dowolna

Domy przy lesie Poznań - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

4 500 000 zł280 m² 16 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:489 m²

Wyjątkowa rezydencja miejska w sercu Starego Sołacza jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania Na sprzedaż prezentujemy niezwykle rzadko spotykaną nieruchomość dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 313 000 zł137,80 m² 9 528,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:361 m²

Znalazłeś swój szczęśliwy adres na poznańskim Szczepankowie przy ulicy Szczęśliwej powstaje inwestycja melodiova! Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej inwestycji. Na naszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł200 m² 8 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:327 m²

Dom w Poznaniu tuż przy Lasku Marcelińskim, miejscu cenionym i pożądanym przez mieszkańców Poznania. Dom w samym centrum zielonego Junikowa, bardzo cichej i kameralnej ulicy Soroki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł190,50 m² 9 396,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 190 m + poddasze około 40 m zlokalizowany na działce działka 705 m w pięknym sąsiedztwie Lasu Umultowskiego. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 299 000 zł243 m² 5 345,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Marzysz o przestronnym domu w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Poznania? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy atrakcyjny dom w dzielnicach Jeżyce, wola.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł137,60 m² 13 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:632 m²

Zmiana ceny! Wyjątkowy dom w Antoninku - 15 minut od Ronda Śródka! Na sprzedaż piękny, piętrowy dom zlokalizowany w dzielnicy Antoninek w Poznaniu. Idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł234 m² 8 504,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Nowoczesny dom z potencjałem Poznań, osiedle Warszawskie Komfortowa przestrzeń, duże przeszklenia i możliwość niezależnego lokalu usługowego w przyziemiu Na sprzedaż oferujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł111,64 m² 6 440,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Promocja kup dom 40 tyś taniej! *oferta ograniczona czasowo Inwestycja Przyjazna 2 - Domy w zabudowie szeregowej, szczepankowo, poznań Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł129,74 m² 7 160,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

> więcej zdjęć jest dostępnych u agenta prowadzącego sprzedaż. < > zadzwoń, zajrzyj na stronę www biura nieruchomości. < na sprzedaż zadbana nieruchomość w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł870 m² 7 816,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 609 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji znajdującej się ok. 15km od centrum Poznania, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy luksusu i elegancji. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł237,20 m² 9 696,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:555 m²

Oferta dla inwestora Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań w willi miejskiej na os. Warszawskim. Każdy ze sprzedawanych lokali jest odrębnym mieszkaniem i posiada własną księgę wieczystą. Łączny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł167 m² 8 083,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:308 m²

Opis Z przyjemnością prezentuję Państwu okazję zakupu domu w zabudowie bliźniaczej na poznańskich Smochowicach. Dom o łącznej powierzchni 167 m2 z ogrodem ok. 175 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł260 m² 5 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:951 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego - Poznań, szczepankowo Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 260 m , położony na działce o powierzchni 951 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 999 zł270 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowy dom Z widokiem na naturę 270,26 M komfortu I możliwości Jeśli marzysz o przestrzeni, która łączy nowoczesność, elegancję i kontakt z przyrodą ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł330 m² 8 784,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wielopokojowego, piętrowego domu z zielonym ogrodem położonym w sercu Górczyna. Idealna dla osób ceniących sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł140 m² 9 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł132,11 m² 12 111,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Młodnik Bukowska II oraz III etap | Nowoczesne domy szeregowe | Ławica Już w sprzedaży II etap bestsellerowej inwestycji Młodnik Bukowska w nowej, odważnej odsłonie. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł236 m² 6 987,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Na sprzedaż segment bliźniaka z potencjałem mieszkalno-biurowym Poznań, grunwald Na sprzedaż prawy segment budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej , położony.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł210 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na wynajem dla pracowników / firmy Poznań, świerczewo Do wynajęcia przestronny dom idealny dla firm, pracowników lub większych grup. Nieruchomość dzięki funkcjonalnemu układowi oraz dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł90 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Aby obejrzeć nieruchomość i otoczenie obejrzyj film klikając w ikonę video. Sprzedam nowoczesny nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Antoninku przy ul. Unisława. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł130 m² 16 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego, znajdującego się przy ulicy Strzeszyńskiej. Jeśli szukasz domu z potencjałem, ten będzie idealną opcją dla Ciebie. L O.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł211 m² 7 819,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Pragnę przedstawić ofertę wyjątkowego domu na ul. Kobylepole w Poznaniu w standardzie surowym zamkniętym oraz kompletnie wykonaną elewacją zewnętrzną. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł175 m² 14 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Poszukujesz nieszablonowej, wyróżniającej się stylem nieruchomości z segmentu Premium? Zależy Ci na spokojnej lokalizacji w Poznaniu z dostępem do lasu, jeziora czy rzeki? Oferta nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł101,86 m² 8 334,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Rezerwacja - rezerwacja - rezerwacja Oferta została zarezerwowana do 05.06.2026 r. Wymarzony adres przy Lasku Marcelińskim - ul. Dziewińska przed skrzyżowaniem z ul. Braniborską - droga asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł696,48 m² 4 293,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 345 m²

Duża nieruchomość komercyjna z potencjałem Poznań, szczepankowo. Obiekt o powierzchni całkowitej blisko 700 m na działce 3345 m , obecnie wykorzystywany jako hostel i biura.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł453 m² 9 933,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

Aktywo inwestycyjne - potencjał medyczny Poznań | narożna działka, wysoka ekspozycja,| skalowalność Lokalizacja - kluczowy czynnik popytu medycznego Nieruchomość zlokalizowana jest w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

5 060 000 zł1 053,60 m² 4 802,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 269 m²

Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Stendel i jestem Specjalistą ds. sprzedaży nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jagodowa

Szczepankowo,Poznań

590 000 zł117 m² 5 042,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Szukasz przestrzeni blisko miasta, ale z klimatem domu i własnym ogrodem? Ta oferta łączy jedno i drugie to idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze po swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Umultowo,Poznań

1 490 000 zł209 m² 7 132,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

Polecamy do kupna niezwykle komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w świetnej lokalizacji na Umultowie w Poznaniu (prawa połowa bliźniaka zaznaczona na niektórych zdjęciach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Jeżyce,Poznań

759 000 zł120 m² 6 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Gotowy, ostatnie dwa domy! dom W zabudowie szeregowej, stan deweloperski, 2 miejsca parkingowe-smochowice Dom 4- 5 pok pokojowy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 96,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Golęczewska

Psarskie,Poznań

1 525 000 zł122 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Rezerwacja nieruchomości do dnia 20.05.2026r. Oferta sprzedaży prowadzona przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Numer licencji zawodowej: 31943 Szanowni Państwo, oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grunwald,Poznań

1 750 000 zł165 m² 10 606,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:824 m²

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 193 m , położony w doskonale skomunikowanej części Grunwaldu. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Urocza

Umultowo,Poznań

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:777 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szeherezady

Bajkowe,Poznań

1 850 000 zł210 m² 8 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony na oś. Bajkowym w Poznaniu, w spokojnej, zielonej i bardzo rodzinnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Winogrady,Poznań

3 700 000 zł350 m² 11 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Przedstawiam, na sprzedaż, zjawiskowy dom na końcu zamkniętej uliczki. Serce Poznania, zielona Cytadela, teren natura 2000. Cisza i spokój. Trzykondygnacyjna nieruchomość z dwiema kuchniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chocimska

Piątkowo,Poznań

6 400 zł190 m² 33,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Przedmiotem najmu jest dom w zabudowie szeregowej, po kompleksowym remoncie , położony na kameralnym, zielonym osiedlu na Piątkowie, przy cichej i spokojnej uliczce Chocimskiej. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

6 600 000 zł8 000 m² 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy wrzos położony nad jeziorem w miejscowości Boruja niecałe 14 km od Nowego Tomyśla i autostrady A2. W skład nieruchomości wchodzą następujące obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Maya

Starołęka,Poznań

849 000 zł72 m² 11 791,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Na sprzedaż funkcjonalne dwupoziomowy dom (można je też na zwać mieszkaniem) o powierzchni 72 m , z własnym ogródkiem, tarasem i trzema miejscami parkingowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bajkowe,Poznań

1 299 000 zł187 m² 6 935,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalny, z dużym potencjałem dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Ławicy. W jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grunwald,Poznań

1 299 000 zł187 m² 6 935,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²