dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty wynajmu nieruchomości

1 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 215 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

34,27 zł/m²1 751 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze. Super budynek, bardzo dobra lokalizacja -odległość od A2 7 minut ,od lotniska 14 minut .Budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 1751,20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²21 m² 798 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 21 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji na Wildzie w Poznaniu. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do sklepów, komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grunwald,Poznań

2 900 zł40 m² 73,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznaj wyjątkową ofertę mieszkania do najmu na prestiżowym poznańskim Grunwaldzie - idealne połączenie nowoczesności, komfortu i doskonałej lokalizacji! Ta stylowo wykończona, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

63,55 zł/m²75 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| polecam na wynajem lokal usługowy / gastronomiczny 74,7 m - nowe jeżyce wysokie witryny | zgoda na alkohol | nowe osiedle Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

35 zł/m²21 m² 735 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 21 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

54 zł/m²15 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super,klima,aneks Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chartowo

Chartowo,Poznań

1 590 zł33 m² 48,18 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia duża nowoczesna kawalerka z balkonem i miejscem postojowym przy ulicy Chartowo 29 w Poznaniu. Nieruchomość: powierzchnia 33 m2. 10 piętro. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

42 zł/m²102 m² 4 284 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni od 11 do 150 m2 składający się z dwóch pomieszczeń. Lokale znajdują się w biurowcu na niskim parterze posiadają klimatyzację!. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

3 600 zł73 m² 49,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- r E Z E R W A C J A - Przedmiotem najmu jest przytulne i atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w budynku przy ul. Naramowickiej 219 w Poznaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²19 m² 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę. Pokoje z klimatyzacją, na piętrze nowy aneks kuchenny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

2 500 zł39 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz słonecznego, urządzonego ze smakiem mieszkania z dostępem do wszystkich wygód miasta oraz terenów zielonych? Ta oferta jest dla Ciebie! Z przyjemnością prezentuje na wynajem 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²75 m² 4 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia przestronne i nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w kompleksie biurowców. Biurowce Segment A i B oferują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²514 m² 27 756 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

38 zł/m²50 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni całkowitej 50 m2 / 36 m2 + 14 m2/ .Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

44 zł/m²22 m² 968 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 20 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

2 350 zł56 m² 41,96 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wymagana umowa najmu okazjonalnego. Mieszkanie przy Piatkowskiej,w kompleksie Atanera- obiekt zamkniety,monitorowany, całodobowo chroniony. Niemal całe umeblowane.( w jednej sypialni brak łozka, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe dmowskiego - zamieszkaj w nowym bloku w Poznaniu na ul. Dmowskiego 101. Nowoczesne mieszkanie ok. 40 m2 znajduje się na ostatnim, 5 piętrze - w budynku jest duża winda. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²27 m² 1 026 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 27 m2 / 16 m2 +11m2 /.Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²22 m² 817 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

55 zł/m²22 m² 1 205 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do wynajmu nowoczesnych i komfortowych powierzchni biurowych w odrestaurowanej kamienicy na poznańskim Starym Mieście! Prace remontowe zostały wykonane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Umińskiego

Łęgi Dębińskie,Poznań

1 800 zł29 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę kawalerki do wynajęcia, położonej w Poznaniu na Wildzie - ul. Jana Umińskiego. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze bloku z cegły. Teren wokół bloku ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

56 zł/m²20 m² 1 120 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

38 zł/m²65 m² 2 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 65 m2 /jeden 23m2 /plus dwa pokoje o metrażu 30 m2 /17m2 +13 m2/ i jeden 12 m2. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

58,23 zł/m²395 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wszystkie pomieszczenia mają nowoczesny, loftowy charakter, z elementami cegły, wysokimi sufitami i są przystosowane do współczesnych wymagań lokali biznesowych. idealnego miejsca zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśnych Skrzatów

Grunwald,Poznań

2 300 zł41 m² 56,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m , usytuowane na parterze w budynku przy ul. Leśnych Skrzatów w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Opis mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

35,29 zł/m²17 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo ładne biura, klima , pokój ok 17 m2 ,tynki,oświetlenie,wykładzina,panel .Super cena mając na uwadze standard przekazywanego lokalu i lokalizację.Łatwy dojazd do autostrady A2 oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

2 100 zł50 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji najem okazjonalny! Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Bolesława Śmiałego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój Poznań

Naramowice,Poznań

850 zł14 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie na Naramowicach /pięciopokojowe/ .Do wynajęcia jeden pokój w 158 metrowym mieszkaniu. Pokój dla studenta przy właścicielu, powierzchnia 13,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Druskienicka

Podolany,Poznań

59 zł/m²1 600 m² 94 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu biur przy ulicy Druskienickiej w Poznaniu Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Druskienickiej w Poznaniu. Budynek biurowy zapewnia komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

17 zł/m²300 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal o powierzchni ok.300 m2 .Lokal na niskim parterze -1. Dostęp do lokalu przez szeroki korytarz, dostawy paletowe winda towarowa. Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

44 zł/m²12 m² 528 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokalu biurowego o powierzchni całkowitej ok 11 m2. Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 600 zł16 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio przy ul. Dąbrowskiego 56 w sercu Jeżyc w Poznaniu. Nieruchomość: powierzchnia 16 m2. Parter. Ogrzewanie gazowe. Idealne dla jednej osoby lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

42 zł/m²60 m² 2 520 zł

 

 

 

Wilda,Poznań

1 950 zł19 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Prądzyńskiego 51 (wilda). Nieruchomość: powierzchnia 23m2. 4 piętro. Gazowe ogrzewanie. Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Junikowo,Poznań

40 zł/m²184 m² 7 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo funkcjonalny i o dobrym standardzie klimatyzowany budynek biurowy o powierzchni całkowitej 250 m2 .Lokale znajdują się w biurowcu na1 piętrze. Przy budynku parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

2 100 zł46 m² 45,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam bardzo wygodne, ciche mieszkanie w nowym bloku. Lokal mieści się na monitorowanym zamkniętym terenie w drugiej linii zabudowy. Dwa pokoje z dużym (32mkw) tarasem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne