dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty wynajmu nieruchomości

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

75 zł/m²839 m² 62 925 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do wynajęcia powierzchni biurowej w Kamienicy biurowej w Centrum Poznania przy ulicy Wielkiej. Kamienica posiada wspólna recepcje oraz ochronę budynku. Powierzchnia zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Warszawy

Winiary,Poznań

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na os. Powstańców Warszawy na 2 piętrze z dużą loggią. Metraż mieszkania 50 m2. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymagające żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sianowska

Smochowice,Poznań

3 200 zł74 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poznań, ul. Sianowska - do wynajęcia, trzypokojowe mieszkanie z dwoma tarasami oraz garażem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Mieszkanie położone jest na 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Górczyn,Poznań

40 zł/m²168 m² 6 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe w wydzielonej części biurowca. Przedmiotem oferty jest przestrzeń biurowa o łącznej powierzchni 168 m2 - na drugim pietrze , z wyodrębnioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

22 €/m²380 m² 8 360 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia komfortową powierzchnię biurową 380m2 w budynku biurowym przy ulicy 27 Grudnia w Poznaniu. Świetna lokalizacja w centrum miasta - ok. 80 metrów od Placu Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Piątkowo,Poznań

2 550 zł62 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne i komfortowe mieszkanie przy ulicy Hulewiczów na Piątkowie. Mieszkanie w funkcjonalnym układzie: duży przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Poznania, ul. Nowowiejskiego 6. Mieszkanie składa się z korytarza, łazienki, kuchni oraz dwóch pokoi (jeden przejściowy). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Łukaszewicza

Stare Miasto,Poznań

650 zł10 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:650 zł

Zapraszamy do współpracy wszystkie agencje pracy oraz firmy, które potrzebują noclegów dla swoich pracowników w wysokim standardzie. Do wynajęcia kwatera w lokalizacji Poznań ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morawskiego

Łazarz,Poznań

1 990 zł35 m² 57,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo fajne,praktyczne 2pok/34m2 z balkonem,blisko centrum miasta,idealne dla pracownika,studenta,pary lub rodziny i nie tylko O:) do wynajęcia. Polecam bardzo praktyczne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

2 600 zł68 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu bezpośrednio od właściciela Lokalizacja: os. Bolesława Chrobrego 9 (piątkowo) W pobliżu centrum handlowe, tenis, kościół, plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

14,50 €/m²627 m² 9 092 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowych w kompleksie Business Garden Poznań. Kompleks położony jest w zachodniej części Poznania, w pobliżu lotniska, z bardzo dobrym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stary Rynek

Stare Miasto,Poznań

53,10 zł/m²565 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz lokale użytkowe przy Starym Rynku Jeśli prowadzisz szkołę, prywatną uczelnią lub potrzebujesz dużo przestrzeni dla swojego biznesu mamy do wynajęcia miejsce z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

13,50 €/m²740 m² 9 990 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A położony w samym Centrum Poznania wzdłuż brzegu Warty, tuż przy przystankach autobusowych i tramwajowych, co gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

7 700 zł430 m² 17,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o powierzchni ok 520 m2 , wydzielona z 6000 m2 , z przeznaczeniem magazynowo-produkcyjnym,ogrzewana, dwie duże bramy ,wysokość ok.8 m,dostępne duże moce produkcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biznesowe/hotelowe , komfortowe , przestronne mieszkanie w kompleksie Atanera z 2019r. Grunwald- okolice fortu VII - ul.Marcelińska 94 Osiedle monitorowane, chronione całodobowo, z hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

14,50 €/m²250 m² 3 625 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do wynajmu powierzchni biurowych w nowym biurowcu klasy A wybudowanym w 2020r. Posiada on 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 poziomy hali garażowej (oprócz miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Poznań

Szczepankowo,Poznań

85 zł/m²710 m² 60 350 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem powierzchnię w budynku o wysokim standardzie. Obiekt o powierzchni 710 m2 na którą składają się parter - 360 m2 oraz I piętro 350 m2 Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Grunwald,Poznań

9 500 zł262 m² 36,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęciafunkcjonalny i komfortowy dom zlokalizowany na Grunwaldzie. Nieruchomość położona niedaleko Inea Stadion. Doskonały dojazd zarówno komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

1 990 zł48 m² 41,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem umeblowane 2 pokoje z niezależną kuchnią w nowszym bloku z windą, zlokalizowanym w samym centrum Poznania, przy ul. Strzałowej. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

15,50 €/m²222 m² 3 441 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do najmu powierzchnie biurowe w historycznym, jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków biurowych Poznania. Budynek powstał w roku 1955 jako Dom Towarowy, swoim stylem nawiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

14,50 €/m²1 655 m² 23 998 €

 

 

 

Grunwald,Poznań

38 zł/m²44 m² 1 672 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni ok.44 m2. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 44 m2 /30 m2+14 m2/.Lokal znajduje się w biurowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

14 €/m²1 000 m² 14 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowych w budynku Pixel 5, położonym w poznańskiej dzielnicy Grunwald, w zachodniej części miasta. Kompleks Pixel zlokalizowany jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równa

Starołęka,Poznań

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem funkcjonalnie, urządzone w nowoczesnym stylu dwupokojowe mieszkanie 42 m2, położone na drugim piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

2 090 zł46 m² 45,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Mieszkanie wolne od zaraz! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu przestronnego (46m2), jasnego, w pełni wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różana

Wilda,Poznań

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl below information in english Whatsapp: s:/wa.me Bezpośrednio, bez pośredników wynajmę mieszkanie przy ulicy Różanej 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górki

Górczyn,Poznań

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do natychmiastowego objęcia - dla max dwóch osób (pracujących lub pracujących i jednocześnie uczących się - bez zwierząt - zakaz palenia w mieszkaniu) + miejsce postotojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

13,50 €/m²550 m² 7 425 €

 

 

 

Wilda,Poznań

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pięknie urządzone mieszkanie na Wildzie w zrewitalizowanej kamienicy na ulicy Kosińskiego. Mieszkanie zostało kupione w stanie deweloperskim i wykończone przez właścicielkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

14,50 €/m²684 m² 9 918 €

 

 

 

Grunwald,Poznań

14,50 €/m²1 508 m² 21 866 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Malwowa

Poznań,wielkopolskie

17,85 zł/m²168 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja! Polecam na wynajem klimatyzowany pawilon handlowo-usługowo-biurowy położony w Poznaniu przy ul. Malwowej. [dobry dojazd/czytelny adres/ miejsca parkingowe dla klientów , pracowników ].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

2 300 zł36 m² 64,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Oferuję na wynajem mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem. Kameralny, nowoczesny budynek z wewnętrznym patio dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zygmunta Starego

Zygmunta Starego,Poznań

2 050 zł58 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na os. Zygmunta Starego, o łącznej powierzchni 58,3 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim bloku. Blok usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²33 m² 1 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 33 m2 /dwa pokoje/.Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - dobry , stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Górczyn,Poznań

21,11 zł/m²180 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu nieruchomość o funkcjonalnym układzie, kompleks dwa magazyny z biurami + zadaszony łącznik między nimi posadowione na działce o powierzchni całkowitej ok.400 m2 , kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

3 800 zł72 m² 52,69 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zupełnie nowe 4-pokojowe mieszkanie w budynku apartamentowym przy ul. Świerzawskiej 4 na poznańskim Grunwaldzie. Położone na skraju Lasku Marcelińskiego równocześnie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Pod Lipami,Poznań

1 650 zł38 m² 43 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Pod Lipami w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Górczynek,Poznań

56 zł/m²500 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy na poznańskim Górczynie Budynek składać się będzie z 5 kondygnacji, gdzie najniżej zlokalizowany będzie mający ponad 700 m2 podziemny parking. Wszystkie pozostałe kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

15 €/m²520 m² 7 800 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę powierzchni biurowych w energooszczędnym, inteligentnym, zielonym, przyjaznym dla zdrowia biurowcu. Na 14 kondygnacjach zastosowano innowacyjne technologie przyczyniające się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z aneksem sypialnianym przy ul. Os. Tysiąclecia 7 (rataje) *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *lokal o powierzchni 30m2 składa się z pokoju.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij