dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty sprzedaży nieruchomości

3 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 119 ogłoszeń

Rynek pierwotny

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 529 zł73,71 m² 8 459,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja inwestycyjna przy cytadeli | -3 300 zł/m | blokada ceny na2026 Instrument inwestycyjny z dyskontem wejścia 28% względem poprzedniej ceny m . Kupujesz w cenie sprzed kilku lat,.

Szczegóły ogłoszenia

621 068 zł43,71 m² 14 208,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% podatku pcc oferta deweloperska Ulica: sielawy Miejscowość: poznań Województwo: wielkopolskie Cena od: 534 476,00 pln do 1 217 223,00 pln Powierzchnia: od 27,01 m2 do 90,35 m2 Termin oddania: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 118 zł49,93 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na mapie poznania Kameralna przestrzeń skrojona pod Twój styl życia. Poznaj unikatową architekturę nowej inwestycji na Smochowicach - kameralny, trzykondygnacyjny budynek, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

340 000 zł27 m² 12 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana w willi miejskiej przy ul. Malinowej w Poznaniu. Mieszkanie przeszło generalny remont ok. 6 lat temu i zostało odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

5 828 768 zł12 500 m² 466,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Poznaniu! Idealna pod produkcję, usługi, składowanie i magazynowanie. Zlokalizowana w Poznańskim Centrum Logistycznym Franowo - Żegrze. Szukasz idealnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o wymiarach 22x32 m (700m2) na nowo budowanym osiedlu domów jednorodzinnych w poznańskiej części Kiekrza. Działka jest częściowo ogrodzona, w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 637 zł39,97 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie wiesz jaką masz zdolność kredytową? Zadzwoń do mnie i sprawdźmy to razem! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na budującym się osiedlu przy Unii Lubelskiej. Idealne dla rodzin, par, jako.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł702 m² 925,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera lub indywidualnego inwestora. Działka o pow. 702m2 z szerokim frontem ok. 30 m. pozwala na zabudowę domem dwulokalowym (posiadamy projekt) lub nowoczesnym domem.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł44,03 m² 8 176,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - Wilda, ul. Tokarska Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą: mieszkania zlokalizowanego na 1. piętrze odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63 m² 10 317,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę, przestrzeń i świetną lokalizację ta oferta naprawdę się wyróżnia. Cena promocyjna: 650 000 zł - obowiązuje tylko do końca maja 2026 r.! To.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł103,77 m² 12 527,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja oferty! Polecam na sprzedaż wyjątkowy apartament na nowoczesnym osiedlu na poznańskim Grunwaldzie. Osiedle to wielorodzinny kompleks budynków zwany Przylesiem Marcelin znajdujący się przy.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł54,60 m² 11 996,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 2. piętrze kameralnego bloku z roku 2006. Budynek znajduje się w spokojnej części Naramowic, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 800 zł67 m² 11 146,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

566 000 zł38 m² 14 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, świeżo odebrane od dewelopera 2 pokojowe mieszkanie na poznańskim Piątkowie, przy ul. Mateckiego o powierzchni 38 m2. Układ mieszkania > Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Są adresy, które po prostu istnieją na mapie miasta. I są takie, które od lat budują swoją rozpoznawalność. Ul. Bułgarska zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. To budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 890 zł30 m² 14 196,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,95 m² 11 991,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

W tym roku rewitalizacja kamienicy mieszkanie w stanie deweloperskim Mieszkanie na sprzedaż w rewitalizowanej kamienicy w sercu Poznańskiej Wenecji 3 minuty od Starego Rynku i minutę od.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł32,53 m² 14 601,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kolejowej, łazarz. 475 000 pln 32,53 m2 wysoki parter, piętro 1./4, *dostępne są również inne mieszkania w tym budynku* Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 900 zł39,34 m² 14 969,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,34m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł69,90 m² 10 872,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na poznańskich Naramowicach. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł45 m² 16 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie, 2 pokoje z imponującym tarasem, gotowe do zamieszkania W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznań, na prestiżowym osiedlu Goplana przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Poznaniu - Centrum - ul. Grochowe Łąki. Mieszkanie usytuowane na parterze budynku z 2000 r. Rozkład mieszkania: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

638 600 zł41,20 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kompaktowy apartament inwestycyjny Kompaktowy układ | Doskonała lokalizacja | Wysoki potencjał najmu | Gwarantowana Rentowność 6,22% Netto | Stan deweloperski | Opcja "pod klucz" To idealna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 000 zł1 219 m² 6 890,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Szewskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku. Jedna z najbardziej prestiżowych.