dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 305 ogłoszeń

Rynek pierwotny

838 188 zł107,46 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam osiedle 3-piętrowych budynków w układzie po 4 mieszkania na każdym piętrze. Nowe mieszkania zostały zaplanowane tak, aby każda z rodzin, które tu zamieszka mogła się cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł38,76 m² 19 066,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. Projekt obejmuje odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł43,50 m² 12 413,79 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na 6. piętrze przy ul. Hawelańskiej na Winogradach. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 281 584 zł78,57 m² 16 311,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Unikatowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji W centrum poznania Topowa lokalizacja | Balkon | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

595 000 zł45 m² 13 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Okazja: gotowe 2 pokoje + salon Stary Grunwald Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie spał? Oto 45 m świeżości w sercu Starego Grunwaldu. Stan: generalny remont zakończony.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł31,08 m² 12 065,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanej kawalerki o powierzchni 31 m , położonej przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł98,40 m² 10 152,44 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 98,4 m położone na parterze w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość zachwyca funkcjonalnym układem, przestrzenią oraz dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł25,29 m² 14 630,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! 2 pokoje pod klucz. Polecam na sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,29 m , położone na parterze kamienicy w samym sercu Poznania , przy ul. Grobla 29a. To.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł43,70 m² 12 700,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zamieszkaj na zielonych Ratajach - 44m komfortu z loggią i świetną komunikacją! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, doskonałą lokalizację i bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł79,51 m² 15 708,72 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament, widokowy taras, 2 miejsca postojowe, komórka, 200 m od Lasku Marcelińskiego Zdjęcia realne! Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży unikatowego 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 702 zł76,06 m² 11 776,26 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 76,06m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł63 m² 11 746,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i klimatycznego mieszkania o powierzchni 63 m , zlokalizowanego w niskim, kameralnym budynku z cegły. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 700 zł36,64 m² 13 037,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 837 zł116,37 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży Apartament składający się z jednego 2- pokojowego mieszkania oraz dwóch kawalerek o łącznej powierzchni 116,37 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł113,90 m² 8 340,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ulicy Kasprzaka o powierzchni 113,90 m2 nadające się do kapitalnego remontu. Na wskazaną powierzchnię składają się: - cztery pokoje (o.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 569 zł33,40 m² 13 549,97 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Przestronna kawalerka z opcją drugiego pokoju w samym sercu Jeżyc. Idealne inwestycyjnie lub na start. W okolicy wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia. Funkcjonalny układ -.

Szczegóły ogłoszenia

1 577 745 zł113,10 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

- oferta deweloperska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku pcc i prowizji - Polecam do kupna przestronny lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

693 574 zł58,61 m² 11 833,71 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,61 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji z miejscem parkingowym i komórką lokatorską. Doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł74,37 m² 10 757,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w Poznaniu przy ul. Krauthofera, zaprojektowane z myślą o wynajmie i generowaniu stabilnego dochodu od pierwszego dnia. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

884 430 zł63,40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

- oferta deweloperska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku pcc i prowizji - Polecam do kupna funkcjonalny lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł71,88 m² 14 593,77 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kup wymarzone M i zamieszkaj na poznańskim Grunwaldzie ciesząc się obłędnym mieszkaniem oraz Laskiem Marcelińskim, który znajduje się tuż obok! Kibicujesz Lechowi Poznań? Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 891 zł36,50 m² 13 092,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 63 m2 z widokiem na planowany park od strony zachodniej! Cicha i spokojna okolica! Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł65,30 m² 10 719,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie 65,3 m2, 3 pokoje, os. Władysława Jagiełły, piątkowo Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 000 zł29,10 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka przy naramowickiej | blisko natury, blisko miasta Szukasz idealnego startu w Poznaniu lub bezpiecznej lokaty kapitału? To mieszkanie łączy w sobie nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53 m² 10 547,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskich Winogradach na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 167 zł22,48 m² 22 249,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartament inwestycyjny W systemie hotelowym 0% prowizji | Zwrot vat 23% | Odrębna kw | Park & Stare Miasto | Bezobsługowa inwestycja | Centrum Poznania | Gwarantowany zysk | roi 6-7,5% Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 758 zł63,70 m² 12 806,25 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 926 zł40,53 m² 13 272,29 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 259 817 zł114,80 m² 10 974,02 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 5 - pokojowego mieszkania z dużym balkonem, które znajduje się w centrum nowo powstałego,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł47 m² 11 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie usytuowane na II piętrze, w IV piętrowym bloku z cegły, przy ul. Raszyńskiej, na kameralnym, zadbanym osiedlu. Pomiędzy budynkami zachowana odległość wystarczająca do swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 900 zł41,65 m² 18 965,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zielona 5 historia, która oddycha nowoczesnością lokalizacja W samym sercu Poznania, przy ul. Zielonej 5, powstała inwestycja, która łączy prestiżową lokalizację z kameralnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 000 zł72 m² 12 611,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł65,55 m² 14 477,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

To mieszkanie daje coś, czego często brakuje w blokach poczucie przestrzeni, oddechu i prywatności. Wysokość 3,15 m, naturalne drewno i wyjście do własnego ogródka sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł68,90 m² 10 232,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

30 lat doświadczenia W nieruchomościach ___ ___ Jeżeli szukasz 3 pokoi w okazyjnej i korzystnej cenie zapraszam do obejrzenia mieszkania na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 578 zł58,73 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Uwaga: sprawdź aktualność oferty i aktualnej promocji deweloperskiej! Zapraszamy do kontaktu aby sprawdzić dostępność oferty! Mieszkanie 4 pokojowe 58,73 mkw i dużym balkonem W cenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 220 zł59,72 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone **3-pokojowe mieszkanie** o powierzchni **59,72 m ** na Winogradach. Największe atuty: - **dwie oddzielne sypialnie** idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 375 zł40 m² 11 534,38 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m z dużym balkonem, położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 148 zł36,45 m² 13 090,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! 36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 60 m z widokiem na planowany park ->zadzwoń 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00 (również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 48 m , z możliwością założenia księgi wieczystej. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż kawalerkę o pow. 32 m2 położoną na Wichrowym Wzgórzu w Poznaniu. Mieszkanie do gruntownego remontu. Opis nieruchomości: na sprzedaż kawalerka z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł34,60 m² 19 335,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Mieszkanie 2 pokojowe, po kompletnej rewitalizacji wraz z rekonstrukcją detali architektonicznych. Wymienione wszystkie instalacje, wykończone. Kamienica na ul. Garbary 62 leży w sercu fyrtla.