dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Winogrady

276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

276 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

399 900 zł31,27 m² 12 788,62 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc 2% Świetna okazja zarówno na pierwsze M, jak i pod dalszy wynajem! Dogodny dojazd do centrum miasta - przystanek tramwajowy w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł31,10 m² 57,88 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem - kawalerka lokalizacja: poznań, winogrady, ul. Księcia Mieszak I 20b specyfikacja: powierzchnia: 31,10 mkw. Mieszkanie znajduje się na VIII piętrze w bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł64,84 m² 16 810,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pachnące nowością, świeżo wykończone dopracowane w każdym szczególe mieszkanie pod klucz - Poznań Winogrady! Mieszkanie wykańczane "pod siebie", sprzedawane ze względu na zmianę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49,70 m² 9 657,95 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 2- pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Osiedlu Wichrowe Wzgórze. Przestronne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

689 000 zł64,90 m² 10 616,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

! oferta tylko W naszym biurze! Polecam ofertę przestronnego, czteropokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na osiedlu Wichrowe Wzgórze 33 Nieruchomość o pow. 64,9 m to.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł45,25 m² 16 243,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nigdy niezamieszkałe nowe mieszkanie dwupokojowe na Winogradach sprzedam! Do sprzedania zupełnie nowe dwupokojowe z oddzielną kuchnią na Winogradach przy ulicy Wilczak 16. Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

349 000 zł27 m² 12 925,93 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki zlokalizowanej na os. Przyjaźni 14 na poznańskich Winogradach. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż kawalerkę o pow. 32 m2 położoną na Wichrowym Wzgórzu w Poznaniu. Mieszkanie do gruntownego remontu. Opis nieruchomości: na sprzedaż kawalerka z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł50,80 m² 9 232,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Bon tengo poleca do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,6 m2 (zgodnie z zapisem w księdze wieczystej powierzchnia mieszkania wraz z powierzchnią piwnicy łącznie: 50,80 m2), które.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,60 m² 11 134,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do kupna wyjątkowego mieszkania poznań, winogrady (os. Przyjaźni) Podstawowe informacje Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 48 m, położone na parterze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł32,90 m² 15 471,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł56,55 m² 14 323,61 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z rewelacyjnym, wykończonym mieszkaniem położonym w nowszym budynku na Winogradach (przy granicy z dzielnicą Naramowice) w Poznaniu. Uwaga: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł90,70 m² 14 884,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowa oferta! przepiękne mieszkanie warte uwagi! Mieszkanie położone jest na 2 piętrze budynku należącego do prestiżowego osiedla wybudowanego przez znaną firmę Ataner, przy ulicy Naramowickiej 47.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²287 m² 21 525 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowe hq gabinety biura 287 m poznań winogrady Szukasz przestrzeni, która natychmiast zbuduje autorytet Twojej marki? Odkryj modernistyczną perłę architektury na Winogradach. To idealny adres.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł46,80 m² 9 829,06 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie na poznańskich Winogradach, osiedle Wichrowe Wzgórze. Osiedle cieszy się dużą popularnością wśród poszukujących nieruchomości na Winogradach. Podstawowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,30 m² 10 042,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie na poznańskich Winogradach, osiedle Wichrowe Wzgórze. Osiedle cieszy się dużą popularnością wśród poszukujących nieruchomości na Winogradach. Przy gotówce rabat 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 753 zł41,17 m² 14 664,87 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem i dwoma miejscami postojowym w cenie w Poznaniu. Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 975 zł40,75 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 350 zł41,50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położona na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku przy ul. Naramowickiej na poznańskich Naramowicach. Na powierzchnię 40m2 (36 m mieszkanie + 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 577 zł41,01 m² 12 425,68 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 342 zł51,91 m² 13 529,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 194 zł41,17 m² 12 489,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 250 zł41,50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 009 880 zł74,64 m² 13 530,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Nowe gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 548 zł45,24 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 304 zł59,72 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 641 zł40,94 m² 12 619,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 582 zł39,58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38 m² 10 394,74 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na V piętrze w wysokim budynku z 2 windami na os. Przyjaźni (winogrady). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł24,83 m² 88,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Hawelańskiej o powierzchni ok. 25 m2 szuka lokatorów! :o apartamencie: mieszkanie dla osób poszukujących stylowego wnętrza. Odświeżone. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Jasne, mieszkanie dwupokojowe w standardzie premium, eleganckie częsci wspólne, topowa lokalizacja. Limitowane rabaty na spotkaniu! Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł51,53 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z przestronnym balkonem, znajdującego się nad terenem zalewowym Warty, przy ul. Serbskiej (budimex, 2005'). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38 m² 10 394,74 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na poznańskich Winogradach , w zielonej okolicy na osiedlu Przyjaźni o powierzchni 38m2 Położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 441 zł40,04 m² 13 522,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem i miejscem postojowym w cenie w Poznaniu. Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł38,30 m² 11 932,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

| kawalerka o powierzchni 38,3 m2, znajdująca się na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokalizacja Poznań, ul. Słowiańska 38. Pełna własność z Księgą wieczystą. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 444 zł59,72 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"twój taras nad miastem - Nowoczesne 3 pokoje na Winogradach (hawelańska III)" Wyobraź sobie poranną kawę na słonecznym balkonie o powierzchni ponad 9 m2. To 3-pokojowe mieszkanie na Winogradach to.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł27 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na Osiedlu Przyjaźni w wysokim bloku z windą, na 10. piętrze. Mieszkanie jest po remoncie - w trakcie prac.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł64,90 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na cenionym Osiedlu Zwycięstwa na poznańskich Winogradach. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny, osób szukających wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł53 m² 9 433,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy mieszkanie zlokalizowane zaledwie 3 minuty od Parku Czarneckiego na Winogradach jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania. Mieszkanie o powierzchni 53 m składa się.