dowolna

Mieszkania dla studentów Poznań - Oferty najmu mieszkań

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Rynek pierwotny

355 000 zł29,10 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka przy naramowickiej | blisko natury, blisko miasta Szukasz idealnego startu w Poznaniu lub bezpiecznej lokaty kapitału? To mieszkanie łączy w sobie nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43,20 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka, poznań centrum Oferujemy na wynajem przestronną, jasną kawalerkę znajdującą się w tętniącym życiem centrum Poznania. Bez wątpienia, lokalizacja jest największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 724 zł75,56 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokale gotowe do obejrzenia. Zobacz mieszkanie pokazowe. To ostatnie mieszkanie w tym metrażu. Zadzwoń! Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,41 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie ul.Milczańska w Poznaniu , umeblowane , dwa pokoje z balkonem. Do wynajęcia od zaraz. Podstawowe informacje: powierzchnia ok. 42,41m2 I piętro , niski blok 3-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł27,50 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Do wynajęcia całkowicie wyposażone mieszkanie o podwyższonym standardzie, przy ul. Strzałowej w samym centrum Poznania. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł28,16 m² 12 784,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mam ogromną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wykończonej kawalerki znajdującej się na trzecim piętrze kamienicy, wybudowanej w 1905 roku przy ul. Grobla, która obecnie przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25,60 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie - Grunwald - ul Drużbacka kontakt tylko telefoniczny, nie odp. NA wiadomości automatyczne Z otodom oraz sms Szukasz funkcjonalnej i odświeżonej kawalerki w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł36,33 m² 13 459,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości wykończonej pod klucz, znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 000 zł46,10 m² 11 344,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje 5 minut pieszo od uam Morasko Świetna lokalizacja przy kampusie uam Morasko oraz funkcjonalny układ 3 pokoi sprawiają, że mieszkanie idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie 1 -pokojowe przy ul. Nad Potokiem na Sołaczu w wysokim bloku na 5 piętrze, z b.dobrą komunikacją: 6 linii autobusowych w pobliżu, tramwaj co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 700 zł42,50 m² 12 981,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem | 42,5 m | komfortowy układ Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Dokładny rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł39 m² 11 487,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje 5 min pieszo od uam Morasko Idealna propozycja inwestycyjna mieszkanie położone zaledwie ok. 5 minut pieszo od kampusu uam Morasko, świetne pod wynajem lub na start. Dokładny rzut i wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Więcej zdjęć, informacji oraz ofert znajduje się na stronie naszej agencji Home Direction Nieruchomości i Architektura Do wynajęcia wyjątkowy lokal mieszkalno-biurowy, położony na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,15 m² 12 086,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości po remoncie generalnym znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł83 m² 8 180,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w centrum Poznania w widokiem na park. metraż po podłodze to ok 83m2 odliczając skosy powierzchnia 70m2 Niewątpliwym atutem ne pewno.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przytulna kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Saperskiej. Mieszkanie znajduje się na nowszym osiedlu, zamkniętym , monitorowanym, budynek z 2017 roku. Kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości - pobieramy prowizję ( 1300 zł jednorazowo) Mieszkanie jednopokojowe 31 m 2 położone w budynku z 2021 roku Poznań- winogrady- ulica Wilczak 16 Kuchnia - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł34 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 m , położona w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania na Śródce, przy ul. Św. Jacka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w samym sercu poznańskich Jeżyc przy ulicy Żurawiej - jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł49,40 m² 10 080,97 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 49,40 m2 położonego na 11 piętrze w wysokim bloku na osiedlu Jagiellońskim w Poznaniu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł49,90 m² 10 320,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na poznańskim Piątkowie - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka ok. 28 m z dużym balkonem 12 m2, naramowice, ul. Błażeja - po kapitalnym remoncie! Do wynajęcia jasna i nowoczesna kawalerka, położona na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł26,24 m² 64,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia komfortową, wyposażoną kawalerkę, o pow. 26,24m2, w niskim bloku, przy ul. Osinowej! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przepiękne mieszkanie przy ul. Abrahama w Poznaniu. Mieszkanie położone jest na parterze domu jednorodzinnego (osobne wejście z ulicy). Lokal składa się z obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpieczna transakcja Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Dzień dobry Przedstawiam ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w dzielnicy Winogrady, osiedle Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł61,50 m² 11 055,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Cena do negocjacji zapraszamy do składania ofert. Biuro nieruchomości Evertis prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,51 m² 76,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto ul. Garbary do wynajęcia od zaraz! Zrewitalizowana kamienica z 2020 r. - nowa elewacja, - nowe klatki schodowe, - nowoczesne wejścia do mieszkań, budynek odnowiony i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł68,40 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,4 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Krakowskiej w Poznaniu - w samym sercu miasta, z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł74,20 m² 9 164,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni zaaranżowane mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 74,20 m2, zlokalizowane na parterze czteropiętrowego, niskiego bloku na cenionym osiedlu Bolesława Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł13 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na poznańskim Łazarzu tuż przy Biedronce. Wysoki standard wykończenia, pokój jest umeblowany z wyjściem na balkon. Jest w cenie 1500 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

308 056 zł42,24 m² 7 293 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie lokale W sprzedaży! Projekt Nadolnik Compact Apartments to zespół smartapartamentów w znakomitej lokalizacji Poznań Zawady. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,60 m² 11 941,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> atuty 2 pokoje | oddzielna kuchnia | wyposażone | ogrzewanie miejskie | funkcjonalny układ | atrakcyjna lokalizacja | 37,50m2 | dostępne od zaraz | Rataje - os. Jagiellońskie | doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie - kawalerkę z kuchnią i jadalnią - przy ul. Sosnowej w Poznaniu (dzielnica Dębiec). To idealna przestrzeń dla singli, par, studentów oraz firm.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, nieumeblowany, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 520 zł45,96 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach idealne dla młodych i seniorów Polecam komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,96 m w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 799 zł112 m² 33,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie na Starym Mieście w Poznaniu w pięknie odnowionym budynku. Mieszkanie składa się z: -sypialni z pięknym widokiem na dziedziniec,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł38,20 m² 12 434,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

** oferta bez prowizji ** Doskonała oferta dla osób poszukujących mieszkania na start, lub dobrej inwestycji pod wynajem. Kompaktowa doskonale zaprojektowana kawalerka z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w dobrze skomunikowanej części Poznania przy ul. Wagrowskiej, w sąsiedztwie ronda Żegrze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2