dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty wynajmu nieruchomości

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł77 m² 28,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie, 3. pokoje, bez czynszu administracyjnego, poznań centrum. Wgn Poznań Krauthofera oferujemy do wynajmu przestronne mieszkanie znajdujące się w tętniącym życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania przy ulicy Rycerskiej na Starym Grunwaldzie. Mieszkanie bardzo komfortowe, o powierzchni 52m2. W skład mieszkania wchodzą 2 niezależne pokoje (ok.21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolka

Naramowice,Poznań

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny, lokal dostępny od 01.08 M I E S Z K A N I E Polecam do wynajęcia przestronne, jasne i w pełni umeblowane oraz wyposażone mieszkanie w nowszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

2 299 zł55 m² 41,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta cenowa tylko do konca miesiąca! Polecamy na wynajem , komfortowe oraz funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Jeleniogórskiej 1/3. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

44,83 zł/m²145 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kontakt: szanowni Państwo, polecamy lokal do wynajęcia: centrum miasta, czytelny adres parking (przypisane 2 miejsca), perfekcyjny dojazd komunikacją miejską. Willa z lokalami pod wynajem tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Grunwald,Poznań

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do najmu kawalerka w budynku wolnostojącym , ładnej grunwaldzkiej willi przy ul.Słonecznej, w poblizu ul.Grunwaldziej /ok Ronda J N Jeziorańskiego- serce Grunwaldu. Brak strefy płatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 32 m2, położona na 7 piętrze w wysokim (16 kondygnacji) bloku na os. Zwycięstwa. Mieszkanie nie wymaga nakładów gotowe do zamieszkania. Umeblowane, kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skowrońskiego

Nowe Miasto,Poznań

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem nowe, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Skowrońskiego 6 w Poznaniu. Na powierzchnię 50 m2 składają się: - jasny salon z aneksem kuchennym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Dębiec,Poznań

1 690 zł30 m² 56,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do najmu kawalerkę o powierzchni około 30m2, położoną na Dębcu przy ul. Opolskiej. Lokal ten znajduje się na 1 piętrze samodzielnego budynku. Kawalerka składa się z pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sieradzka

Junikowo,Poznań

1 600 zł44 m² 36,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie do wynajęcia od zaraz Dodatkowe opłaty zależą od ilości lokatorów (400zł to dla 2 osób)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia ustawną i jasną kawalerkę po generalnym remoncie położoną w sercu poznańskiego Łazarza- przy ul. Elżbiety Drużbackiej. Bliskość terenów zielonych (arena).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

1 700 zł26 m² 65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki, położonej na poznańskim Łazarzu przy ul. Głogowskiej. Lokal mieszkalny znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na piątym piętrze bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam do najmu mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane w samym centrum Poznania przy ul. Ogrodowej 14b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczepanowskiego

Jeżyce,Poznań

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań - ul. Szczepanowskiego - w cichym, spokojnym miejscu a zarazem blisko do komunikacji miejskiej. Szczegóły oferty: - powierzchnia 29 m2 - na 4 kondygnacji - z windą - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Poznań

Szczepankowo,Poznań

85 zł/m²350 m² 29 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem powierzchnię 350 m2 w budynku o wysokim standardzie. Obiekt o powierzchni 710 m2 na którą składają się parter - 360 m2 oraz I piętro 350 m2 Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nieszawska

Warszawskie,Poznań

50 zł/m²24 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w nowym budynku na ul.Nieszawskiej. Dostępne powierzchnie biurowe: - na parterze - 24m2 ( 1 pomieszczenie), stawka bazowa :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

48,78 zł/m²615 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dwa pokoje.Kompleks budynków biurowych PGK Centrum składa się z trzech biurowców i położony jest w środkowo - zachodniej części miasta na Grunwaldzie. Lokalizacja kompleksu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oświecenia

Nowe Miasto,Poznań

3 400 zł64 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem jasne, 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Oświecenia w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na I piętrze niskiego bloku. Mieszkanie jest częściowo umeblowane; kanapy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Wyspiańskiego

Św. Łazarz,Poznań

26,32 zł/m²95 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia na cele biurowe, lokal o powierzchni 95 m2, położony na 4 piętrze wyremontowanej kamienicy z windą, przy ulicy Wyspiańskiego w Poznaniu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Piątkowo,Poznań

1 799 zł50 m² 35,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem klimatyczne i bardzo przestronne mieszkanie 2 pokojowe, położone w cichej i spokojnej części poznańskiego Piątkowa na osiedlu Chrobrego 47. Przedmiotowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Piątkowo, ul. Stróżyńskiego 11 - polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu, wybudowanym w 2019 roku, zamkniętym i monitorowanym. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Poznań

Poznań,wielkopolskie

700 zł12 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 600 zł

Poszukuję najemcy na moje miejsce. Od zaraz Lokalizacja: plac Wictora Degi, poznan Pokój nie jest duży, ale bardzo przytulny i zadbany Cena:700+250zl (cena obejmuje sprzątanie całego domu. Wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drużbackiej

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkania dwupokojowe oraz kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

2 500 zł52 m² 47,96 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poznań, ul. Marcelińska 96 Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 52,13 m , położone na 5. piętrze w nowoczesnym budynku z 2011 roku. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Głogowska

Górczynek,Poznań

49 zł/m²140 m² 6 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia prestiżowe i unikalne powierzchnie użytkowe zlokalizowane na Górczynie. Ten wyjątkowy biurowiec jest idealnym miejscem dla dynamicznych firm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

2 500 zł56 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwu pokojowego mieszkania na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36m w Pasażu Jeżyckim przy ul. Dąbrowskiego 7 5 w Poznaniu. Lokal świeżo wyremontowany, wygodny, jasne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kompleks budynków biurowych pgk Centrum składa się z trzech biurowców i położony jest w środkowo - zachodniej części miasta na Grunwaldzie. Lokalizacja kompleksu biurowego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

2 000 zł47 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu Wichrowe Wzgórze położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górki

Górczyn,Poznań

2 300 zł64 m² 35,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze doświetlone, dwustronne o funkcjonalnym rozkładzie, położone na piątym piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z windą, przy ul. Górki 15 (górczyn). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

16 000 zł200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia obiekt biurowo-handlowy w centrum Skórzewa między Brico a Netto. Obiekt idealny na gabinety medyczne. Obiekt do dowolnej aranżacji Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

58,53 zł/m²170 m² 9 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal o powierzchni około 170 m2. Idealne miejsce pod klinikę medyczną, usługi stomatologiczne czy kosmetyczne. Lokal mieści się w nowo powstałym budynku w Szczepankowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

2 450 zł111 m² 22,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotowy lokal o powierzchni całkowitej ok. 111 m2 znajduje się na poziomie zero. Cena powierzchni magazynowej- produkcyjnej to ok.22 zł / m2 , dodatkowo koszty eksploatacyjne 11-13 zł /m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Stefana Batorego,Poznań

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz! całkowicie umeblowane! niezależne pokoje! oddzielna kuchnia! Na wynajem bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze, niskiego budynku na Piątkowie na os. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

250 zł14 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej w Kompleksie Atanera przy ul. Marcelińskiej 100. Miejsce dostępne od zaraz Powyższe dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

4 700 zł125 m² 37,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do wynajęcia pół bliźniaka w Poznaniu przy ul. Spławie, wewnętrzna ulica. Powierzchnia całkowita 125 m2. Parter: aneks kuchenny, magazynek, toaleta, salon, korytarz. Piętro 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Marcelińska

Ławica,Poznań

250 zł16 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy wynajem miejsca parkingowego w podziemnej hali garażowej przy ul. Marcelińskiej 100 Poznań Jest to zespół budynków mieszkalnych powstały po 2011 , na poznańskim Grunwaldzie do hali jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marcelińska

Ławica,Poznań

16,67 zł/m²16 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia miejsce parkingowe nr 404 w hali garażowej pod budynkiem ul. Marcelińska 100 w Poznaniu To zespół budynków mieszkalnych powstałych po 2011 roku, na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żonkilowa

Kwiatowe,Poznań

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu piętra domu o powierzchni ok 70 mkw położonego przy ul. Żonkilowej na os. Kwiatowym w Poznaniu. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Marcelin,Poznań

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dominanta Nieruchomości tel Do wynajęcia ładne mieszkanie, wyposażone i urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane, z niepowtarzalnym widokiem na całą panoramę miasta.