dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty wynajmu nieruchomości

1 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Poznań

Grunwald,Poznań

19 500 zł693 m² 28,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Poznań Grunwald Polecam do wynajęcia obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy o pow. 693m2. Nieruchomość nadaje się do prowadzenia w niej działalności produkcyjnej ( również farmaceutycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Poznań

Podolany,Poznań

32 220 zł1 790 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezprowizyjna Poznań Podolany Polecam do wynajęcia halę magazynową o pow. 1790m2. Przy hali znajduje się małe pomieszczenie socjalne. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

3 750 zł49 m² 76,53 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie w topowej lokalizacji -ataner - ul. Towarowa 39 Mieszkanie typu studio. Powierzchnia 49m2, 12 piętro, winda. Otwarta przestrzeń została tak zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Głogowska

Fabianowo,Poznań

5 400 zł1 500 m² 3,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia nieruchomość gruntowa - niezabudowana, złożona z działki gruntu o łącznej powierzchni 1500 m2.Możemy powiększyć tę powierzchnię do 5000 m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Poznań

Podolany,Poznań

21 900 zł836 m² 26,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Poznań Podolany. Polecam do wynajęcia halę o pow. 653m2 + pow. biurowo-socjalną 183m2. Obiekt dostępny od zaraz. Przeznaczenie obiektu magazynowe, usługowe oraz nieuciążliwa produkcja. Hale- pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Poznań

Zawady,Poznań

23 252 zł897 m² 25,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Poznań Zawady Polecam do wynajęcia obiekt o pow. 897m2. W skład nieruchomości wchodzi : Hala murowana o pow. 650m2 wysokość ok. 7-9m z suwnicą 5 ton + nawa boczna o pow 120m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia

Malta,Poznań

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia nowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sowiej w sąsiedztwie jeziora Malta. Powierzchnia: ok. 54 m Lokalizacja: blisko przystanku tramwajowego i galerii Posnania Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Poznań

Grunwald,Poznań

19 000 zł850 m² 22,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Poznań Grunwald Polecam do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjną o pow. 850m2, znajdującą się w kompleksie produkcyjno-magazynowym. Hala -jest murowana, ma wysokość ok. 7-8m, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarnia

Antoninek,Poznań

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: szanowni Państwo, proponuję od 02.02.2025r. do wynajęcia piękne mieszkanie w inwestycji Młyn nad Cybiną. Lokalizacja - Poznań- nowe Miasto-Antoninek-ul. Sarnia Młyn znajduje się obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

850 zł8 m²

 

Piętro:2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 400 zł

Od zaraz! Do wynajęcia przytulny, jednoosobowy pokój z dużym balkonem w świeżo wyremontowanym mieszkaniu sześciopokojowym. Całe wyposażenie mieszkania jest nowe, a w lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Podolany,Poznań

19 500 zł391 m² 49,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy wyjątkową okazję wynajmu niezależnego budynku biurowego, który doskonale sprawdzi się jako siedziba firmy lub przestrzeń dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. Obiekt znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Poznań

Żegrze,Poznań

10 659 zł561 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Poznan - Górny taras Rataj Polecam do wynajęcia halę magazynową o pow. 561m2. Hala znajduje się na 1 piętrze. Dostęp do hali z windy towarowej ( udźwig 3,5 tony). Dostęp do hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Poznań

Zawady,Poznań

15 500 zł410 m² 37,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Poznań Zawady. Polecam do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo-wystawienniczo-biurowy o pow. całkowitej 410m2 ( hala 230m2 + pow.wystawienniczo-biurowa+ komunikacja 180m2 ) Obiekt wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

83,32 zł/m²35 m² 2 937 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestrzenie Biznes Zone to idealne miejsca do pracy dla freelancerów, małych, średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Biznes Zone oferuje w pełni wyposażone przestrzenie biurowe, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

5 000 zł47 m² 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia, 3 pokojowy apartament o pow. 47 m2 z balkonem w nowym budynku przy ul. Słowackiego 7 w Poznaniu. Budynek został oddany do użytku w 2022 roku. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

840 zł12 m²

 

Piętro:2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:840 zł

Do wynajęcia od zaraz odświeżony pokój 1-osobowy w dużym, 4-pokojowym mieszkaniu na Piątkowie. Przystanek pst Kurpińskiego lub autobusowy Suszki , Wojciechowskiego. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 34m2 komfortową umeblowaną kawalerkę położoną w samym centrum Poznania przy ulicy Dąbrowskiego w pobliżu Teatru Nowego. Mieszkanie znajduje się w nowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralne I kompaktowe blisko green point - wilda Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 34 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 2001r., na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie w zadbanej zabytkowej kamienicy kilkanaście minut pieszo do centrum miasta, kilka minut pieszo do Rynku Wildeckiego, czeka na pierwszych mieszkańców. 43 m2/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilda,Poznań

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok 90 m2, na 1. piętrze kamienicy na Górnej Wildzie w Poznaniu. Doskonała lokalizacja sprawia , że mieszkanie doskonale nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Poznań

Grunwald,Poznań

14 000 zł600 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Poznań Grunwald. Polecam do wynajęcia halę o pow. od 500m2 do 1000m2 + pow. biurowo-socjalna ok.100m2. Obiekt dostępny od zaraz. Hala jest murowana, posiada ok. 5m wysokości, wytartą posadzkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu zadbane 2 pokojowe mieszkanie na Łazarzu przy ul. Dmowskiego. Mieszkanie o powierzchni 40m2, 2 oddzielne pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka. 7 piętro, winda, bez balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie w kamienicy na Wildzie przy ul. Dolina. Mieszkanie o powierzchni 60m2, 1 piętro, balkon. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjście na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

280 zł1 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Urbanowska/piątkowska, za Lidlem, prezentacja i kontakt: pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja zawodowa nr 14458, zarządca nieruchomości licencja zawodowa nr 26146, telefon: jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

2 250 zł60 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Całkowicie wykończone , wyposażone i umeblowane mieszkanie "typu apartament". Kompleks Atanera- zamykany, chroniony całodobowo. Wygodne, jasne,przestronne- dwa samodzielne pokoje,: jeden-salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Hala Poznań

Grunwald,Poznań

27 500 zł1 180 m² 23,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Poznań Grunwald. Polecam do wynajęcia halę o pow. od 500m2 do 1000m2 + pow. biurowo-socjalna 180m2. Obiekt dostępny od zaraz. Hala jest murowana, posiada ok. 5m wysokości, wytartą posadzkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

3 500 zł64 m² 54,43 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tu jeszcze nikt nie mieszkał. Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego i nowego mieszkania, w jednym z najnowszych apartamentowców na poznańskich Jeżycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Głogowska

Kotowo,Poznań

18 000 zł5 000 m² 3,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia nieruchomość gruntowa - niezabudowana, złożona z działki gruntu o łącznej powierzchni 5000 m2. Nieruchomość położona w Poznaniu bezpośrednio przy ulicy Głogowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

79,90 zł/m²42 m² 3 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kontakt: szanowni Państwo, dzisiaj zapraszam Państwa na Poznańskie Jeżyce, gdzie w ich sercu przy ul. Barańczaka powstała nowa apartamentowo-handlowo-biurowa inwestycja famy. Na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

2 000 zł47 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u mnie! Najemca nie płaci prowizji - wynagrodzenie doradcy pokrywa właściciel! Polecam ofertę dwupokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Winogradach - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

64,99 zł/m²146 m² 9 470 zł

 

 

 

Rataje,Poznań

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,10 m2, o niezależnym układzie pomieszczeń, z balkonem, doskonale położone na 2 piętrze budynku, osiedle Orła Białego 71 (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Sołacz,Poznań

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcie komfortowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 80 m2 w skład którego wchodzą : przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, toaleta i taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

33 zł/m²520 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany wysoki lokal o powierzchni ok. 520 m2 nadaje się na pracownię fotograficzną ,sklep internetowy,biuro itp. + ok. 300 m2 magazynu z klimatyzacją. .Lokal na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

16 zł/m²30 m² 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia kontenery o powierzchni całkowitej ok.30 m2.Kontenery znajdują się na placu bazy kontenerowej, jest to jedno pomieszczenie z dwuskrzydłowymi drzwiami. Stan techniczny - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

22,93 zł/m²375 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal o powierzchni 375 m2 .Lokal na I piętrze. Dostęp do lokalu przez szeroki korytarz, dostawy paletowe winda towarowa. Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana ,węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mączna

Jeżyce,Poznań

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brak prowizji od najemcy 0% Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania położonego przy ul. Mącznej 4 w samym centrum Poznańskich Jeżyc. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

20 zł/m²125 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogrzewane magazyny na terenie monitorowanym i ogrodzonym zlokalizowane na Grunwaldzie o powierzchni od 40 m2 do 1000 m2 .Cena magazynu 20 zł netto /m2 oraz opłaty z tytułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja: - ul. Mostowa - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Górczynek,Poznań

35 zł/m²55 m² 1 925 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w odnowionym budynku na poznańskim Górczynie. Czynsz : 38zł/m2 - promocja 35zł/m2 Opłata eksploatacyjna : 17zł/m2.