dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty wynajmu nieruchomości

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Poznań, ul. Jeleniogórska - do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

2 600 zł43 m² 59,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Oferuję na wynajem komfortowo wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem. Mieszkanie jasne, doświetlone dużymi oknami o zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadam do wynajęcia lokal biurowy położony w Centrum w okolicy Ronda Kaponiera przy ul. Roosevelta. Kamienica z 1905r w bardzo dobrym stanie po remoncie. Lokal stylowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Marcelin

Marcelin,Poznań

1 750 zł26 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa po remoncie kawalerka 26,50m2, marcelin, poznań. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą: - jasny, przestronny pokój (ok.16m2) dzienny, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia jasne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 48 m2. Przedmiotowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w niskim budynku Atanera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

1 240 zł20 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Wynajmę (bez pośredników) niepalącym osobom studiującym (dziewczynom lub parze) dwuosobowy pokój o powierzchni 20,5 m2 w mieszkaniu studenckim (2 piętro) - niedaleko Rynku Jeżyckiego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

42,25 zł/m²71 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

1 320 zł17 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Wynajmę (bez pośredników) studiującym i niepalącym dziewczynom (w sąsiednim pokoju również będzie mieszkać studiująca dziewczyna) dwuosobowy pokój o powierzchni 16,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny/notarialny Polecam serdecznie atrakcyjne i bardzo zadbane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Rubież na Naramowicach. Świetna, spokojna lokalizacja, kilka minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Piątkowo,Poznań

2 500 zł46 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne mieszkanie 46,5 m2 w niskim bloku z 2009 roku przy ul. Królewskiej na Piątkowie. Mieszkanie przeszło w 2020 roku gruntowny remont - przenieśliśmy kuchnię do salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

9 500 zł1 000 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia obiekt przeznaczony na magazyn, produkcję w doskonałej lokalizacji. Teren ogordzony, strzeżony i monitorowany., oświeltony. Hala magzynowa niegrzewana 1000 m/2, dwie bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie na wynajem, poznań, jeżyce Oferujemy do wynajmu duże, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na poznańskich Jeżycach, przy ul. Szamarzewskiego. Jeżyce są aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

2 200 zł48 m² 46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Poleca do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Piątkowie, os. B. Śmiałego. Mieszkanie na 4 piętrze w 15 piętrowym wieżowcu. Najem okazjonalny, koszty notarialne pokrywa właściciel. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Kawalerka z balkonem. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt: serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych najmem świetnie zlokalizowanej, umeblowanej kawalerki z widokiem ponad dachami :) zlokalizowanego w Centrum Poznania, (5 min od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynarzewska

Grunwald,Poznań

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta bezpośrednia. Brak prowizji. Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34,3 mkw, położone w budynku Atanera na ulicy Rynarzewskiej na Grunwaldzie. Blok z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Górecka

Grunwald,Poznań

12,50 zł/m²430 m² 5 377 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowych w biurowcu klasy A położonym w południowo - zachodniej części Poznania, na pograniczu Grunwaldu i Wildy, przy skrzyżowaniu ulic Góreckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Noble Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu nietuzinkowego mieszkania w kamienicy za teatrem przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu. Położenie Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

60,61 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

45 500 zł3 500 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia obiekt przeznaczony na magazyn, produkcję w doskonałej lokalizacji. Solidna murowana hala. Teren ogordzony, strzeżony i monitorowany. W skład przedmiotu najmu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Malta,Poznań

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny/notarialny. Polecam na wynajem bardzo ładne i zadbane mieszkanie 3 pokojowe z wyjściem na loggię z 2 pokoi, w świetnej lokalizacji na nowoczesnym os. Polanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

1 300 zł17 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Wynajmę (bez pośredników) studiującym i niepalącym dziewczynom dwuosobowy pokój o powierzchni 16,6 m2 w kameralnym dwupokojowym mieszkaniu studenckim (2 piętro) - niedaleko Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daleka

Górczyn,Poznań

2 500 zł51 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poznań - Górczyn - ul. Daleka 7a - polecam do wynajęcia w nowszym bloku (2004 roku) bardzo ładne, komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie dwupokojowe o pow. 50,6 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piątkowo, ul. Stróżyńskiego 11 - polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu, wybudowanym w 2019 roku, zamkniętym i monitorowanym. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomickiego

Nowe Miasto,Poznań

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blokada oferty do 12 sierpnia Super lokalizacja- tuż przy Centrum i parku Malta! Wolne od zaraz! Umeblowane i w pełni wyposażone! Polecam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow.45m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł34 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio na wynajem, klimatyzacja, zrewitalizowana kamienica, wyjątkowa lokalizacja W centrum poznania - mielżyńskiego 20 Polecam na wynajem studio o powierzchni 33,6 m2 położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

71 500 zł5 500 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Cytadela

Poznań,wielkopolskie

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe w prestiżowym apartamentowcu znajdującym się przy parku Cytadela. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym i balkonem , sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

2 200 zł31 m² 71,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie kompletnie umeblowane, gotowe do zamieszkania. W mieszkaniu nikt jeszcze nie mieszkał, wszystko jest nowe, świeże, nie noszące śladów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

3 333 zł38 m² 87,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! r E Z E R W A C J A! Polecamy na wynajem kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w ścisłym centrum Poznania - przy ul. Karola Libelta 3. Na niespełna 38 metrową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Malta,Poznań

2 650 zł44 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 września br.! MIESZKANIE dla MAX. 2 osób! tylko najem okazjonalny (notarialny) Polecam serdecznie śliczne, prawie nowe mieszkanie w pięknym kompleksie Budimexu "polanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum poznaniajeśli zależy Ci na bliskiej odległości do pełnej infrastruktury, terenach zielonych oraz mieszkaniu z ochroną w budynku, to mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

1 300 zł18 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Wynajmę (bez pośredników) studiującym i niepalącym dziewczynom dwuosobowy pokój o powierzchni 18 m2 w kameralnym dwupokojowym mieszkaniu studenckim (2 piętro) - niedaleko Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynahęcia komfortowe mieszkanie przy ul. Kanałowa 10. *Świetna lokalizacja - 700 m na Poznań Główny i 150 m na Głogowską, z której szybko można się dostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rataje

Rataje,Poznań

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie - 2 pokoje - 37 m2 ok. Rondo Rataje. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni i łazienki z prysznicem. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na I-szym piętrze o powierzchni 35m2, składające się z: duży pokój z aneksem kuchennym + przedpokój z zabudowaną szafą + łazienka. Mieszkanie umeblowane a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 550 zł25 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań - Jeżyce - ul. Kościelna - umeblowana kawalerka z aneksem kuchennym, o powierzchni 25 m2 - w budynku w drugiej linii zabudowy - cicho! - mieszkanie po remoncie - pokój + aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

1 450 zł16 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka znajduje się w kamienicy położonej w ścisłym centrum Poznania, w odległości ok. 600 m od Starego Rynku, ok. 300 m od ch Stary Browar. Lokal znajduje się na trzecim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia nowoczesne, atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58m2 położone w centrum miasta przy ulicy Zwierzynieckiej. Nowy kompleks budynków, zwany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Winogrady,Poznań

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Winogradach *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *2 piętro *w pobliżu liczne restauracje oraz sklepy *przystanek Słowiańska ( 200m) zapewnia.