dowolna

Nieruchomości Poznań - Oferty wynajmu nieruchomości

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz niezwykle jasnego, przestronnego mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na wynajem dwa pokoje o powierzchni 70 metrów na ul. Karpia 22a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Smolna

Zawady,Poznań

45,28 zł/m²53 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Jeśli szukasz jasnego, nowoczesnego biura, które jest gotowe do wejścia - ta oferta jest dla Ciebie! Lokal został zaadaptowany z mieszkania, położony jest przy ulicy Smolnej 13e, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Sokoła

Poznań,wielkopolskie

1 450 zł16 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania w Poznaniu przy ul. Sokoła 37, w sąsiedztwie Uniwersytetu Przyrodniczego -mieszkanie dla singla -wyposażone -czynsz 1450 zł + 350 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górecka

Grunwald,Poznań

14,30 €/m²2 919 m² 41 742 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 2 919 m2 na 4 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Marcelin,Poznań

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedmiotem wynajmu jest piękne 2 pokojowe mieszkanie apartamentowe o pow 56 m2 z dużym 20 m2 balkonem położone na Grunwaldzie przy ul. Marcelińskiej w budynku Atanera. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Karola Marcinkowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł43 m² 41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia w centrum Poznania! Mieszkanie zlokalizowane jest przy Al. Marcinkowskiego. Lokal o metrażu 43,4m2. Dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu zadbane mieszkanie o powierzchni 50mkw, dwupokojowe w niezależnym układzie. Świetnie skomunikowane (pst, autobusy) z zielenią wokół zapewniającą intymność; pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Poznań

Poznań,wielkopolskie

9 000 zł260 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący na Starołęce Wielkiej. Wybudowany w 2000 roku, odświeżony na jesień 22. 260m2 pow. użytkowej + 2 tarasy, ogromny ogród. Dom położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

18 zł/m²1 500 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja! Do wynajęcia hala w bardzo dobrej lokalizacji przeznaczone na działalność magazynową oraz produkcję.Hala posiada moduły o różnych wysokościach o różnej siatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

1 800 zł23 m² 79,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane na Jeżycach, przy ulicy Sienkiewicza 3 w Poznaniu. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została poddana całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronne 2-pok./43m2 mieszkanie z balkonem w bloku z windą ,ul.Jawornicka,Grunwald, Poznań. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 kondygnacyjnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Poznań

Spławie,Poznań

50 zł/m²18 m² 875 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 17,5m znajdujących się w budynku użytkowym w Poznaniu przy ul. Spławie. Informacje o nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krańcowa

Rataje,Poznań

1 850 zł29 m² 63,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie po remoncie o pow. 29,3m2 przy ul. Krańcowej w Poznaniu. Pomieszczenia: pokój parkiet, duża szafa, narożnik, stolik, duże okno wyjście na balkon, strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal o pow. 80m2 zlokalizowany w Poznaniu przy ul. Półwiejskiej. Oferowany lokal usytuowany jest na poziomie "0" w oficynie, do której prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł36 m² 60,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka św. Marcin 41 Do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka w centrum Poznania, zlokalizowane przy ulicy Święty Marcin. Lokal usytuowany w oficynie kamienicy (w podwórzu), która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Przemysłowa

Wilda,Poznań

16,13 €/m²4 367 m² 70 453 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 4367 m2 na 1 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

4 400 zł67 m² 65,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaproponować do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,83m2 usytuowane na III piętrze zamkniętego osiedla z halą garażową przy ul. Ptasiej w Poznaniu. Wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym kompleksie mieszkaniowym przy ul. Wilczak. #lokalizacja# ul. Wilczak/serbska. W najbliższym otoczeniu rzeka Warta i Cytadela. Liczne tereny zielone do uprawiania rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarna Rola

Winogrady,Poznań

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkaniowym przy ul. Czarna Rola 21 -dostępne od zaraz- #lokalizacja# ul. Czarna Rola 21. W najbliższym otoczeniu rzeka Warta i Cytadela. Liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Wilda,Poznań

4 900 zł134 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem handlowo-usługowym w tętniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

67,05 zł/m²44 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań jeżyce/ogrody - gabinet o powierzchni 44 m2, położony na parterze budynku zarządzanego przez Wspólnotę Mieszkaniową. Lokal idealny na gabinet rehabilitacyjny, fizjoterapeutyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Katowicka

Polanka,Poznań

1 600 zł27 m² 59,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem, doskonała lokalizacja, poznań, rataje, os. Polanka Oferujemy do wynajmu wygodne mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane w kompleksie budynków ataner na poznańskich Ratajach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł28 m² 78,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Budynek użytkowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

14 000 zł850 m² 16,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala w bardzo dobrej lokalizacji przeznaczone na działalność magazynową oraz produkcję.Hala posiada moduły o różnych wysokościach o różnej siatce słupów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

850 zł12 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia gotowe lokale niemieszkalne przygotowane stricte pod gabinety lekarskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Słowiańska

Winogrady,Poznań

86,05 zł/m²43 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o wysokim standardzie (43m2). Lokal znajduje się na parterze w ciągu handlowym przy deptaku, przy którym znajdują się między innymi: apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poznań, os. Batorego - dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, położone na drugim piętrze w niskim budynku Atanera z windą. Mieszkanie dla osoby samotnej lub pary, bez dzieci, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

30 zł/m²13 m² 390 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja - centrum.Jedno pomieszczenie biurowe o metrażu 13 m2.Oddzielne wejścia z korytarza .Lokal znajduje się na III piętrze,korytarze ,piętro odmalowane i odnowione. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Poznań

Św. Łazarz,Poznań

1 690 zł28 m² 60,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka (ok.28m2)z dużym tarasem przy Parku Kasprowicza w Poznaniu blisko Hali Areny ,Łazarz do wynajęcia. Duży jasna kawalerka z aneksem kuchennym,umeblowana,z dużym ustawnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeylanda

Stare Miasto,Poznań

5 900 zł130 m² 45,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy ofertę wynajmu mieszkania w centrum miasta , z bardzo dobrą komunikacją publiczną, szybkim dostępem do lotniska , dworca , z wieloma restauracjami w pobliżu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

14 000 zł850 m² 16,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dobra lokalizacja.Możliwość wydzielenia magazynów po około 500 m2 lub ich wielokrotność .Magazyny znajdujące się na terenie chronionym ,poziom zero , duże bramy ,wysokość do pierwszej belki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

3 000 zł69 m² 43,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam niepowtarzalne mieszkanie na Naramowicach przy ul. Rubież 12, usytuowane na zamkniętym osiedlu. Lokal spełni zapewne oczekiwania wymagających lokatorów. Wysokiej jakości materiały, ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

30 zł/m²13 m² 390 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

4 900 zł107 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest apartament zlokalizowany na pierwszym piętrzę kamienicy zlokalizowanej w bezpośredniej bliskości Starego Browaru o pow. 106,7 m2 składający się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

1 990 zł51 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum miasta *ocieplony budynek = ciepłe mieszkanie *51 m2, 2 piętro *najbliższe uczelnie: wyższa Szkoła Zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

35 zł/m²28 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 28 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składają się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Poznań

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Marzysz o zamieszkaniu w cichej, zielonej okolicy z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? Szukasz mieszkania z niezależnym układem, osobną kuchnią i pięknym widokiem? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Spławie

Spławie,Poznań

61,92 zł/m²162 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gorąco zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokali usługowo-mieszkalnych o powierzchni 161,5 m znajdujących się w budynku użytkowym w Poznaniu przy ul. Spławie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł35 m² 67,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Biuro z garażem, Andersa

Stare Miasto,Poznań

15,75 €/m²1 126 m² 17 735 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 1 126 m2 na 15 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²18 m² 684 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowe lokale biurowe o powierzchni ok 18 m2 każdy.Możliwość łączenia lokali lub konfiguracji powierzchni .Lokale znajdują się w biurowcu na 1 piętrze. Stan techniczny lokalu -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij