dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty wynajmu nieruchomości

1 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wolności

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł44 m² 57,34 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0%prowizji/centrum / 2 pokoje /43,6 m2/winda Wynajem Kawalerek i lokali 2 pokojowych idealnych dla Studentów w Centrum Poznania - Plac Wolności 3 Jeżeli jesteś studentem poszukującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²37 m² 1 332 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo ładny i o dobrym standardzie klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok.37 m2 brutto .Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze, składa się na niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Dzielnica Cesarska,Poznań

40 zł/m²20 m² 804 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni 20,1m2 w samym sercu Poznania, w reprezentacyjnym gmachu Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej usytuowanej przy Al. Niepodległości, ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Fredry

Stare Miasto,Poznań

27,14 zł/m²70 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal jest po remoncie (wymiana okien, instalacji, tynki, malowanie, podłoga). Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja! Lokal do wynajęcia w doskonałej lokalizacji, ścisłe centrum, ulica Fredry, zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

5 600 zł81 m² 69,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below. Ogłoszenie prywatne Szanowni Państwo, przedmiotem wynajmu jest przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 81mkw. Inwestycja Nickiel Development, oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Górczyn,Poznań

33,56 zł/m²730 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia Obiekt z przecznaczeniem na sklep, biuro, showroom, magazyn lub połączeni wszystkich tych funkcji. Rewelacyjna lokalizacja przy parku Górczyńskim, przy pętli Górczyńskiej , swoboda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Górczyn,Poznań

24 500 zł730 m² 33,56 zł/m²

 

 

 

Grunwald,Poznań

13,75 €/m²227 m² 3 125 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do najmu nowoczesnych powierzchni biurowych w budynku położonym w prestiżowej poznańskiej dzielnicy Grunwald, zachodniej części miasta. Zlokalizowany przy ulicy Grunwaldzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperska

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł50 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie, o wysokim standardzie, na ul. Saperskiej w Poznaniu. Powierzchnia mieszkania 50,4 m2. Mieszkanie składa się z niezależnych 2 pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

2 000 zł23 m²

 

Piętro:2/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 000 zł

(pl) Wynajmę przytulną kawalerkę w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Staszica! Szukasz idealnego miejsca dla siebie? Mam do wynajęcia śliczną kawalerkę o powierzchni 23 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

2 400 zł39 m² 61,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz słonecznego, urządzonego ze smakiem mieszkania z dostępem do wszystkich wygód miasta oraz terenów zielonych? Ta oferta jest dla Ciebie! Z przyjemnością prezentuje na wynajem 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

44,52 zł/m²112 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Szukasz 3 pokojowego lokalu w idealnej lokalizacji? Chcesz prowadzić własną działalność blisko centrum? Gorąco polecam komfortowy 3 pokojowy lokal o powierzchni 112,30 m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

5 000 zł268 m² 18,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dobra lokalizacja ,czytelny adres oraz łatwy dojazd.Wysoki 4-6 m,przestrzenny magazyn o powierzchni 240 plus biuro i węzeł sanitarny 28 m2. Wydzielone pomieszczenia biurowe ogrzewane dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

1 070 zł11 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 070 zł

Pokój do wynajęcia W mieszkaniu 5-pokojowym, na piątkowie, na os. Bolesława chrobrego! Do wynajęcia 1-pokój o powierzchnia ok. 11 m2 w mieszkaniu 5-pokojowym o powierzchni 63,40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

34,62 zł/m²52 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu przestronny lokal biurowy o powierzchni ok 52m2 składającego się z jednego dużego pomieszczenia , znajdujący się w sercu poznańskich Jeżyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperska

Wilda,Poznań

2 500 zł50 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Idealne pod najem pracowniczy lub jako mieszkanie studenckie. Do wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie w willowej części Wildy w Poznaniu. Przyjemna zielona okolica, bliskość terenów nad Wartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²22 m² 792 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo ładne nowe biura, pokoje po ok 22 m2 ,tynki,oświetlenie,wykładzina,panel ,oddzielne wejście z korytarza dodatkowo możliwość dobrania obok sześciu biur do wyboru 26-46 m2 łączonych się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Tylne Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

64,72 zł/m²215 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 214,78 m2 w Poznaniu, chwaliszewo 61. Rezydencja Chwaliszewo to nowoczesny budynek, zaprojektowany z najwyższą dbałością o detale, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Druskienicka

Podolany,Poznań

2 350 zł35 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem stylowe, przepiękne, świeżo wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35 m2 znajdujące się na parterze w nowoczesnym budownictwie z 2021r. na strzeżonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Piątkowo,Poznań

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna kawalerka 32 m2, położona na parterze piętrze w wysokim bloku na osiedlu Bolesława Chrobrego. Składa się z pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jeżyce,Poznań

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Jeżyc klimatyczna kawalerka czeka na Ciebie! Jeśli marzysz o stylowym mieszkaniu w centrum jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania, ta kawalerka jest stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia nowoczesną kawalerkę w prestiżowej inwestycji Atanera przy ul. Zwierzynieckiej. Mieszkanie o powierzchni 30m2, 4 piętro, balkon, winda. Pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

1 200 zł10 m²

 

Piętro:parter/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 150 zł

Mieszkanie młodych osób. Pokój w mieszkaniu 4 pokojowym, umeblowany (łóżko, biurko, szafa i in). Do dyspozycji wspólna łazienka z prysznicem liniowym, duża kuchnia. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie W pobliżu szybkiego tramwaju na piątkowie! Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na 2 piętrze niskiego budynku na Piątkowie na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Dębina,Poznań

71,43 zł/m²42 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowy w atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²88 m² 3 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni ok 90 m2 /cztery pomieszczenia / Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok. 90 m2.Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Przemysłowa

Wilda,Poznań

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ul. Przemysłowej 46 (w pobliżu Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości oraz Wyższa Szkoła Języków Obcych) *umowa na powyz szych warunkach do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wolności

Stare Miasto,Poznań

1 950 zł33 m² 58,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0%prowizji/centrum /nowe 2 pokoje/winda Wynajem Kawalerek i lokali 2 pokojowych idealnych dla Studentów w Centrum Poznania - Plac Wolności 3 Jeżeli jesteś studentem poszukującym komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

1 550 zł47 m² 32,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: uz *do wynajęcia mieszkanie z balkonem przy ulicy Błażeja 17 *powierzchnia 47 m2 *parter *ogrzewanie centralne *doskonała lokalizacja- 400 metrów do przystanku autobusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

2 550 zł42 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do najmu przyjemne, jasne, czyste 2 pok mieszkanie w budynku przy Jeleniogórskiej 14. Do mieszkania przynalezy 1 miejsce parkingowe zewnętrzne dla mieszkańców tego budynku (za zamykanym szlabanem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

20 zł/m²38 m² 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogrzewane magazyny na terenie monitorowanym i ogrodzonym zlokalizowane na Grunwaldzie o powierzchni od 38 m2 do 1000 m2 .Cena magazynu 20 zł netto /m2 oraz opłaty z tytułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meissnera

Ogrody,Poznań

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie na wynajem - pierwszy najemca Umowa na rok z możliwością przedłużenia W pełni umeblowane w skład wchodzi: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzask

Poznań,wielkopolskie

2 500 zł52 m² 47,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Brzask w budynku atanera. Lokal mieści się 3 piętrze, w 3 piętrowym bloku z windą. Blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

1 750 zł31 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz klimatycznej kawalerki w świetnej lokalizacji? Ważny jest dla Ciebie dostęp do komunikacji oraz pełna infrastruktura nieopodal? Chcesz zamieszkać w bezpiecznym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Naramowice,Poznań

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana komfortowe 2 pokoje Z balkonem , umeblowane - naramowice, ul. Rubież 14C, 500 M nowa linia tramwajowa Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Szelągowska

Winogrady,Poznań

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal dla profesjonalistów: kancelarii prawnych, biur rachunkowych, finansowych oraz innych firm świadczących usługi doradcze, które wymagają dostępu do nowoczesnych narzędzi technicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Czartoria

Stare Miasto,Poznań

48 zł/m²125 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu biurowego - poznań, ul. Czartoria 1 Wynajmę komfortowy i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 125 m2, położony w samym centrum Poznania, przy ul. Czartoria 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

19 zł/m²35 m² 665 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Magazyny o powierzchni od 30-40 m2. Magazyny znajdują się na terenach nieruchomości komercyjnych .Duża dwuskrzydłowa brama, poziom zero. Magazyn na terenie monitorowanym na Grunwaldzie. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Nowe Miasto,Poznań

2 350 zł36 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania położonego przy ul. Smolnej na Poznańskich Zawadach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań