dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty wynajmu nieruchomości

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

44 zł/m²75 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Poszukujesz funkcjonalnej i dobrze doświetlonej powierzchni biurowej w centrum Poznania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na wynajem proponujemy przestronny lokal w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowana, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz funkcjonalnego i przytulnego mieszkania w sercu miasta? Ta dwupokojowa kawalerka o powierzchni 25 m to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Usytuowana na drugim piętrze urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

1 600 zł20 m² 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Poznaniu, ul. Hetmańska 24. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Hetmańskiej 24 w Poznaniu, w dobrze skomunikowanej części miasta (grunwald /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

83,33 zł/m²102 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu gastronomicznego z pełną infrastrukturą techniczną gotowego pod działalność. W pełni przygotowany lokal gastronomiczny w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Bohaterów II Wojny Światowej,Poznań

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zielony widok z balkonu, popołudniowe słońce i pełna infrastruktura szukasz właśnie tego? Szukasz mieszkania, do którego naprawdę chce się wracać, a nie tylko nocować? To 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Świetne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42 m2, umeblowane i wyposażone. Pokój dzienny z kuchnią o pow. 21 m2 z wyjściem na duży balkon (9 m2). W pokoju narożnik, komoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielicowa

Naramowice,Poznań

2 500 zł40 m² 63,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | 39,51 m | duży balkon | naramowice | ul. Bielicowa | W pełni wyposażone | dostępne od zaraz nowe standardy reklamy oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jeżyce,Poznań

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pokoje | 46 m2 | Jeżyce | ul. Norwida | Balkon | 1 piętro | Blisko Park Sołacki Na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2, położone na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Malta,Poznań

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja szczególnie polecam! *wyjątkowa lokalizacja, ul. Katowicka 87, bezpośrednio w sąsiedztwie wspaniałych terenów rekreacyjnych nad Jeziorem Maltańskim. Najprzyjemniej położony blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

1 750 zł48 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne mieszkanie przy ul. Lodowej 43a w Poznaniu. Nieruchomość: powierzchnia 48 m2. 2 piętro. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Wilda,Poznań

30 906 zł1 818 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem część modułu hali magazynowej o wielkości 1818 mkw. Hala wysokiego składowania, 4 doki przeładunkowe (w tym hds) Biuro oraz pomieszczenia socjalne o metrażu 275 mkw. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Poznań

Poznań,wielkopolskie

16 100 €4 600 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa w doskonałej lokalizacji, zapewniająca łatwy dostęp do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Poznań

Nowe Miasto,Poznań

38 925 €8 650 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Na wynajem wolnostojący obiekt klasy "a". Nieruchomość została wyróżniona Certyfikacją breeam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

55 zł/m²531 m² 29 205 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 531m2 w budynku biurowego delta przy ul. Towarowej 35 w Poznaniu. - ścisłe centrum Poznania , w najbliższej okolicy Rondo Kaponiera, dworzec pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

2 050 zł46 m² 44,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

30 lat na rynku nieruchomości, bezpieczny nejem Z pośrednikiem Bardzo fajne wygodne mieszkanie z dużym balkonem - polecam. * lokalizacja: ul. Naramowicka/blisko przystanek tramwajowy (widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

3 600 zł94 m² 38,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Piętro 2/4. 3 pokoje + duży pokój z aneksem/duża kuchnio-jadalnia, łazienka + korytarz. Balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Stare Miasto,Poznań

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wygodna kawalerka w zadbanej kamienicy w modnej dzielnicy Jeżyce, przy ul. Żurawiej - 2 min. pieszo od przystanku tramwajowego przy Rynku Jeżyckim, kilka min. pieszo od ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Wielkopolska

Sołacz,Poznań

114,29 zł/m²7 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam niedrogi lokal biurowy w prestiżowej dzielnicy Sołacz, idealny na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Lokal znajduje się na piętrze w willi, wejście od strony ulicy Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Łazarz,Poznań

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę w rewitalizowanej kamienicy blisko centrum i dworca pkp. Mieszkanie urządzone komfortowo, nowocześnie i przyjemnie. Mieszkanie dla studenta. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

590 zł11 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia pokój jednoosobowy w 5-pokojowym mieszkaniu na poznańskim Piątkowie przy ulicy Sobieskiego 25. Nieruchomość: powierzchnia 11 m2. Piętro 2. Ogrzewanie centralne. Internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Wilda,Poznań

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu nowoczesne i jasne mieszkanie z balkonem w budynku z 2023 roku z windą przy ul. Czarnieckiego w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 50m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Dojazd

Krzesiny,Poznań

11 000 zł800 m² 13,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa, nieogrzewana, wyposażona w 2 bramy wjazdowe. Powierzchnia: 800m2, wymiary 20mx40m wysokość od 5,5 do 6,5m. Dwie bramy wjazdowe do hali 3,5mx4,0m. Brak doświetlenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Stare Miasto,Poznań

20 750 €5 000 m² 4,15 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn na wynajem położony jest tuż obok drogi krajowej dk92 w odległości 3 km od centrum Swarzędza oraz ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Podgórniku

Stare Miasto,Poznań

2 600 zł36 m² 71,23 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Atanera | Cytadela Do wynajęcia starannie wykończone mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Atanera z 2021 roku, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Jeżyce,Poznań

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/english below/ Polecam na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Jeżyc, idealne dla pary poszukującej spokojnego miejsca w centrum miasta! Nieruchomość o powierzchni 45 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na os. Powstań Narodowych 1 w dzielnicy Rataje w Poznań. Dostępne od 1 kwietnia 2026 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: szanowni Państwo, dzisiaj zapraszam na Jeżyce, ul. Św. Wawrzyńca. Inwestycja goplana z 2024r. Super budynek. Mieszkanie o wysokim standardzie - składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

27 zł/m²48 m² 1 292 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Obornicka

Podolany,Poznań

40 zł/m²259 m² 10 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz wyjątkowej przestrzeni dla swojego showroomu lub salonu sprzedaży z dogodnym dojazdem oraz z dużym parkingiem dla Twoich Klientów? A może zależy Tobie na rozpoznawalnym adresie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czecha

Nowe Miasto,Poznań

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Uwaga: oferta nie jest skierowana do obcokrajowców Szukasz funkcjonalnego mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń? Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Głuszyna,Poznań

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

29 lata doświadczenia w obrocie nieruchomościami * ptak biuro nieruchomości Dwa duże pokoje w odrębną kuchnią o pow. 50 m2 | wynajem | Głuszyna 216 Oferuję do wynajęcia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

7 800 zł91 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: poznań, ul. Bukowska 18, pomiędzy ulicami Bukowską i Grunwaldzką, w samym centrum Poznania znajduje się apartamentowiec Bookowska 18, czyli inwestycja wypełniona miłością do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe, 51-metrowe mieszkanie z dużym balkonem położone na cichym, zamkniętym osiedlu w centrum poznańskich Naramowic (ul. Rubież). Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Stare Miasto,Poznań

88,45 zł/m²124 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal biurowy / usługowy stary rynek, poznań 6 pokoi | 124,36 m | lokal znajduje się przy wejście na płytę Starego Rynku - ul.Wielka 8. Mamy przyjemność zaprezentować unikatowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Stare Miasto,Poznań

14 700 €3 500 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala/magazyn o powierzchni 3 500 mkw (możliwy do wydzielenia mniejszy/większy moduł dopasowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku na os. Śmiałego na poznańskim Piątkowie, wraz z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Hetmańska

Hetmańskie,Poznań

1 270 zł13 m² 97,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio w kamienicy przy ulicy Hetmańska 4 w Poznaniu. Nieruchomość: powierzchnia 13,36m2. Parter. Ogrzewanie gazowe. Lokal w pełni wyposażony. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Łazarz,Poznań

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Uwaga nowa oferta mieszkania na wynajem. Mieszkanie bezczynszowe. Kawalerka 35 m2 z osobną kuchnią. Poznań Łazarz, ul. Graniczna. Polecam do wynajęcia bardzo ładną kawalerkę po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wieruszowska

Grunwald,Poznań

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, z balkonem i podziemnym miejscem parkingowym i komórką lokatorską. W mieszkaniu nikt jeszcze nie mieszkał, 2 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

1 650 zł34 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca ofertę: , tel. Polecam na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze niskiego apartamentowca z windą, zlokalizowanego przy cichej ul. Jeleniogórskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:2