje. Kupujesz bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł112 m² 7 580,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

English version below Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania w centrum przy ul. Grobla, w bliskiej okolicy terenów zielonych. Przestronne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł31,70 m² 11 324,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

**kawalerka 31,7 m do remontu z piwnicą 5/8 piętro, blok 1991 r., nowe okna, winda po remoncie Górny Taras Rataje, Poznań** Sprzedam przytulną kawalerkę o powierzchni **31,7 m ** na.

Szczegóły ogłoszenia

2 255 000 zł2 054 m² 1 097,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy Las | 2054 m | przestrzeń i spokój życia, pewność zysku. To oferta dla wymagających klientów, którzy szukają nie tylko działki, ale przede wszystkim miejsca z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł34,17 m² 10 213,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwa ekonomiczne pokoje blisko tramwaju - naramowice Zapraszam Państwa do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania usytuowanego na parterze w 1-piętrowym wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy w rewelacyjnej lokalizacji! Prestiżowa ulica Paderewskiego łącząca Stary Rynek z Placem Wolności. Dawny salon renomowanej firmy jubilerskiej W.Kruk. Lokal widoczny ze.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44,20 m² 13 325,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w trakcie remontu. Zdjęcia poglądowe w jakim stylu jest zrobione mieszkanie. Obecnie można jeszcze wprowadzić drobne zmiany podczas wykańczania. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

608 190 zł62,70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone na poznańskim Grunwaldzie na osiedlu Mikołaja Kopernika, przy ul. Jugosłowiańskiej o powierzchni 62.70m2 Mieszkanie zostało odnowione, parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 840 zł71 m² 9 856,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:29 m²

Park morasko - kameralne osiedle w harmonii z naturą Nowoczesne, energooszczędne domy w zabudowie szeregowej z prywatnymi ogródkami oraz miejscami postojowymi - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł34,49 m² 17 802,26 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, eleganckie 2 pokojowe mieszkanie z garażem i dużą loggią Poznań, jeżyce ul. Św. Wawrzyńca | inwestycja Colian Prezentuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 529 zł73,71 m² 8 459,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja inwestycyjna przy cytadeli | -3 300 zł/m | blokada ceny na2026 Instrument inwestycyjny z dyskontem wejścia 28% względem poprzedniej ceny m . Kupujesz w cenie sprzed kilku lat,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł34,66 m² 12 550,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach idealne dla młodych i seniorów Polecam komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,66 m w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł218 m² 7 105,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:109 m²

Szanowni Państwo, prezentuję wyjątkową ofertę w pożądanej lokalizacji Poznań, osiedle Różany Potok, plac Wiktora Degi (w sąsiedztwie kampusu Morasko). Na sprzedaż dom idealny dla firmy lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł92,25 m² 10 840,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, urokliwego oraz ustawnego 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką jest ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 000 zł600 m² 10 816,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajęta nieruchomość komercyjna na sprzedaż 7% roi Poznań 100% obłożenia. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wynajęta nieruchomość komercyjna złożona z kilku lokali, położona.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł54,85 m² 9 936,19 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie poznań/grunwald Na sprzedaż, z pięknym widokiem, jasne, 3-pokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone, w Poznaniu przy ul. Newtona. Mieszkanie Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł49 m² 10 204,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Doskonale skomunikowany punkt na mapie Poznania, 12 minut do centrum (kaponiera), jeden przystanek do Kampusu uam. Ceniona lokalizacja przez studentów (uam, uep, uap) oraz osoby ceniące dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł32,70 m² 11 773,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż kawalerka na poznańskich Jeżycach, ul. Mylna. Charakterystyka mieszkania: - metraż: 32,7m2 (piwnica w kw 2,7m2) - Piętro: wysoki parter. - stan techniczny: mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 865 zł59,50 m² 10 518,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! - Zobacz na żywo!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mieszkanie 4-pokojowe 59,5 m2 z poddaszem - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł33,08 m² 11 759,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży sporą kawalerkę na ul. Górki 17, w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 33,08 m2 usytuowane jest na 3 piętrze 5-piętrowego budynku z roku 2004. Budynek.