dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty wynajmu nieruchomości

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²515 m² 27 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia przestronne i nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w kompleksie biurowców. Biurowce Segment A i B oferują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nałkowskiej

Ogrody,Poznań

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na wynajem wygodne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie (47 m ) z balkonem, zlokalizowane na 7. piętrze w 11 piętrowym budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wola,Poznań

7 900 zł232 m² 34,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:442 m²

Szukasz przestronnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z łatwym dostępem do centrum Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom przy ul. Bajana to idealne miejsce dla rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pokrzywno

Pokrzywno,Poznań

50 zł/m²14 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa na wynajem Poznań, pokrzywno Poszukujesz powierzchni biurowej w doskonałej lokalizacji, z bardzo dobrym dojazdem zarówno samochodem jak i komunikacją miejską?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Maczka

Słowiańskie,Poznań

1 800 zł28 m² 64,66 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do 23.09.2025R .! Polecam Państwu funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27,84 m2, znajdującą się na parterze wysokiego, ocieplonego bloku z lat 70. Lokal znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Junikowo,Poznań

2 600 zł39 m² 65,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zależy Ci na spokojnej okolicy blisko lasku jednocześnie z rozwiniętą komunikacją przy osiedlu? Szukasz ustawnego, słonecznego mieszkania z balkonem gwarantujący odpoczynek przy zachodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skowrońskiego

Łacina,Poznań

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! zapraszam po kolejne oferty Mamy przyjemność zaprezentować stylowe mieszkanie do wynajęcia w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Wojciecha Skowrońskiego 5, przy galerii Posnania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²270 m² 14 580 zł

 

 

 

Poznań,wielkopolskie

48 zł/m²285 m² 13 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielny budynek zlokalizowany przy A2 (parter i I piętro). Powierzchnia najmu 285,10 m2 (parter 120,95 m2, i piętro 164,15 m2) Budynek posiada duży potencjał do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Podolany,Poznań

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą zupełnie nowej kawalerki z podziemnym miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie urządzone jest w wysokim standardzie, wszystkie sprzęty są zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

48 zł/m²120 m² 5 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielny budynek zlokalizowany przy A2 (parter). Powierzchnia najmu ok. 120 m2 Budynek posiada duży potencjał do aranżacji przestrzeni. Na każdej kondygnacji aneks kuchenny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Poznań

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 28-09-2025 Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą wynajmu mieszkania na poznańskim górczynie położonego przy ulicy Romana Dmowskiego. Mieszkanie to składa się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

48 zł/m²175 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielny budynek zlokalizowany przy A2 (I piętro). Powierzchnia najmu ok. 175 m2 Budynek posiada duży potencjał do aranżacji przestrzeni. Na każdej kondygnacji aneks kuchenny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

1 550 zł22 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem na poznańskiej Wildzie Nieruchomość: powierzchnia 22 m2 Piętro 4 Ogrzewanie centralne Składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Ostatnia

Górczyn,Poznań

54,55 zł/m²22 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do wynajmu: lokal użytkowy przeznaczony na mały gabinet, salon kosmetyczny, fryzjerski, kwiaciarnię itp. Lokal położony w willi z lat 50-tych na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lodowa

Grunwald,Poznań

1 900 zł26 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem w centrum miasta przy ulicy Lodowej 11 w Poznaniu Nieruchomość: powierzchnia 26,5 m2 2 piętro. Nowe budownictwo Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Stare Miasto,Poznań

12 800 €4 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Do wynajęcia magazyn klasy A, o pow. ok. 4 000 m2. Zlokalizowany na północny zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²245 m² 13 230 zł

 

 

 

Junikowo,Poznań

2 600 zł44 m² 58,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz słonecznego mieszkania w nowym budownictwie na zielonym, zadbanym osiedlu? Zależy Ci na spokojnej okolicy jednocześnie z dobrym dostępem do wszelkich wygód miasta? bingo! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Rataje,Poznań

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo. Przedstawiam nową ofertę mieszkania do wynajęcia! Bardzo fajna lokalizacja. Rataje - os. Rzeczypospolitej Niski, ocieplony blok. Zadbana klatka schodowa, 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, Polan

Rataje,Poznań

500 zł12 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulny pokój jednoosobowy na poznańskich Ratajach przy ulicy os. Polan 27 Nieruchomość: powierzchnia 12 m2 Piętro 4 Ogrzewanie miejskie Lokalizacja: świetna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowaka-Jeziorańskiego

Grunwald,Poznań

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Poznaniu na Grunwaldzie w doskonałej lokalizacji na styku Grunwaldu, jeżyc, łazarza i Centrum - ul. Niecała 14 przy rondzie Nowaka Jeziorańskiego, blisko ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Muszkowska

Smochowice,Poznań

46,32 zł/m²95 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealny adres na twoje biuro / gabinet/ kancelarię do wynajęcia lokal biurowy W doskonałej lokalizacji. Smochowice Muszkowska / Karlińska bezpośrednio przy markecie Chata Polska w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Poznań

Stare Miasto,Poznań

25 200 €7 000 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 7 000 mkw z powierzchnią biurowo-socjalną dopasowaną do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca pkp, targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Poznań

Jeżyce,Poznań

45 zł/m²17 m² 783 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do najmu pomieszczenia biurowo-usługowe w atrakcyjnej cenie i lokalizacji.! cena za m2 = 45 zł netto bez dodatkowych opłat! Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na siedzibę swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pszczyńska

Świerczewo,Poznań

6 900 zł93 m² 74,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Biuro nieruchomości Noble Estate gorąco zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowo malowniczo położonego domu w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na poznańskim Świerczewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Poznań

Jeżyce,Poznań

45 zł/m²38 m² 1 710 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

30 zł/m²207 m² 6 210 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na wynajem piękny lokal handlowy, znajdujący się w historycznej kamienicy największego, wielkopolskiego kupca, kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

29 zł/m²50 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal o powierzchni 50 m2 biuro-magazyn. Lokal na I piętrze. Dostęp do lokalu przez szeroki korytarz, dostawy paletowe winda towarowa. Powierzchnia wspólna obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Poznań

Sołacz,Poznań

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 150 m na wynajem prestiżowy Sołacz, poznań Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego lokalu użytkowego o powierzchni 150 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz Poznań

Poznań,wielkopolskie

8 092 €2 312 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa w doskonałej lokalizacji, zapewniająca łatwy dostęp do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

1 850 zł20 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę, usytuowaną na3 piętrzę w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania (wilda) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

9 315 zł345 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia pracownia-biuro-magazyn ,dobrze naświetlona około 344 m2 wysokość ok 3,8-4 m .Dostęp do powierzchni przez przestrzeń wspólną /wewnętrzny korytarz/. Dostęp również bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

47 zł/m²70 m² 3 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na II piętrze. Kompleks budynków biurowych pgk Centrum składa się z trzech biurowców i położony jest w środkowo - zachodniej części miasta na Grunwaldzie. Lokalizacja kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Polska

Ogrody,Poznań

70 zł/m²30 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowo-użytkowe w nowoczesnym budynku przy ul. Polskiej 114 w Poznaniu. Metraże od 8,5m2 do 900 m2. Do dyspozycji lokale na parterze (łącznie 606m2) oraz piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

20 zł/m²65 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogrzewane magazyny na terenie monitorowanym i ogrodzonym zlokalizowane na Grunwaldzie o powierzchni od 40 m2 do 1000 m2 .Cena magazynu 20 zł netto /m2 oraz opłaty z tytułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roosevelta

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Poznania. Lokalizacja: ul. Bukowska 11a tuż przy ul. Roosevelta , Targach Poznańskich i Dworcu Kolejowym. Dogodny dojazd tramwajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

590 zł7 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasny pokój w mieszkaniu przy ulicy Żurawiej 3 Nieruchomość: pokój w mieszkaniu 6-pokojowym Powierzchnia 7 m2 Parter Ogrzewanie centralne Lokalizacja: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Winogrady,Poznań

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości, licencja, ubezpieczenie bezpieczny najem Z pośrednikiem Do wynajęcia duże mieszkanie 64m2 w bardzo dobrej lokalizacji - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

2 100 zł43 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w nowym bloku i składa się z > przedpokoju > salonu z aneksem kuchennym > sypialnia >.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij