dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 677 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 677 ogłoszeń

595 000 zł45 m² 13 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Okazja: gotowe 2 pokoje + salon Stary Grunwald Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie spał? Oto 45 m świeżości w sercu Starego Grunwaldu. Stan: generalny remont zakończony.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37 m² 11 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, 2-pokojowego, znajdującego się na os. Piastowskim (rataje). Mieszkanie znajduje się na I piętrze w wysokim, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł42 m² 13 547,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej części Poznania, z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury miejskiej? Przedstawiam ofertę 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł65 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronny, elegancki apartament usytuowany na pierwszym piętrze w niskim bloku z lat 90-tych. Mieszkanie składa się z salonu ok.25m2 z wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

595 000 zł51,86 m² 11 473,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,86 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze budynku z windą z 2024 roku, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł27 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na Osiedlu Przyjaźni w wysokim bloku z windą, na 10. piętrze. Mieszkanie jest po remoncie - w trakcie prac.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe Poznań, ul. Kossaka 20 Powierzchnia: 84,80 m + 11 m poddasza Piętro: 4/4 (ostatnie)- cisza i spokój Budynek: kameralna kamienica z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł32,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

dla Biura! Szybka decyzja kredytowa za naszym pośrednictwem. Zapraszam serdecznie do zakupu słonecznego w pełni urządzonego mieszkania na parterze z ogródkiem i tarasem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł40,45 m² 16 687,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 pokoje Ostatnie piętro Widok na miasto Piątkowo Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 40,45 m , zlokalizowany na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł76,50 m² 8 483,66 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Duże 3 pokojowe mieszkanie Z loggią rataje Oddzielna kuchnia | Przestrzeń dla rodziny | Widok na zieleń Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 76,5 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, oraz cenie? Koniecznie sprawdź tę ofertę! przedmiot najmu: 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53 m2. Nieruchomość jest przygotowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł71,88 m² 14 593,77 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kup wymarzone M i zamieszkaj na poznańskim Grunwaldzie ciesząc się obłędnym mieszkaniem oraz Laskiem Marcelińskim, który znajduje się tuż obok! Kibicujesz Lechowi Poznań? Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł30,92 m² 14 521,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej, pięknie wykończonej nieruchomości znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

631 300 zł59 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Czecha na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 59m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 000 zł71,85 m² 15 128,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu z loggią, położonego przy ul. Milczańskiej 5 w Poznaniu, w rejonie Łaciny i Rataj. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł84,90 m² 10 011,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie na os. Wł. Łokietka w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 84,90 m2 znajdujące się na drugim piętrze w niskim 4 piętrowym bloku. Lokal stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,32 m² 15 159,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej, kompaktowej nieruchomości znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych dzielnic Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł95,10 m² 10 042,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 95 m , zlokalizowanego w poznańskiej dzielnicy Piątkowo, na osiedlu Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł35,44 m² 13 797,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Twoje pierwsze mieszkanie na Jeżycach nowoczesne, świeżo po remoncie i gotowe do wprowadzenia! Szukasz idealnego miejsca na start? To 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł34,40 m² 9 970,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z dużym balkonem tuż przy Tuleckim Lesie | Tulce, ul. Poznańska 7 Na sprzedaż ciekawe i ustawne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31 m² 12 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

[english below] Jasna kawalerka 31 m , 3 piętro, 2 balkony francuskie, po generalnym remoncie, ul. Rybaki. Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m , położona.