dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty wynajmu nieruchomości

1 212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 212 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

32 zł/m²240 m² 7 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Funkcjonalne biura zlokalizowane na Grunwaldzie i Górczynie o powierzchni od 11 do 700 m2 .Przedmiotowa powierzchnia to 240 m2 biura x 9 , aneks, wc x2 .Dodatkowym plusem niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórcza

Grunwald Południe,Poznań

1 900 zł32 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia kawalerkę przy ul. Przepiórczej. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Poznań

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | ul. Dmowskiego | blisko centrum i komunikacji mieszkanie dostępne od 01.04.2026r. Sprawdź nowoczesną prezentacje: film - wirtualny spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Łacina,Poznań

2 099 zł51 m² 41,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia z antresolą | 51,08 m2 | miejsce postojowe | rataje | ul. Milczańska nowe standardy reklamy oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualny spacer - film -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Łacina,Poznań

2 099 zł51 m² 41,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia z antresolą | 51,08 m2 | miejsce postojowe | rataje | ul. Milczańska nowe standardy reklamy oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualny spacer - film -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

590 zł9 m²

 

Piętro:9/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulny pokój jednoosobowy na poznańskich Ratajach przy ulicy Żegrze 79. Nieruchomość: powierzchnia 75 m2. Piętro 9. Ogrzewanie centralne. Internet w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiewiórcza

Starołęka,Poznań

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone | Poznań Starołęka - Czapury - okazja | Zamykany garaż! nowe formy reklamy - wyprzedzamy standardy: 1. Fotografie Panoramiczne (z funkcją 360 ) - 2. FILM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Stare Miasto,Poznań

12 800 €4 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Do wynajęcia magazyn klasy A, o pow. ok. 4 000 m2. Zlokalizowany na północny zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

1 450 zł28 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia kawalerka w centrum Poznania od lutego / marca 2026. Kawalerka znajduje sie na ulicy Grunwaldzkiej, blisko Szpitala Uniwersyteckiego, akademika Eskulap, biblioteki Uniwersytetu Medycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone mieszkanie 35 m przy ul. Marcelińskiej 53 (poznań). Lokal po remoncie / wykończony od zera wszystko jest nowe. Idealne dla singla lub pary, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Przytulna, ciepła kawalerka dostępna do zamieszkania od 1 kwietnia 2026 r. Przed wynajęciem planowany jest mały remont zdjęcia przedstawiają obecny stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winogrady

Wichrowe Wzgórze,Poznań

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wygodne mieszkanie na poznańskich Winogradach, osiedle Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Bardzo często wybierana lokalizacja wśród mieszkańców, z uwagi na dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²15 m² 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę.Pokoje doskonałe na gabinety lekarskie dowolnej specjalizacji lub biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Stare Miasto,Poznań

207 636 zł15 600 m² 13,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjnie położony magazyn klasy A do wynajęcia od zaraz. Istnieje możliwość podziału powierzchni! Magazyn 15 km na południowy wschód od centrum Poznania, gądki. Hala wysokiego składowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Łazarz,Poznań

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestrzeń w sercu miasta, spokój tuż za oknem - Łazarz, poznań Szukasz mieszkania w centrum Poznania, ale nie chcesz rezygnować z ciszy i zieleni? Ta oferta łączy wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morzyczańska

Rataje,Poznań

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, świeżo malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Stare Miasto,Poznań

20 100 €6 700 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Możliwy najem na krótki termin Do wynajęcia powierzchnia ok. 6 700 m2 dla magazynu lub produkcji klasy A na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

2 700 zł45 m² 60,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem komfortowy apartament 2 pokojowy, usytuowany na 4 piętrze chronionego budynku z windą, w prestiżowej inwestycji firmy ataner na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zygmunta Starego

Zygmunta Starego,Poznań

2 000 zł49 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, os. Zygmunta Starego. Cenisz swój czas? Szukasz mieszkania, z którego w kilka minut dotrzesz do centrum, pracy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andrzejewskiego

Górczyn,Poznań

1 500 zł40 m² 37,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 1. piętrze, zlokalizowane przy ul. Andrzejewskiego na Górczynie. Mieszkanie przeznaczone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Poznań

Łazarz,Poznań

800 zł25 m²

 

Piętro:suterena/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Na wynajem suterena Czynsz 800zł Opłaty 400zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo,Poznań

48 000 zł3 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia - moduł 3 000 mkw lub więcej (naweto do 20 000 mkw). Położony jest blisko miasta Poznań, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałkowskiej

Ogrody,Poznań

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0% prowizji, tylko u nas! Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego apartamentu premium z widokiem na ogród botaniczny w sercu zielonych ogrodów z dwoma miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

54 zł/m²31 m² 1 674 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Wilda,Poznań

55 zł/m²68 m² 3 740 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowa w centrum handlowym Green Point na poznańskiej Wildzie. Do dyspozycji lokal ok 68 mkw powierzchni z możliwością dowolnej aranżacji i podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

3 950 zł60 m² 65,83 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenia prywatne- proszę pośredników o niekontakowanie się. To przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m znajduje się w nowym budynku z 2020 roku. W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

54 zł/m²23 m² 1 217 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

2 350 zł56 m² 41,96 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

wymagana umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie przy Piatkowskiej,w kompleksie Atanera- obiekt zamkniety,monitorowany, całodobowo chroniony. Niemal całe umeblowane.( w jednej sypialni brak łozka, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

54 zł/m²142 m² 7 641 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 6b w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Poznań

4 300 zł143 m² 30,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem luksusowego apartamentu ul. Libelta Willa Eden Poznań Szukasz miejsca, które mówi: sukces, spokój, smak życia? Ten apartament o poweirzchni 143 m w prestiżowej willi w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Opłotki

Kotowo,Poznań

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali na wynajem w Poznaniu. Powierzchnia do wynajęcia to 90 m2, podzielona na 7 osobnych, niezależnych pomieszczeń biurowych. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Krzesiny,Poznań

35 000 zł2 500 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty najmu jest powierzchnia magazynowa w nowoczesnym budynku - Centrum Logistycznym. Całkowita powierzchnia magazynowa wynosi ok 2500 mkw z możliwością podziału. 3 doki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

2 299 zł60 m² 38,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super oferta. Polecam na wynajem bardzo funkcjonalne i ustawne w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie w zielonej części Ogrodów przy ul. Szamarzewskiego 95 blisko ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

950 zł9 m²

 

Piętro:4/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Szukasz spokojnego miejsca do życia z szybkim dojazdem na uczelnię i do centrum? Na wynajem komfortowy, niezależny pokój do wynajęcia przy ul. Chrobrego 41a w Poznaniu w świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żydowska

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum | 67 m2 | 2 pokoje + garderoba 29 lata doświadczenia w obrocie nieruchomościami ptak biuro nieruchomości Oferta, na którą warto spojrzeć! Oferuję do wynajęcia ** Świeżo ** wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

21,25 zł/m²80 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do najmu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 80m2 na Starołęce w Poznaniu. Lokal jest 2 poziomowy. Część główna lokalu o powierzchni 50m2 znajduje się na poziomie 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

44 zł/m²75 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Poszukujesz funkcjonalnej i dobrze doświetlonej powierzchni biurowej w centrum Poznania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na wynajem proponujemy przestronny lokal w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowana, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz funkcjonalnego i przytulnego mieszkania w sercu miasta? Ta dwupokojowa kawalerka o powierzchni 25 m to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Usytuowana na drugim piętrze urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

1 600 zł20 m² 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Poznaniu, ul. Hetmańska 24. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Hetmańskiej 24 w Poznaniu, w dobrze skomunikowanej części miasta (grunwald /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

83,33 zł/m²102 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu gastronomicznego z pełną infrastrukturą techniczną gotowego pod działalność. W pełni przygotowany lokal gastronomiczny w bardzo dobrej.