dowolna

Apartamenty Poznań - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Rataje

Winogrady,Poznań

460 000 zł34 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Duża kawalerka z możliwością wydzielenia osobnej sypialni z oknem - idealna dla pary, studenta lub na start! Odbiór już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jeżyce,Poznań

442 639 zł34 m² 12 893,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z dużą loggią w Poznaniu Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Jeżyce, to ceniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łazarz,Poznań

3 699 000 zł176 m² 21 002,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Drodzy Państwo, wyłącznie w naszym biurze na sprzedaż wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania, w kompleksie City Park przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierzbowa

Stary Rynek,Poznań

799 000 zł76 m² 10 470,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 76,31 m przy ul. Wierzbowej w Poznaniu, podzielone na 2 niezależne lokale idealne pod wynajem. To gotowy produkt inwestycyjny - po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Winogrady,Poznań

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, z tramwaju przystanek pst Słowiańska 2 minuty, autobus 1 minuta, masz auto- przed budynkiem sporo miejsc postojowych. Cytadela, tereny zielone wtkkf i te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenecjańska

Chwaliszewo,Poznań

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki z osobnym aneksem sypialnianym, położoną w apartamentowcu przy ul. Wenecjańskiej w Poznaniu, na 3 piętrze. Winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

2 885 zł30 m² 96,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki o powierzchni 30m2, z komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali garażowej, położonej na ul. Kościelnej. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenecjańska

Chwaliszewo,Poznań

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Dębiec,Poznań

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, kilkuletniego budynku w inwestycji Red Park przy ul. 28 Czerwca 1956 r. 32a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 850 zł34 m² 54,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 34,2 m2, położona na 4 piętrze (z windą) w nowszym budynku mieszkalnym, przy ul. Naramowickiej 45 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dziękuję za zainteresowanie ofertą! oferta bez prowizji dla najemcy! Polecam uwadze wyjątkowe mieszkanie, nowa inwestycja z 2021 nove olendry - ul. Czarnucha 9. Stylowo urządzone oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zwycięstwa,Poznań

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Oferujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wenecjańska

Garbary,Poznań

1 779 000 zł80 m² 22 237,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament w sercu Poznania ul. Wenecjańska 7 Metraż; 80 m2 Piętro: 5 Dostępność: od zaraz, gotowy do wprowadzenia Miejsce postojowe w hali garażowej: dodatkowo płatne 60 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Droga Dębińska

Wilda,Poznań

10 000 zł113 m² 88,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

An exclusive apartment for rent with a total area of 113 m , located in the prestigious Vilda Park residential development, close to the city centre and just a short walk from the Warta River.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Winogrady,Poznań

670 000 zł55 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Ostatnie wolne mieszkania na poznańskich Winogradach - nie przegap swojej okazji! Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

1 015 065 zł75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament! Duży taras + widok na zieleń = komfort życia Oferujemy na sprzedaż piękny apartament w nowym, komfortowym budynku, idealny dla osób ceniących przestrzeń i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

767 620 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie z tarasem i ogródkiem oraz widokiem na zieleń! Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z ogródkiem, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

432 000 zł28 m² 15 506,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Jeżyce. Goplana. Adres, który już dziś jest modny. Na sprzedaż kompaktowe, ale pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 27,86 m , położone przy ul. św. Wawrzyńca w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Dzielnica Cesarska,Poznań

1 250 000 zł52 m² 24 038,50 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poznań, ul. Towarowa 37 - 2 pokoje, 52 m , balkon, miejsce w hali garażowej przy windzie, 11. piętro, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

899 000 zł70 m² 12 842,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m , położonego na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Winogrady,Poznań

460 000 zł34 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

500 000 zł27 m² 18 201,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jedyny dostępny apartament poniżej 30m2 w inwestycji Epika Jeżyce! / Cena niższa niż u dewelopera/ Wysoki vat! / Atrakcyjny harmonogram płatności/ 0% prowizji/ Brak pcc/ Dlaczego to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

760 000 zł53 m² 14 315,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

*więcej zdjęć na życzenie Nowe (2021 rok), ustawne, ciepłe, gustownie wykończone, umeblowane i wyposażone, dobrze doświetlone światłem naturalnym, wyjątkowo funkcjonalne, ponadto posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nadolnik

Zawady,Poznań

275 000 zł20 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kompaktowy lokal dla studenta w budynku apartamentowo-hotelowym przy ulicy Nadolnik na poznańskich Zawadach - spokojna i zielona okolica, dobrze skomunikowana z centrum miasta. Codzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Druskienicka

Podolany,Poznań

2 150 zł51 m² 42,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem, ładne nowe mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na 3 piętrze nowoczesnego budynku w kompleksie Wechty, w bliskim sąsiedztwie Sołacza i Galerii Plaza i Pestka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

3 500 zł58 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Remontujesz swoje mieszkanie, a może wydłuża Ci się wykańczanie domu, tymczasem musisz już wydać swój lokal? W tym przypadku nie musisz już dalej przekopywać portali w poszukiwaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Winogrady,Poznań

400 000 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Kompaktowa kawalerka idealna dla pary, studenta lub młodych na start! Standard premium, elektryczne rolety, eleganckie częsci wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rataje,Poznań

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz perełki z dużym potencjałem? A może mieszkania idealnego na długoterminową inwestycję? bingo! Dzisiaj mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grunwald,Poznań

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem trzypokojowy apartament w City Parku. City Park to prestiżowa i modna lokalizacja, dla osób ceniących komfort i wygodę. Wszystko w zasięgu ręki, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Łazarz,Poznań

629 000 zł49 m² 12 758,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życie Poznania z oazą spokoju? Ta nieruchomość na poznańskim grunwaldzie/łazarzu to propozycja dla osób wymagających, ceniących jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżyce | ul. Dąbrowskiego | 50 m Styl, wysokość i charakter, którego się nie projektuje on po prostu jest Nie każde mieszkanie da się opisać metrażem. Są takie, które od wejścia robią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

446 121 zł38 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

429 000 zł35 m² 12 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

6 500 zł74 m² 87,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie z tarasem o pow. blisko 80m2 na poznańskich Jeżycach! uwaga oferta idealna dla firmy szukającej mieszkania dla pracownika/na biuro. Najemca otrzymuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Winogrady,Poznań

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Ostatnie wolne mieszkania na poznańskich Winogradach - nie przegap swojej okazji! Trzy pokoje w wysokim standardzie + duży 18 m taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starołęcka

Nowe Miasto,Poznań

549 000 zł38 m² 14 371,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie nad Wartą , na poznańskim Nowym Mieście , przy ul. Starołęckiej o powierzchni 38.20 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

800 000 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

498 800 zł43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zainwestuj w komfort i lokalizację, która zyskuje na wartości. Nowoczesne 2 pokoje na poznańskich.