dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Winogrady

276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

276 ogłoszeń

839 000 zł58,50 m² 14 341,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania, położonego na renomowanym i nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Winogrady w Poznaniu, przy ulicy Wilczak. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 471 zł88,61 m² 8 548,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Możliwość wejścia na budowę! Mamy w ofercie wszystkie mieszkania z tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Poznań

Nowe Winogrady Północ,Poznań

2 500 zł46,80 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 46,80 m , położone w Poznaniu na os. Zwycięstwa (nowe Winogrady Północ). Lokal jest jasny, bardzo dobrze utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł81,10 m² 9 432,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowo przestronne| komfortowe 80m2 mieszkanie| 3 pok.| OSOBNA KUCHNIA| BALKON Nietuzinkowe mieszkanie na os. Chrobrego, piątkowo -niski blok 81,10 m + balkon 8m 3 pokoje, przestronna kuchnia Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

369 000 zł27 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 250 zł44 m² 12 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44m2 z tarasem o powierzchni 12,66m2. Lokal ma ustawny salon z aneksem z wyjściem na piękny taras, dużą sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł41,82 m² 15 662,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 41,82 m , położonego przy ul. Hawelańskiej 25 na poznańskich Winogradach. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł64,90 m² 8 320,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,9 m z czterema niezależnymi pokojami i oddzielną kuchnią, zlokalizowane na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Łotewskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przepiękne mieszkanie przy ul. Abrahama w Poznaniu. Mieszkanie położone jest na parterze domu jednorodzinnego (osobne wejście z ulicy). Lokal składa się z obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł53,70 m² 10 242,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni do życia, cenią sobie bliskość usług.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 000 zł31,27 m² 12 887,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Winogrady - ulubiona dzielnica Poznaniaków - inwestycja blisko centrum , w pobliżu Cytadela , Warta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 266 zł41,01 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Winogradach, a dokładniej przy ul. Ziarnistej Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 6 piętrze nowego budynku. dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 099 zł40,95 m² 12 114,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,95m2 znajdujące się na 2. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł42,35 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam, zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się przy ul. Hawelańskiej 25. Nieruchomość znajduje się na VII piętrze w XI piętrowym apartamentowcu, który.

Szczegóły ogłoszenia

736 749 zł76,54 m² 9 625,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pok z ogródkiem, tylko teraz w super cenie! stara cena - 841 786zł nowa cena - 736 749zł! Mieszkanie gotowe do odbioru już w czerwcu! Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65 m² 12 292,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, klimatycznego mieszkania o powierzchni ok. 65 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych części Poznań -.

Szczegóły ogłoszenia

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Mieszkania z duszą, przystosowane do Twoich potrzeb, oferujące standard, jakiego oczekujesz. Położone w pięknej, zielonej dzielnicy na Winogradach, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 837 zł116,37 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży Apartament składający się z jednego 2- pokojowego mieszkania oraz dwóch kawalerek o łącznej powierzchni 116,37 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 231 zł38,36 m² 12 310,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 38,36m2 znajdujące się na 5. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 351 zł41 m² 11 935,39 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja gotowa. Odbiory mieszkań od 06.2026. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 383 zł31,30 m² 12 887,64 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,27 m z balkonem 5,17 m , położona na Winogradach - 3 minuty od przystanku tramwajowego. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym, ustawnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 610 700 zł55,20 m² 18 801 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży jedno z bardziej atrakcyjnych mieszkań w nowoczesnym kompleksie położonym u zbiegu ulic Hawelańskie, ziarnistej i Naramowickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 654 zł58,90 m² 10 095,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 963 zł38,79 m² 12 605,39 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa o wysokim standardzie: - elegancka, ponadczasowa architektura - podziemna hala garażowa - balkony i ogródki do mieszkań - lokale usługowe na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł27 m² 11 962,96 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 27 m , zlokalizowanej na poznańskich Winogradach, na osiedlu Kosmonautów. Mieszkanie znajduje się na 11.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł38 m² 10 131,58 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpieczna transakcja Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Dzień dobry Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży urokliwie położonego mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 848 zł27,50 m² 14 358,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Okazja - ustawna kawalerka od strony zachodniej z balkonem - tylko teraz w świetnej cenie zadzwoń i zarezerwuj mieszkanie już dziś. Klasyczny układ mieszkania z salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Odkryj wyjątkową okazję zakupu własnościowego mieszkania w komfortowym niskim bloku na osiedlu Wichrowe Wzgórze - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 196 zł38,79 m² 12 224,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 847 zł40,59 m² 11 723,26 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,59m2 znajdujące się na parterze nowego budynku. Dodatkowo -balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł64,90 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| # 3 pokojowe os. Przyjaźni, winogrady, poznań, IV piętro, balkon. W dobrym standardzie, jasne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia. Niski, ocieplony i zadbany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,10 m² 10 472,44 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ofertę prowadzi: anna Strzelczyk, tel.   idealna inwestycja pod wynajem! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, z prześwitem, usytuowane w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 584 zł38,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu komfortowego mieszkania o powierzchni **38,96 m ** w nowoczesnym budynku na poznańskich Winogradach. Mieszkanie znajduje się na **3/10 piętrze** i charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł46,72 m² 16 160,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Widokowy apartament z tarasem 32 mkw, miejscami postojowymi Wyjątkowy widokowy apartament położony w dzielnicy Winogrady przy ulicy Hawelańskiej. Apartament z inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł748 m² 1 295,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana 748 M2 Z wydanymi warunkami zabudowy pod dom wolnostojący na winiarach/winogradach ul. Przyłuskiego (działka na końcu ślepej, spokojnej ulicy) działka idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38,60 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w Poznaniu. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,6 m2 położone na II p. w niskim IV piętrowym budynku na Winogradach na os. Przyjaźni w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 064 zł35,47 m² 11 786,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Możliwość wejścia na budowę! Mamy w ofercie wszystkie mieszkania z tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! kawalerka 35,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50,20 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga: mieszkanie z osobnym zamykanym garażem w hali garażowej. Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w nowszym budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Naramowickiej 47 (przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50,20 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,60 m² 9 348,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję i dla rodziny Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67,30 m² 52,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane, 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji na Wichrowym Wzgórzu w Poznaniu Lokal : o powierzchni 67,3 m2 i składa się: salon z wyjściem na balkon.