dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Winogrady

277 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

277 ogłoszeń

889 577 zł74,05 m² 12 013,19 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74,05 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji na poznańskich Winogradach w pobliżu Starego Rynku, parku Cytadela.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 222 zł35,60 m² 12 393,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka na poznańskich Winogradach! Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Poznaj ofertę w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł66,70 m² 9 580,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Marzysz o terenach nadwarciańskich? Uwielbiasz piękne widoki i spokój? bingo! Na pierwszych zdjęciach przedstawiona jest wizualizacja nieruchomości inaczej inspiracja na to jak można fajnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł60 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 60m2 z dużym balkonem od strony zachodniej. To mieszkanie wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrym, przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Biuro

Winogrady,Poznań

65,86 zł/m²165,50 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mini Office Point Obiekt biurowy z 2012 roku, położony w północnej części Poznania przy ul. Obornickiej nr 233. Budynek znajduje się w sąsiedztwie Ronda Obornickiego, które stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł19 m² 4 473,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam garaż Poznań, winogrady, ul. Owsiana Na sprzedaż oferuję garaż o powierzchni 19 m , zlokalizowany w Poznaniu, na osiedlu Winogrady, przy ulicy Owsianej. Cena: 85 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł485 m² 11 340,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość w prestiżowej lokalizacji tuż przy Cytadeli, z bezpośrednim widokiem na park z jednego domu. To prawdziwa okazja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

561 024 zł43,83 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt: tel   Katarzyna Trębacz Prowizja 0% Na sprzedaż ładne dwupokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru, w standardzie developerskim. Piękna panorama z 5 piętra (zdjęcia).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 826 zł41,01 m² 12 114,75 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 41,01m2 znajdujące się na 6. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam lokal biurowy, na I piętrze willi miejskiej, przy ul. Włodarskiej, w pobliżu linii tramwajowej. Lokal (ok. 33m2) składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 267 zł38,59 m² 12 860 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Własnościowe mieszkanie na nowym osiedlu - dzielnica Winogrady w Poznaniu. Mieszkanie nowe z gwarancją dewelopera. Planowany czas zakończenia budowy to styczeń 2026 roku. Pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 189 zł28,75 m² 12 563,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,80 m² 9 261,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Marzysz o lokalu który jest niestandardowy? bingo! lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 32 m | os. Zwycięstwa | 13 piętro | Umeblowana Polecam do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 384 zł31,27 m² 12 900,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam komfortową kawalerkę w inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 946 zł40,82 m² 13 105 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zapraszam do kontaktu również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł38,10 m² 11 811,02 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w wysokim 12 piętrowym bloku z dwoma windami na os. Pod Lipami na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 38,1m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 957 zł57,35 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 57,35 m2 w nowej inwestycji przy ul. Naramowickiej 100 - w sercu Winograd z bardzo dobrym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 233 zł39,44 m² 12 049,52 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 39,44m2 znajdujące się na 4. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje | 48 m | os. Zwycięstwa | blisko Pestki | wolne od zarazdo wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku na os.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli chcesz wynająć wygodne 2 pokoje z balkonem to zapraszam Cię do zapoznania się z tą właśnie ofertą. Zamieszkaj w sercu poznańskich Winograd na ul. Serbskiej, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65 m² 12 292,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z duszą w sąsiedztwie Cytadeli Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o łącznej powierzchni ok. 65 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Odkryj wyjątkową okazję zakupu własnościowego mieszkania w komfortowym niskim bloku na osiedlu Wichrowe Wzgórze - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł43,50 m² 11 954,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnych, 2-pokojowych mieszkań zlokalizowanych w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

963 520 zł82,83 m² 11 632,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 82,83 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji na poznańskich Winogradach w pobliżu Starego Rynku, parku Cytadela.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,60 m² 9 348,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję i dla rodziny Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 587 zł47,67 m² 11 801,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa o wysokim standardzie: - elegancka, ponadczasowa architektura - podziemna hala garażowa - balkony i ogródki do mieszkań - lokale usługowe na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 688 zł40,04 m² 12 180,02 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,04m2 znajdujące się na 3. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 525 zł41 m² 12 622,56 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jasne mieszkanie dwupokojowe z balkonem. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 41m2 + balkon 5,56m2. Mieszkanie położone jest od strony południowo-wschodniej , ma 3 okna w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Wichrowe Wzgórze,Poznań

475 000 zł47 m² 10 042,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie na poznańskich Winogradach, osiedle Wichrowe Wzgórze. Osiedle cieszy się dużą popularnością wśród poszukujących nieruchomości na Winogradach. Przy gotówce rabat 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

463 000 zł34 m² 13 617,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Duża kawalerka z możliwością wydzielenia osobnej sypialni z oknem - idealna dla pary, studenta lub na start! Odbiór już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Zwycięstwa,Poznań

1 089 000 zł69 m² 15 782,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone w jednej z najbardziej cenionych i zielonych części poznania_winogrady na Osiedlu Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Propozycja dla pary lub małej rodziny, która szuka funkcjonalnej przestrzeni i dobrej komunikacji, i oczywiście dla studentów Wnętrze : salon z aneksem kuchennym tworzy wygodną strefę.